Gy11 15:48 | #10 László Zoltán - Fehérvári Csaba : Nagyon jó, az összes pocsoját imádom. Négy gumival megcsináltuk az egészet, én nagyon élveztem. Lehet jövök holnap is. |
Gy11 15:41 | #14 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Ha megvan a kocsinak mindene, akkor minden rendben. Szerintem jobb volt most, mint az előző. Most jön a power, ráhajtunk. |
Gy11 15:39 | #9 Bujdos Miklós - Csontos Tamás : Van lökhárítónk? Minden f*sza. Jó volt, kell egy ilyen is. |
Gy11 15:37 | #7 Kovács Antal - Csáki Richárd : Ki kellett nyitni, bepárásodott, de legalább itt vagyunk. Katasztrófa. |
Gy11 15:36 | #4 Trencsényi József - Verba Gábor : Megvan az összes hal, galuska szűrővel kimértem a tócsából. Sokkal sz*rabb a pálya, sokkal rosszabb a minősége, kiszámíthatatlan. Hajrá a mögöttem lévőknek, hogy kiérjenek gumicsizmában. |
Gy11 15:33 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Másabb a hangulata, ha lehet látni azért. Teljesen más, az előzőn szűrnyű volt, de összességében most azt gondolom nem gátol semmi abban, hogy jöjjünk. Rettenetesen csúszott, de nem panaszkodunk, célba kell érni. |
Gy11 15:31 | #2 Tóth Tibor - Szabó József : Úgy gondolom ez még nehezebb volt, mint az előbb. Reméljük a következőn nem esik az eső. |
Gy11 15:28 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Ez már tényleg safari rally, nagyon rossz. Elfogyott a gumink is, szerintem az időnk is rossz, meg se nézem. Nem láttunk a sártól. Még egy van, azt még valahogyan kibírjuk. |
Gy11 15:26 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Nem lett jobb a helyzet, nem tudom az autó, hogy bírta ki, azt se tudom merre jártunk, de itt vagyunk, az a lényeg. Jó volt, ez van, ez ilyen. Ez egy autó verseny, kicsit Kenya. |
Gy11 15:25 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Én azt gondolom minden rendben. Lényeg az, hogy túl vagyunk rajta, jó volt a ritmus. |
Gy11 15:23 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Majdnem mindegy, vannak olyan helyek, ahol rosszabb, de valahol meg jobb. Igazi Kenya lett. Rendben van minden, élveztük nagyon. Köszönöm mindenkinek, aki itt volt a cudar idő ellenére, én nagyon élveztem. |