Gy8 18:41 | #223 Perjés Péter - Hoferka Péter : Az eleje elég nehezen indult, de a végére elég jó lett, bár a végére is lett egy megforgásunk. Örülünk, hogy itt voltunk és tapasztalatot gyűjthettünk az első versenyünkön! |
Gy8 18:41 | #222 Kishonti Márkó - Virányi Ferenc : Ettől féltem a legjobban, de ez lett a legjobb gyorsasági! |
Gy8 18:40 | #208 Nemes Dániel - Nemes Tibor : Nagyon élveztük, jó hétvége volt, jövünk még! |
Gy8 18:39 | #221 Fóti Péter - Fóti Andrea : Nagyon boldogak vagyunk, hogy itt lehetünk és a kocsi is kibírta kaland nélkül. |
Gy8 18:38 | #217 Endrődi László - Mezőfi Ádám : Nagyon örülünk, hogy a célban vagyunk, mert tavaly nem nagyon sikerült... Élveztük a napot, a pályák nagyon jók voltak, köszönjük! |
Gy8 18:37 | #219 Schlotter Martin Antal - Erdélyi László : Nagyon jó volt, a végére belejöttünk, és nagyon élveztük az új autót! |
Gy8 18:36 | #216 Csibrák Zoltán - Huszár Péter : A vége nem tetszett, mert tiszta olaj volt a pálya és megállítottak.. |
Gy8 18:34 | #215 Póczik Tamás - Matus László : Jól éreztük magunkat - a kocsi nem úgy viselkedett, ahogy szerettük volna, de értékes tapasztalatokat szereztünk a harmadik versenyünkön. |
Gy8 18:33 | #214 Bartha Nándor - Farkas Martin : Nagyon jó hétvégénk volt, nagyon élveztem! Persze sok van még benne, de azt hiszem, kezdjük belakni a kocsit. |
Gy8 18:32 | #213 Rimár Tamás - Csicsely Pál : Nagyon örülünk, hogy itt vagyunk, az elmúlt két évben mindig kiestünk. |
Gy8 18:30 | #212 Furák Ádám János - Kálna Tamás : Egész jó lett az eredmény, és nagyon élveztük a versenyt! |
Gy8 18:29 | #209 Németh Bálint - Szaló Gábor : Jártunk árokban, lelógtunk a fák közé - ahhoz képest, hogy spórolósan akartunk jönni, csoda, hogy itt vagyunk. :) |
Gy8 18:28 | #206 Kiss László - Bindis Zoltán : Megforogtunk, szóval a második helyről szerintem le kell mondanunk... |
Gy8 18:26 | #205 Kóródi Koppány - Kelecsényi Csaba : Jól sikerült, de ezzel az Alsómocsoláddal nem vagyok kibékülve - tavaly sem voltam. |
Gy8 18:25 | #204 Kerekes Bence - Szőllős Róbert : Nagyon boldogok vagyunk, hogy beértünk! Örülök, hogy kibírta a kocsi - most még remélem, elvánszorgunk a Széchenyi térig! |
Gy8 18:24 | #203 Himer Attila - Csanády Sándor : Megvan kategória első hely és az abszolút harmadik, szóval nagyon örülünk. Van pár kalandunk, de ezeket leszámítva parádé volt a nap! |
Gy8 18:23 | #201 Békési Richárd - Bernát Martin Zsolt : Nagyon jó volt, az egész napot nagyon élveztük! |
Gy8 18:23 | #202 Simon György - Simon Timea : Nekünk ez a gyors kicsit mumus, de nagyon örülünk, hogy most itt lehetünk - köszönjük a rendezőknek, hogy megszerezték! |
Gy7 17:40 | #223 Perjés Péter - Hoferka Péter : Kicsit elfáradtam, de ez már jobban tetszett, mint az előző. |
Gy7 17:39 | #222 Kishonti Márkó - Virányi Ferenc : Szerintem egyre jobb - ha mennénk még kettőt, az lenne a legjobb! |
Gy7 17:38 | #208 Nemes Dániel - Nemes Tibor : Egész jól esett, élvezzük - a végére mindig belemelegszik az ember! |
Gy7 17:38 | #221 Fóti Péter - Fóti Andrea : Most rontottuk az elsőhöz képest, de nincs okunk panaszra, mert nem tettünk fel mindent egy lapra. |
