Gy9 11:47 | #10 László Zoltán - Fehérvári Csaba : Reméljük minden rendben van, nekem nagyon tetszett. Reméljük a következő gyors is meg lesz tartva. |
Gy9 11:45 | #14 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Kívülről belülről lemostuk az autót, a fiuknak lesz dolga a szervizben, de örülünk, hogy itt vagyunk. Minden rendben van. |
Gy9 11:38 | #9 Bujdos Miklós - Csontos Tamás : Első hátsó lökhárító hiányunk van, fogy a kocsi sajnos. Ez mindig valamiért kevésbé sikerült, de reméljük jobb lesz. Küzdelmes. |
Gy9 11:37 | #7 Kovács Antal - Csáki Richárd : Igazából ez jó volt, elsőn óvatosak voltunk, másodikon pedig teljesen bepárásodtunk. Ez élvezetes volt, itt lehet látni. |
Gy9 11:35 | #4 Trencsényi József - Verba Gábor : Az ébresztőn úgy felébredtem, hogy fel is riadtam. Kemény volt az erdőben, felébredtünk, nem vagyunk hozzá szokva ehhez. |
Gy9 11:33 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Bepárásodott a szélvédőnk a felénél egy pocsojánál, és nem láttuk hova megyünk. |
Gy9 11:32 | #2 Tóth Tibor - Szabó József : Tudtuk, hogy nedves meg saras lesz, nagy szerencse, hogy ki hogy tud átmenni a vizeken, sarakon. |
Gy9 11:29 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Ez a Nagylőtér az nagyon sáros. Mikulásos feeling van rajta. Ez ilyen, megyünk amennyire tudunk. |
Gy9 11:26 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Nagyon küzdelmes, élvezzük amennyire csak lehet, valamiért most nem akart elindulni itt az autó, de próbálkozunk. |
Gy9 11:24 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Nagyon komoly körülmények voltak az első elsőn is, az egy kicsit megijesztett minket, utána a következőn is, de egész jól letaláltunk róla. Őrizzük a helyünket, itt minden rendben volt. |
Gy9 11:23 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Sár az lehúzta a lökhárítónak a hátulját, ez ilyen Skoda betegség állítólag. De egyébként minden rendben van. Hál isten megúsztuk, minden rendben. Élvezzük, nagyon jó. |
Gy9 11:22 | #1 Stohl. Manfred - Müller. Peter : Nagyon jó látványos gyorsasági szakasz, de nagyon csúszós. |