Gy8 18:41
#223 HUN Perjés Péter - HUN Hoferka Péter : Az eleje elég nehezen indult, de a végére elég jó lett, bár a végére is lett egy megforgásunk. Örülünk, hogy itt voltunk és tapasztalatot gyűjthettünk az első versenyünkön!
Gy8 18:41
#222 HUN Kishonti Márkó - HUN Virányi Ferenc : Ettől féltem a legjobban, de ez lett a legjobb gyorsasági!
Gy8 18:40
#208 HUN Nemes Dániel - HUN Nemes Tibor : Nagyon élveztük, jó hétvége volt, jövünk még!
Gy8 18:39
#221 HUN Fóti Péter - HUN Fóti Andrea : Nagyon boldogak vagyunk, hogy itt lehetünk és a kocsi is kibírta kaland nélkül.
Gy8 18:38
#217 HUN Endrődi László - HUN Mezőfi Ádám : Nagyon örülünk, hogy a célban vagyunk, mert tavaly nem nagyon sikerült... Élveztük a napot, a pályák nagyon jók voltak, köszönjük!
Gy8 18:37
#219 HUN Schlotter Martin Antal - HUN Erdélyi László : Nagyon jó volt, a végére belejöttünk, és nagyon élveztük az új autót!
Gy8 18:36
#216 HUN Csibrák Zoltán - HUN Huszár Péter : A vége nem tetszett, mert tiszta olaj volt a pálya és megállítottak..
Gy8 18:34
#215 HUN Póczik Tamás - HUN Matus László : Jól éreztük magunkat - a kocsi nem úgy viselkedett, ahogy szerettük volna, de értékes tapasztalatokat szereztünk a harmadik versenyünkön.
Gy8 18:33
#214 HUN Bartha Nándor - HUN Farkas Martin : Nagyon jó hétvégénk volt, nagyon élveztem! Persze sok van még benne, de azt hiszem, kezdjük belakni a kocsit.
Gy8 18:32
#213 HUN Rimár Tamás - HUN Csicsely Pál : Nagyon örülünk, hogy itt vagyunk, az elmúlt két évben mindig kiestünk.
Gy8 18:30
#212 HUN Furák Ádám János - HUN Kálna Tamás : Egész jó lett az eredmény, és nagyon élveztük a versenyt!
Gy8 18:29
#209 HUN Németh Bálint - HUN Szaló Gábor : Jártunk árokban, lelógtunk a fák közé - ahhoz képest, hogy spórolósan akartunk jönni, csoda, hogy itt vagyunk. :)
Gy8 18:28
#206 HUN Kiss László - HUN Bindis Zoltán : Megforogtunk, szóval a második helyről szerintem le kell mondanunk...
Gy8 18:26
#205 HUN Kóródi Koppány - HUN Kelecsényi Csaba : Jól sikerült, de ezzel az Alsómocsoláddal nem vagyok kibékülve - tavaly sem voltam.
Gy8 18:25
#204 HUN Kerekes Bence - HUN Szőllős Róbert : Nagyon boldogok vagyunk, hogy beértünk! Örülök, hogy kibírta a kocsi - most még remélem, elvánszorgunk a Széchenyi térig!
Gy8 18:24
#203 HUN Himer Attila - HUN Csanády Sándor : Megvan kategória első hely és az abszolút harmadik, szóval nagyon örülünk. Van pár kalandunk, de ezeket leszámítva parádé volt a nap!
Gy8 18:23
#201 HUN Békési Richárd - HUN Bernát Martin Zsolt : Nagyon jó volt, az egész napot nagyon élveztük!
Gy8 18:23
#202 HUN Simon György - HUN Simon Timea : Nekünk ez a gyors kicsit mumus, de nagyon örülünk, hogy most itt lehetünk - köszönjük a rendezőknek, hogy megszerezték!
Gy7 17:40
#223 HUN Perjés Péter - HUN Hoferka Péter : Kicsit elfáradtam, de ez már jobban tetszett, mint az előző.
Gy7 17:39
#222 HUN Kishonti Márkó - HUN Virányi Ferenc : Szerintem egyre jobb - ha mennénk még kettőt, az lenne a legjobb!
Gy7 17:38
#208 HUN Nemes Dániel - HUN Nemes Tibor : Egész jól esett, élvezzük - a végére mindig belemelegszik az ember!
Gy7 17:38
#221 HUN Fóti Péter - HUN Fóti Andrea : Most rontottuk az elsőhöz képest, de nincs okunk panaszra, mert nem tettünk fel mindent egy lapra.