Gy7 17:37 | #219 Schlotter Martin Antal - Erdélyi László : Ez nagyon jó ez a gyors, reggelig tudnánk itt menni! A gumink kezd fogyni, de megyünk! |
Gy7 17:37 | #217 Endrődi László - Mezőfi Ádám : Nagyon élveztük, kezdünk belemelegedni - jó lenne, ha lenne még! Az autó bírja, remélem, a végéig is elérünk! |
Gy7 17:36 | #216 Csibrák Zoltán - Huszár Péter : Az autó a reggeli gyenge kezdés óta sokat javult. |
Gy7 17:33 | #215 Póczik Tamás - Matus László : Jól éreztük magunkat, ritmusos volt. Nem működik jól a kocsi, de legalább tapasztalatot szereztünk. |
Gy7 17:32 | #214 Bartha Nándor - Farkas Martin : Most már kezdjük belakni a kocsit. Élvezzük nagyon - így lesz jó hétfőn dolgozni! :) |
Gy7 17:31 | #213 Rimár Tamás - Csicsely Pál : Nagyon tetszett ez már - talán kidolgoztam magamból végre a zempléni esést... |
Gy7 17:31 | #212 Furák Ádám János - Kálna Tamás : Ezt már lazábbra vettük, mert kezdünk elfáradni, de a legjobb szakasz jön most, fel kell pörögni! :) |
Gy7 17:29 | #210 Kiss Ferenc Krisztián - Gerebitz Márk : Volt egy kis olajos folt, de szerencsére szóltak előre a sportbírók. Nagyon örülök, hogy ennyire jól bírta a saját fejlesztésű autó és motor, és első versenyen nagyon elégedett vagyok vele eddig. |
Gy7 17:28 | #209 Németh Bálint - Szaló Gábor : Nagyon jó volt, kicsit féltünk, egy éve nem mentünk, de örülünk, hogy itt vagyunk. |
Gy7 17:27 | #206 Kiss László - Bindis Zoltán : Rendben volt, bár a végén már kicsit spóroltunk a gumival, eléggé elmelegedett. |
Gy7 17:25 | #205 Kóródi Koppány - Kelecsényi Csaba : Minden rendben van, nagyon király minden, élvezzük! |
Gy7 17:24 | #204 Kerekes Bence - Szőllős Róbert : Megint nem lett jó. Nem értem, miért, nem érzem, hogy sokat hagytam benne. De örülök, hogy itt vagyunk! |
Gy7 17:23 | #203 Himer Attila - Csanády Sándor : Az előző gyorson eltört a szeleprugónk, ott sokat bent hagytunk, most már csak szeretnénk beérni! |
Gy7 17:22 | #202 Simon György - Simon Timea : Nagyon jó volt, élveztük, de közepes gumival jövünk, és elmelegszik, de ettől függetlenül nagyon élvezzük! |
Gy4 14:14 | #223 Perjés Péter - Hoferka Péter : Magamhoz képest jónak éreztem. |
Gy4 14:12 | #222 Kishonti Márkó - Virányi Ferenc : Sokkal jobb volt, mint az előző. |
Gy4 14:11 | #220 Lőrik László - Kórós László : Ezt jobbnak éreztük: felraktuk a középkemény gumikat, sokkal jobb volt. |
Gy4 14:10 | #221 Fóti Péter - Fóti Andrea : Jobbat jöttünk, mint az elsőben, jó lenne célba is érni! :) |
Gy4 14:09 | #217 Endrődi László - Mezőfi Ádám : Egész jól ment, bár nem gyorsultunk, de látványosabban tudtunk menni. |
Gy4 14:06 | #219 Schlotter Martin Antal - Erdélyi László : Jobban sikerül, mint az első kör, jót jöttünk, élveztük. |
Gy4 14:06 | #216 Csibrák Zoltán - Huszár Péter : Minden rendben van, egész jó az időnk - próbálunk még gyorsulni. |
Gy4 14:04 | #215 Póczik Tamás - Matus László : Jó lett volna, de a közepén letiltott a kocsi - utcai vezérlő van rajta -, úgy 20-at bent hagytunk, de ez van. Élvezzük, ez a harmadik Rally2 versenyünk. |
Gy4 14:03 | #214 Bartha Nándor - Farkas Martin : Leállt a gyorson az autónk - ehhez képest nem olyan rossz az idő. |
