Gy5 16:30 | #14 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Jól vagyunk, egyre bátrabban közlekedünk. Még van benne bőven, de meg kell szokni. |
Gy5 16:29 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Ez már valami. Amikor lendületben lehet tartani, az nagyon jó. Tényleg az a lényege, hogy átmegy mindenen. |
Gy5 16:26 | #11 Módos Zoltán - Szenner Zsolt : Még szoknunk kell az új gumit. Nem rossz, de van még benne. Ezt lehet elspóroljuk. Előzőben puhával jöttünk. |
Gy5 16:25 | #1 Stohl. Manfred - Müller. Peter : All okay, good. (Minden rendben, jó.) |
Gy5 16:22 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Egyenesebben áll a kormány, jelentősen jobb lett a Setup. Esőre készültünk este, de megtréfált az idő. Korai még az öröm, de élveztük minden pillanatát. |
Gy5 16:21 | #4 Trencsényi József - Verba Gábor : Rendben volt, picit gyorsultunk rosszabb pályán. |
Gy5 16:19 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Jó volt, próbáltunk gyorsulni, lehet egy két helyen túl is feszítettük, de érzésére nagyon tetszett. Várjuk nagyon a következő gyorst, az idő nem olyan vészes, tudunk előre lépkedni. |
Gy5 16:16 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Egész jó volt, azt hittük, hogy jól átjöttünk, de a Martin gyerek jól megvert minket. Levágták, biztos! |
Gy5 16:15 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Még mindig csak alakul, de most jobban nyomtam. Lassan szerintem jobb lesz, de a kocsi az zseniális. |