Gy7 17:37
#219 HUN Schlotter Martin Antal - HUN Erdélyi László : Ez nagyon jó ez a gyors, reggelig tudnánk itt menni! A gumink kezd fogyni, de megyünk!
Gy7 17:37
#217 HUN Endrődi László - HUN Mezőfi Ádám : Nagyon élveztük, kezdünk belemelegedni - jó lenne, ha lenne még! Az autó bírja, remélem, a végéig is elérünk!
Gy7 17:36
#216 HUN Csibrák Zoltán - HUN Huszár Péter : Az autó a reggeli gyenge kezdés óta sokat javult.
Gy7 17:33
#215 HUN Póczik Tamás - HUN Matus László : Jól éreztük magunkat, ritmusos volt. Nem működik jól a kocsi, de legalább tapasztalatot szereztünk.
Gy7 17:32
#214 HUN Bartha Nándor - HUN Farkas Martin : Most már kezdjük belakni a kocsit. Élvezzük nagyon - így lesz jó hétfőn dolgozni! :)
Gy7 17:31
#213 HUN Rimár Tamás - HUN Csicsely Pál : Nagyon tetszett ez már - talán kidolgoztam magamból végre a zempléni esést...
Gy7 17:31
#212 HUN Furák Ádám János - HUN Kálna Tamás : Ezt már lazábbra vettük, mert kezdünk elfáradni, de a legjobb szakasz jön most, fel kell pörögni! :)
Gy7 17:29
#210 HUN Kiss Ferenc Krisztián - HUN Gerebitz Márk : Volt egy kis olajos folt, de szerencsére szóltak előre a sportbírók. Nagyon örülök, hogy ennyire jól bírta a saját fejlesztésű autó és motor, és első versenyen nagyon elégedett vagyok vele eddig.
Gy7 17:28
#209 HUN Németh Bálint - HUN Szaló Gábor : Nagyon jó volt, kicsit féltünk, egy éve nem mentünk, de örülünk, hogy itt vagyunk.
Gy7 17:27
#206 HUN Kiss László - HUN Bindis Zoltán : Rendben volt, bár a végén már kicsit spóroltunk a gumival, eléggé elmelegedett.
Gy7 17:25
#205 HUN Kóródi Koppány - HUN Kelecsényi Csaba : Minden rendben van, nagyon király minden, élvezzük!
Gy7 17:24
#204 HUN Kerekes Bence - HUN Szőllős Róbert : Megint nem lett jó. Nem értem, miért, nem érzem, hogy sokat hagytam benne. De örülök, hogy itt vagyunk!
Gy7 17:23
#203 HUN Himer Attila - HUN Csanády Sándor : Az előző gyorson eltört a szeleprugónk, ott sokat bent hagytunk, most már csak szeretnénk beérni!
Gy7 17:22
#202 HUN Simon György - HUN Simon Timea : Nagyon jó volt, élveztük, de közepes gumival jövünk, és elmelegszik, de ettől függetlenül nagyon élvezzük!
Gy4 14:14
#223 HUN Perjés Péter - HUN Hoferka Péter : Magamhoz képest jónak éreztem.
Gy4 14:12
#222 HUN Kishonti Márkó - HUN Virányi Ferenc : Sokkal jobb volt, mint az előző.
Gy4 14:11
#220 HUN Lőrik László - HUN Kórós László : Ezt jobbnak éreztük: felraktuk a középkemény gumikat, sokkal jobb volt.
Gy4 14:10
#221 HUN Fóti Péter - HUN Fóti Andrea : Jobbat jöttünk, mint az elsőben, jó lenne célba is érni! :)
Gy4 14:09
#217 HUN Endrődi László - HUN Mezőfi Ádám : Egész jól ment, bár nem gyorsultunk, de látványosabban tudtunk menni.
Gy4 14:06
#219 HUN Schlotter Martin Antal - HUN Erdélyi László : Jobban sikerül, mint az első kör, jót jöttünk, élveztük.
Gy4 14:06
#216 HUN Csibrák Zoltán - HUN Huszár Péter : Minden rendben van, egész jó az időnk - próbálunk még gyorsulni.
Gy4 14:04
#215 HUN Póczik Tamás - HUN Matus László : Jó lett volna, de a közepén letiltott a kocsi - utcai vezérlő van rajta -, úgy 20-at bent hagytunk, de ez van. Élvezzük, ez a harmadik Rally2 versenyünk.
Gy4 14:03
#214 HUN Bartha Nándor - HUN Farkas Martin : Leállt a gyorson az autónk - ehhez képest nem olyan rossz az idő.