Gy4 14:02 | #213 Rimár Tamás - Csicsely Pál : Érzésre jobb volt - de még kicsit parázok, lehet, hogy bennem van még a zempléni nagy esésünk.. |
Gy4 14:01 | #212 Furák Ádám János - Kálna Tamás : Érzésre elég jó volt, de nagyon meleg van és nagyon szenvedünk. Az autó szerencsére elég jól bírja. |
Gy4 14:00 | #202 Simon György - Simon Timea : Nagyon jól éreztük magunkat,, bár a lassítókat megtiszteltük. |
Gy4 13:59 | #209 Németh Bálint - Szaló Gábor : Ez brutál jó volt, nagyon élveztük! |
Gy4 13:58 | #206 Kiss László - Bindis Zoltán : Felkeltünk - végre. |
Gy4 13:57 | #205 Kóródi Koppány - Kelecsényi Csaba : Érezni, hogy hol hagytunk bent rengeteg másodpercet az előzőben - most már jók vagyunk, sokkal jobban ment. |
Gy4 13:56 | #204 Kerekes Bence - Szőllős Róbert : Most jobb lett az idő, de nincs ventilátorunk, és borzalmasan kell figyelni, hogy nehogy túlmelegedjünk. |
Gy4 13:52 | #203 Himer Attila - Csanády Sándor : Autó rendben, mi is nagyon élvezzük. |
Gy1 10:46 | #222 Kishonti Márkó - Virányi Ferenc : Jó volt minden, bár ez a pálya felfelé kicsit szokatlan, mert még sosem mentünk így itt. |
Gy1 10:45 | #221 Fóti Péter - Fóti Andrea : Nagyon élveztük. |
Gy1 10:45 | #220 Lőrik László - Kórós László : Maradt benne rengeteg, sokat csúszkáltunk. Próbálunk javítani. |
Gy1 10:43 | #219 Schlotter Martin Antal - Erdélyi László : Jó volt így reggel, szeretnék gyorsulni. |
Gy1 10:42 | #217 Endrődi László - Mezőfi Ádám : Minden rendben volt, a kocsi jól bírja. |
Gy1 10:41 | #216 Csibrák Zoltán - Huszár Péter : Jó volt, csak 6500-nél letilt a kocsi, nem tudjuk, miért... |
Gy1 10:41 | #215 Póczik Tamás - Matus László : Tetszett, bár az autóval van egy kis probléma. Nem tudjuk, mi lehet, majd kiderítjük. |
Gy1 10:39 | #214 Bartha Nándor - Farkas Martin : Ezzel az autóval ezek voltak az első kilométereim. Ez a teszt. :) De imádom, nagyon tetszik. |
Gy1 10:38 | #213 Rimár Tamás - Csicsely Pál : Nagyon bátortalanul mentem, sokat hagytunk benne. Eddig Mecseken mindig az első gyorson estünk ki - szerencsére most nem így lett! :) |
Gy1 10:37 | #212 Furák Ádám János - Kálna Tamás : Bemelegítésnek egész jó volt, a pálya nagyon szuper. Szeretnénk célba érni, és jó lenne a P13 dobogóját megcsípni... |
Gy1 10:36 | #211 Szabó Zoltán - Kuli József : Elsőnek jó volt, kicsit álmoskás, de nyomjuk tovább. Sok a néző, jó a pálya. |
Gy1 10:35 | #210 Kiss Ferenc Krisztián - Gerebitz Márk : Kicsit nehéz volt, mert szervó-problémánk van, de ezt leszámítva nagyon élveztük - bízom benne, hogy végig tudunk érni. |
Gy1 10:33 | #209 Németh Bálint - Szaló Gábor : Bemelegítettünk - a végén kicsit bevetettük a kézit, mert sok a néző, akiknek nagyon hálásak vagyunk, hogy itt vannak! |
Gy1 10:32 | #206 Kiss László - Bindis Zoltán : Rendben volt, kicsit tisztelettel jöttünk le, a második majd jobb lesz. |
Gy1 10:31 | #205 Kóródi Koppány - Kelecsényi Csaba : Kéne gyorsulni, de ez az első nekem mindig alvós... |
Gy1 10:30 | #204 Kerekes Bence - Szőllős Róbert : Elsőre elment, lesz még ebben sok - lássuk, a következőben hogy megy. |
Gy1 10:29 | #203 Himer Attila - Csanády Sándor : Még nem az igazi, lesz ez jobb is...! |