Gy4 15:48 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Nyilván a lányomnak segítem a jövőképét, ezért maradt ki, hogy én is versenyezzek. De most ezt nagyon élvezzük, örülünk, hogy itt lehetünk, örülünk, hogy autóban ülhetünk, ez egy jó dolog. |
Gy4 15:44 | #11 Módos Zoltán - Szenner Zsolt : Gumit cseréltünk, most egy Medium van fent, és úgy néz ki ez be fog jönni. Most a gumit figyeltük, de próbáltunk úgy jönni, hogy önmagunkhoz képest, a gumifigyelés mellett azért jöjjünk le tempóval. |
Gy4 15:43 | #1 Stohl. Manfred - Müller. Peter : All okay, all good, no problems. Very hard stages, but good. (Minden rendben, minden jó, nincsenek problémák. Nagyon nehéz szakaszok, de jók.) |
Gy4 15:39 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Nagyon tetszik, ez a szlalomozás már egész jól megy. A gyorsabb részeken még egy kicsit barátkozni kell, változtattunk a setup-on. Jobb is lett, sokkal kezesebb az autó, jó irányba indultunk el, de szokni is kell, bele kell jönni. Egyelőre minden rendben. |
Gy4 15:37 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Picit jobb volt a tempónk, mint az előző körben, de a többiek többet javultak, úgyhogy még egy kicsit találnunk kell. |
Gy4 15:35 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Örülünk, hogy itt vagyunk. Most a célban vagyunk, de még van vissza egy jó pár gyors. Most javítottunk, de biztos mindenki javít. Ez egy ilyen játék pálya. |
Gy4 15:34 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Alakul. Most sokkal jobb volt, kezdek belejönni, de még hosszú az út, hogy tudjak menni ezzel a kocsival. Próbálkozom, ezen dolgozok. |
Gy4 15:30 | #7 Kovács Antal - Csáki Richárd : Az utolsó versenyen kicsit megsérült a Hyundai, és nem akartam a most frissen elkészült autót a murvára hozni, és most volt alkalmam ezt a legújabb fejlesztésű Fordot kipróbálni. Előző körben azért hátrányban voltunk, nem nagyon volt tapadásunk, úgyhogy most javulást várunk. |
Gy4 15:29 | #9 Bujdos Miklós - Csontos Tamás : Nagyon jó a verseny, kicsit hideg van, de igyekszünk kiszolgálnia nézőket, és egy gyorsat is menni. |
Gy4 15:23 | #10 László Zoltán - Fehérvári Csaba : A feeling az ugyan az, de ez is nagyon jó. Ez könnyebb autó, könnyebb vezetni, de szeretem ezt is. Legszívesebben egész nap mennék ezeken a pályákon, borzasztó jó. |