Gy8 18:41 | #223 Perjés Péter - Hoferka Péter : Az eleje elég nehezen indult, de a végére elég jó lett, bár a végére is lett egy megforgásunk. Örülünk, hogy itt voltunk és tapasztalatot gyűjthettünk az első versenyünkön! |
Gy8 18:41 | #222 Kishonti Márkó - Virányi Ferenc : Ettől féltem a legjobban, de ez lett a legjobb gyorsasági! |
Gy8 18:40 | #208 Nemes Dániel - Nemes Tibor : Nagyon élveztük, jó hétvége volt, jövünk még! |
Gy8 18:39 | #221 Fóti Péter - Fóti Andrea : Nagyon boldogak vagyunk, hogy itt lehetünk és a kocsi is kibírta kaland nélkül. |
Gy8 18:38 | #217 Endrődi László - Mezőfi Ádám : Nagyon örülünk, hogy a célban vagyunk, mert tavaly nem nagyon sikerült... Élveztük a napot, a pályák nagyon jók voltak, köszönjük! |
Gy8 18:37 | #219 Schlotter Martin Antal - Erdélyi László : Nagyon jó volt, a végére belejöttünk, és nagyon élveztük az új autót! |
Gy8 18:36 | #216 Csibrák Zoltán - Huszár Péter : A vége nem tetszett, mert tiszta olaj volt a pálya és megállítottak.. |
Gy8 18:34 | #215 Póczik Tamás - Matus László : Jól éreztük magunkat - a kocsi nem úgy viselkedett, ahogy szerettük volna, de értékes tapasztalatokat szereztünk a harmadik versenyünkön. |
Gy8 18:33 | #214 Bartha Nándor - Farkas Martin : Nagyon jó hétvégénk volt, nagyon élveztem! Persze sok van még benne, de azt hiszem, kezdjük belakni a kocsit. |
Gy8 18:32 | #213 Rimár Tamás - Csicsely Pál : Nagyon örülünk, hogy itt vagyunk, az elmúlt két évben mindig kiestünk. |
Gy8 18:30 | #212 Furák Ádám János - Kálna Tamás : Egész jó lett az eredmény, és nagyon élveztük a versenyt! |
Gy8 18:29 | #209 Németh Bálint - Szaló Gábor : Jártunk árokban, lelógtunk a fák közé - ahhoz képest, hogy spórolósan akartunk jönni, csoda, hogy itt vagyunk. :) |
Gy8 18:28 | #206 Kiss László - Bindis Zoltán : Megforogtunk, szóval a második helyről szerintem le kell mondanunk... |
Gy8 18:26 | #205 Kóródi Koppány - Kelecsényi Csaba : Jól sikerült, de ezzel az Alsómocsoláddal nem vagyok kibékülve - tavaly sem voltam. |
Gy8 18:25 | #204 Kerekes Bence - Szőllős Róbert : Nagyon boldogok vagyunk, hogy beértünk! Örülök, hogy kibírta a kocsi - most még remélem, elvánszorgunk a Széchenyi térig! |
Gy8 18:24 | #203 Himer Attila - Csanády Sándor : Megvan kategória első hely és az abszolút harmadik, szóval nagyon örülünk. Van pár kalandunk, de ezeket leszámítva parádé volt a nap! |
Gy8 18:23 | #201 Békési Richárd - Bernát Martin Zsolt : Nagyon jó volt, az egész napot nagyon élveztük! |
Gy8 18:23 | #202 Simon György - Simon Timea : Nekünk ez a gyors kicsit mumus, de nagyon örülünk, hogy most itt lehetünk - köszönjük a rendezőknek, hogy megszerezték! |