Gy3 10:00 | #342 Buza Zsuzsanna Virág - Dragán Orsolya Luca : Jó volt, de kicsit melegszik a vizünk - nem volt eddig olyan szakasz, ahol ne lett volna műszaki problémánk, szóval kicsit spórolunk... |
Gy3 09:59 | #343 Tóth István - Nagy János : Ez egy nagyon jó gyors - ennek a Skodának meg főleg jó, lefelében. |
Gy3 09:57 | #340 Bolya Tamás - Schrey Róbert : Reggeli ébresztőnek rendben volt - ilyennek kellett volna a tegnapnak is lennie. |
Gy3 09:57 | #333 Farkas Bálint - Farkas Tamás : Bemelegítésnek jó volt ez, az autó rendben. |
Gy3 09:55 | #341 Metz Ferenc - Halbaksz Ferenc Iván : Teljesen felébredtünk, minden nagyon jó, nagyon élvezzük! |
Gy3 09:54 | #339 Auszmann Gyula - Szabó János : Felébredtünk a végére..! :) Nagyon jó ez a gyors! |
Gy3 09:54 | #336 Dékány Sándor - Patai Sándor : Nagyon jó volt, bár kicsit még kóstolgattuk - remélem, tudunk majd gyorsulni. A kocsival minden rendben. |
Gy3 09:53 | #337 Schneer László - Róma Gábor : Autó rendben van, megyünk. |
Gy3 09:51 | #332 Dunavölgyi János - Wébel Martin Zsolt : Hálás vagyok a szervezőknek, hogy betették ezt a szakaszt: nagyon élveztem, nagyon jó! :) Régen itt a gyorsaságiban sokat mentünk, mondtam a navigátoromnak, hogy ha Remeterétig nem mond semmit, akkor is megvagyok. :D |
Gy3 09:50 | #309 Kaufmann Mátyás - Gungl Viktor : Sokkal jobb volt, mint tegnap, igyekszünk ezt hozni a nap hátralévő részén is. |
Gy3 09:50 | #329 Kiscsatári Imre - Diós Dániel : Jól éreztük magunkat. |
Gy3 09:48 | #331 Pesti Tamás - Rojkovics Bianka Anna : Régi a fékünk, ami nem a legjobb, de haladunk. A pálya viszont nagyon jó! :) |
Gy3 09:47 | #338 Trexler Zoltán - Lukacs Zsolt : Bemelegítésnek nagyon jó volt, élveztük! :) |
Gy3 09:46 | #327 Mang Huba - Béres Unicum Attila : Lefelé bátorság van. :D |
Gy3 09:45 | #334 Dombi Péter István - Pőcze Éva : Minden rendben, bár az elején az állás miatt kicsit csúszkáltunk. |
Gy3 09:44 | #335 Kanyik Antal - Gonda Dániel : Minden hibátlan, bár ez a hegyi pálya nem a Polonez-nek való - mondjuk nekem sem, de megyünk, élvezzük! |
Gy3 09:42 | #325 Zsolna József - Zsolna Mercédesz : Megy még az összeszokás. Őszinte leszek: félig behúzva maradt a kézifék, és az utolsó kanyarokban vettem észre, de azért nem jöttünk rosszat... :) |
Gy3 09:41 | #312 Monostori Gábor - Albrechtovics Péter Norbert : Nagyon biztonságit mentünk, hideg gumival mentünk, szóval nincs tétje innentől, de megyünk, élvezzük! |
Gy3 09:40 | #321 Csukovics István - Karagich Attila : Tegnap küzdöttünk, de ma nagyon jó az autó, szóval próbálunk mi is bemelegedni. |
Gy3 09:39 | #326 Szőnyi Péter - Schmidt Ádám : Jó volt, megvolt a reggeli bemelegítés. |
Gy3 09:38 | #322 Hankó László - Müller Roland : A tűzoltóautó után jönni 9 perccel annyira nem volt jó: hideg gumival, kiesve a ritmusból... De azért élvezzük, ezért jöttünk. |
Gy3 09:28 | #316 Csomor László - Varga Bence : Nem volt jó annyira, de megint mászik a gumink, de jó lesz ez! |
Gy3 09:27 | #328 Merényi Zsolt - Modrovics Mónika : Óvatosan mentünk, de kezdetnek nem volt rossz. Hosszú a nap és célba szeretnénk érni. |
Gy3 09:26 | #317 Plesz Márk László - Dombai Szabolcs : Nagyon sok maradt benne, de ez az első gyors volt, nem itt kell megnyerni. Próbálunk javulni a második körtől. |
Gy3 09:25 | #313 Kalapács Zsolt - Kalapács Kornél : Ezt nagyon élveztük! |
Gy3 09:24 | #320 Zsíros Imre - Mészáros Sándor : Kicsit bealudtunk, de bemelegítésnek jó volt. Ide nagyon kéne a lóerő, de ettől függetlenül hibátlan! |
Gy3 09:23 | #314 Lévai Ferenc - Gubrán Filadelfia Anita : Nem vagyunk elégedetlenek, az időnk viszont nem lett rossz, bár kicsit sutának érzem magam. |
Gy3 09:22 | #315 Bőhm Tibor - Mitnyik János : Felemás az érzésem: az elején nincs tapadás, mire megjön, addigra meg ki vagy esve a ritmusból a hideg gumik miatt... |
Gy3 09:21 | #323 Rakovszky Levente - Réti Attila : Jó volt, bár sajnos van még benne, viszont legalább itt vagyunk, ez fontosabb. |
Gy3 09:20 | #304 Magoss Péter - Bunkoczi László : Nagyon jó volt ez bemelegíteni. Nagy az autó, nehéz átfűzni, de azért élvezzük. |
Gy3 09:19 | #310 Szombathelyi Péter - Heffner Gergő : Ennél sokkal bátrabban kellett volna jönnünk, de nem rossz annyira az időnk. Még tapogatózunk. |
Gy3 09:18 | #319 ifj.Kanyik Antal - Greffer Lajos : Nem olyan rossz az időnk, de azért küzdöttünk! |
Gy3 09:17 | #311 Póczik Ákos - Bíró Attila : Tetszik ez a gyors, de valami van az átbeszélőnkkel, így alig hallottam Attilát, de most megtanultam a pályát, nem is kell. :D |
Gy3 09:16 | #303 Rónay László - Csuri András : Nem volt olyan rossz ahhoz képest, hogy vigyáznunk kell a kuplungra, mert nem lehet szétszedni. Megyünk végig! |
Gy3 09:15 | #307 Wirtmann Ferenc - Kerekes József : Próbálunk gyorsítani, hogy a mezőnyt utolérjük. A kocsi hibátlan. |
Gy3 09:14 | #318 Fóti Péter Jr - Kis Martin : Jól elhupáltak... :) Nagyon reggel van, de azért jó volt. Meglátjuk, mire elég az időnk. |
Gy3 09:12 | #302 Varga Zoltán - Endrész István : Rendben lesz a napunk, a következőtől jobban jövünk! :) |