(Gy11) Kislőtér /2 22.58 km, Rajt: 2026. március 29. 15:05
Rallylive.hu - RC2 - Gy11 - szakasz eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Bútor Róbert
-
HUN Tagai Róbert
#3 Škoda Fabia RS
RC2
15:49.9
85.6
2.
HUN Bodolai László
-
HUN Deák Attila
#5 Ford Fiesta R5 MkII
RC2
15:58.7
+8.8
+8.8
84.8
0.39
3.
HUN László Martin
-
HUN Zsiros Gábor
#8 Citroën C3 Rally2
RC2
15:59.8
+9.9
+1.1
84.7
0.44
4.
HUN Tóth Tibor
-
HUN Szabó József
#2 Škoda Fabia RS
RC2
16:11.0
+21.1
+11.2
83.7
0.93
5.
HUN Bujdos Miklós
-
HUN Csontos Tamás
#9 Škoda Fabia R5
RC2
16:43.3
+53.4
+32.3
81.0
2.36
6.
HUN Trencsényi József
-
HUN Verba Gábor
#4 Škoda Fabia RS
RC2
16:44.1
+54.2
+0.8
81.0
2.40
7.
HUN Viszló Csaba
-
HUN Maricsek Miklós
#14 Citroën C3 Rally2
RC2
16:47.1
+57.2
+3.0
80.7
2.53
8.
HUN Osváth Péter
-
HUN Májer Dávid
#6 Škoda Fabia Rally2 Evo
RC2
16:55.0
+1:05.1
+7.9
80.1
2.88
9.
HUN Kovács Antal
-
HUN Csáki Richárd
#7 Ford Fiesta Rally2
RC2
17:01.4
+1:11.5
+6.4
79.6
3.17
10.
HUN Zagyva Lajos
-
HUN Spitzer Frida
#12 Ford Fiesta Rally3 Evo [RC3]
RC2
17:14.0
+1:24.1
+12.6
78.6
3.72
11.
HUN László Zoltán
-
HUN Fehérvári Csaba
#10 Škoda Fabia Rally2 Evo
RC2
17:37.2
+1:47.3
+23.2
76.9
4.75
Rallylive.hu - RC2 - Gy11 - összetett eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Bútor Róbert
-
HUN Tagai Róbert
#3 Škoda Fabia RS
RC2
1:26:29.7
90.5
2.
HUN Bodolai László
-
HUN Deák Attila
#5 Ford Fiesta R5 MkII
RC2
1:28:05.8
+1:36.1
+1:36.1
88.8
0.74
3.
HUN László Martin
-
HUN Zsiros Gábor
#8 Citroën C3 Rally2
RC2
1:28:42.1
+2:12.4
+36.3
88.2
1.02
4.
HUN Trencsényi József
-
HUN Verba Gábor
#4 Škoda Fabia RS
RC2
1:29:45.4
+3:15.7
+1:03.3
87.2
1.50
5.
HUN Osváth Péter
-
HUN Májer Dávid
#6 Škoda Fabia Rally2 Evo
RC2
1:30:19.7
+3:50.0
+34.3
86.6
1.76
6.
HUN Kovács Antal
-
HUN Csáki Richárd
#7 Ford Fiesta Rally2
RC2
1:31:36.4
+5:06.7
+1:16.7
85.4
2.35
7.
HUN Bujdos Miklós
-
HUN Csontos Tamás
#9 Škoda Fabia R5
RC2
1:31:46.0
+5:16.3
+9.6
85.3
2.43
8.
HUN Zagyva Lajos
-
HUN Spitzer Frida
#12 Ford Fiesta Rally3 Evo [RC3]
RC2
1:32:39.9
+6:10.2
+53.9
84.4
2.84
9.
HUN Viszló Csaba
-
HUN Maricsek Miklós
#14 Citroën C3 Rally2
RC2
1:33:24.8
+6:55.1
+44.9
83.8
3.18
10.
HUN László Zoltán
-
HUN Fehérvári Csaba
#10 Škoda Fabia Rally2 Evo
RC2
1:39:10.1
+12:40.4
+5:45.3
78.9
5.83
11.
HUN Tóth Tibor
-
HUN Szabó József
#2 Škoda Fabia RS
RC2
2:08:58.5
+42:28.8
+29:48.4
60.7
19.54
Gy11 15:48
#10 HUN László Zoltán - HUN Fehérvári Csaba : Nagyon jó, az összes pocsoját imádom. Négy gumival megcsináltuk az egészet, én nagyon élveztem. Lehet jövök holnap is.
Gy11 15:41
#14 HUN Viszló Csaba - HUN Maricsek Miklós : Ha megvan a kocsinak mindene, akkor minden rendben. Szerintem jobb volt most, mint az előző. Most jön a power, ráhajtunk.
Gy11 15:39
#9 HUN Bujdos Miklós - HUN Csontos Tamás : Van lökhárítónk? Minden f*sza. Jó volt, kell egy ilyen is.
Gy11 15:37
#7 HUN Kovács Antal - HUN Csáki Richárd : Ki kellett nyitni, bepárásodott, de legalább itt vagyunk. Katasztrófa.
Gy11 15:36
#4 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : Megvan az összes hal, galuska szűrővel kimértem a tócsából. Sokkal sz*rabb a pálya, sokkal rosszabb a minősége, kiszámíthatatlan. Hajrá a mögöttem lévőknek, hogy kiérjenek gumicsizmában.
Gy11 15:33
#12 HUN Zagyva Lajos - HUN Spitzer Frida : Másabb a hangulata, ha lehet látni azért. Teljesen más, az előzőn szűrnyű volt, de összességében most azt gondolom nem gátol semmi abban, hogy jöjjünk. Rettenetesen csúszott, de nem panaszkodunk, célba kell érni.
Gy11 15:31
#2 HUN Tóth Tibor - HUN Szabó József : Úgy gondolom ez még nehezebb volt, mint az előbb. Reméljük a következőn nem esik az eső.
Gy11 15:28
#6 HUN Osváth Péter - HUN Májer Dávid : Ez már tényleg safari rally, nagyon rossz. Elfogyott a gumink is, szerintem az időnk is rossz, meg se nézem. Nem láttunk a sártól. Még egy van, azt még valahogyan kibírjuk.
Gy11 15:26
#8 HUN László Martin - HUN Zsiros Gábor : Nem lett jobb a helyzet, nem tudom az autó, hogy bírta ki, azt se tudom merre jártunk, de itt vagyunk, az a lényeg. Jó volt, ez van, ez ilyen. Ez egy autó verseny, kicsit Kenya.
Gy11 15:25
#5 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Én azt gondolom minden rendben. Lényeg az, hogy túl vagyunk rajta, jó volt a ritmus.
Gy11 15:23
#3 HUN Bútor Róbert - HUN Tagai Róbert : Majdnem mindegy, vannak olyan helyek, ahol rosszabb, de valahol meg jobb. Igazi Kenya lett. Rendben van minden, élveztük nagyon. Köszönöm mindenkinek, aki itt volt a cudar idő ellenére, én nagyon élveztem.