Gy4 14:02
#213 HUN Rimár Tamás - HUN Csicsely Pál : Érzésre jobb volt - de még kicsit parázok, lehet, hogy bennem van még a zempléni nagy esésünk..
Gy4 14:01
#212 HUN Furák Ádám János - HUN Kálna Tamás : Érzésre elég jó volt, de nagyon meleg van és nagyon szenvedünk. Az autó szerencsére elég jól bírja.
Gy4 14:00
#202 HUN Simon György - HUN Simon Timea : Nagyon jól éreztük magunkat,, bár a lassítókat megtiszteltük.
Gy4 13:59
#209 HUN Németh Bálint - HUN Szaló Gábor : Ez brutál jó volt, nagyon élveztük!
Gy4 13:58
#206 HUN Kiss László - HUN Bindis Zoltán : Felkeltünk - végre.
Gy4 13:57
#205 HUN Kóródi Koppány - HUN Kelecsényi Csaba : Érezni, hogy hol hagytunk bent rengeteg másodpercet az előzőben - most már jók vagyunk, sokkal jobban ment.
Gy4 13:56
#204 HUN Kerekes Bence - HUN Szőllős Róbert : Most jobb lett az idő, de nincs ventilátorunk, és borzalmasan kell figyelni, hogy nehogy túlmelegedjünk.
Gy4 13:52
#203 HUN Himer Attila - HUN Csanády Sándor : Autó rendben, mi is nagyon élvezzük.
Gy1 10:46
#222 HUN Kishonti Márkó - HUN Virányi Ferenc : Jó volt minden, bár ez a pálya felfelé kicsit szokatlan, mert még sosem mentünk így itt.
Gy1 10:45
#221 HUN Fóti Péter - HUN Fóti Andrea : Nagyon élveztük.
Gy1 10:45
#220 HUN Lőrik László - HUN Kórós László : Maradt benne rengeteg, sokat csúszkáltunk. Próbálunk javítani.
Gy1 10:43
#219 HUN Schlotter Martin Antal - HUN Erdélyi László : Jó volt így reggel, szeretnék gyorsulni.
Gy1 10:42
#217 HUN Endrődi László - HUN Mezőfi Ádám : Minden rendben volt, a kocsi jól bírja.
Gy1 10:41
#216 HUN Csibrák Zoltán - HUN Huszár Péter : Jó volt, csak 6500-nél letilt a kocsi, nem tudjuk, miért...
Gy1 10:41
#215 HUN Póczik Tamás - HUN Matus László : Tetszett, bár az autóval van egy kis probléma. Nem tudjuk, mi lehet, majd kiderítjük.
Gy1 10:39
#214 HUN Bartha Nándor - HUN Farkas Martin : Ezzel az autóval ezek voltak az első kilométereim. Ez a teszt. :) De imádom, nagyon tetszik.
Gy1 10:38
#213 HUN Rimár Tamás - HUN Csicsely Pál : Nagyon bátortalanul mentem, sokat hagytunk benne. Eddig Mecseken mindig az első gyorson estünk ki - szerencsére most nem így lett! :)
Gy1 10:37
#212 HUN Furák Ádám János - HUN Kálna Tamás : Bemelegítésnek egész jó volt, a pálya nagyon szuper. Szeretnénk célba érni, és jó lenne a P13 dobogóját megcsípni...
Gy1 10:36
#211 HUN Szabó Zoltán - HUN Kuli József : Elsőnek jó volt, kicsit álmoskás, de nyomjuk tovább. Sok a néző, jó a pálya.
Gy1 10:35
#210 HUN Kiss Ferenc Krisztián - HUN Gerebitz Márk : Kicsit nehéz volt, mert szervó-problémánk van, de ezt leszámítva nagyon élveztük - bízom benne, hogy végig tudunk érni.
Gy1 10:33
#209 HUN Németh Bálint - HUN Szaló Gábor : Bemelegítettünk - a végén kicsit bevetettük a kézit, mert sok a néző, akiknek nagyon hálásak vagyunk, hogy itt vannak!
Gy1 10:32
#206 HUN Kiss László - HUN Bindis Zoltán : Rendben volt, kicsit tisztelettel jöttünk le, a második majd jobb lesz.
Gy1 10:31
#205 HUN Kóródi Koppány - HUN Kelecsényi Csaba : Kéne gyorsulni, de ez az első nekem mindig alvós...
Gy1 10:30
#204 HUN Kerekes Bence - HUN Szőllős Róbert : Elsőre elment, lesz még ebben sok - lássuk, a következőben hogy megy.
Gy1 10:29
#203 HUN Himer Attila - HUN Csanády Sándor : Még nem az igazi, lesz ez jobb is...!