Gy6 13:06 | #329 Kiscsatári Imre - Diós Dániel : Bele kell rázódni, ez a kocsi teljesen más, mint amihez szokva vagyok. |
Gy6 13:05 | #338 Trexler Zoltán - Lukacs Zsolt : Javultunk, jó volt. Reggel bealudtam kicsit. Az autó jó. |
Gy6 13:03 | #327 Mang Huba - Béres Unicum Attila : Vagy háromban, vagy kettőben maradt a váltó, szóval most nem jó, de ez van... |
Gy6 13:03 | #334 Dombi Péter István - Pőcze Éva : Most jobban ment, mint az előbb: belejövünk a végére, mire véget ér a verseny. :) |
Gy6 13:02 | #335 Kanyik Antal - Gonda Dániel : Nagyon tetszett, jók a pályák, magunkhoz képest gyorsulunk. Sok néző van, hál'Istennek, örülünk, hogy javul a helyzet. |
Gy6 13:00 | #325 Zsolna József - Zsolna Mercédesz : Fog ez menni! :) Zsigulival jobban ment.. |
Gy6 12:54 | #321 Csukovics István - Karagich Attila : Most végre tetszett, üzemanyag gondunk volt, de megvan, jobb lett. |
Gy6 12:51 | #304 Magoss Péter - Bunkoczi László : Biztos jobb lett, mint az előzőn, de szerintem van ebben még. |
Gy6 12:50 | #310 Szombathelyi Péter - Heffner Gergő : Nagyon tetszik ez a pálya. A gumink kicsit fogy, mert nem új, ezért próbálunk vigyázni rájuk. |
Gy6 12:48 | #319 ifj.Kanyik Antal - Greffer Lajos : Fékproblémánk van, de amúgy megyünk mint a barom, amennyire tudunk. |
Gy6 12:47 | #311 Póczik Ákos - Bíró Attila : Van egy kis gyújtásproblémánk - most már halljuk egymást, csak a kocsi nem megy.. :( |
Gy6 12:46 | #303 Rónay László - Csuri András : Kuplunggal szívunk felfelé, de élvezzük nagyon. |
Gy6 12:43 | #307 Wirtmann Ferenc - Kerekes József : Jobban ment, mert az előzőben kiszakadt a hátulja, de leértünk a szervizbe, szóval most jobb a helyzet. |
Gy6 12:41 | #302 Varga Zoltán - Endrész István : Reméljük, hogy sokkal jobb volt, mint az előző - de elfáradtam... |