Gy8 11:03 | #10 László Zoltán - Fehérvári Csaba : Nagyon jó volt, parádé ez a gyorsasági. Nekem nagyon tetszik, ablak mosónk elfogyott. |
Gy8 10:56 | #14 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Minden rendben, bepárásodtunk, most egy fokkal jobb, nem sokat láttunk. |
Gy8 10:54 | #9 Bujdos Miklós - Csontos Tamás : Ennyivel kiegyezek. Minden rendben volt, csak nem látni semmit. Ez a lényeg. Ez ugyan az, mint Kenya! |
Gy8 10:52 | #7 Kovács Antal - Csáki Richárd : Nem csak a lassítót nem láttam sajnos. Nem is mondok semmit, ilyen még nem volt ez a lőtér. Most nem mondom, hogy élvezzük. |
Gy8 10:51 | #4 Trencsényi József - Verba Gábor : A halak itt jöttek be felül, el kellett tömíteni. Felül ebihal, lent a pontyok jöttek. Nagyon jó volt, nagyon tetszett. Gumicsizmában kellett vezetni. |
Gy8 10:47 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Bal első defekt? Az már nem volt érdekes, semmit nem láttunk a pályából. Van mindenünk, de bepárásodik. |
Gy8 10:46 | #2 Tóth Tibor - Szabó József : Volt egy hibám, ahol nem koncentráltam, azt hittem volt egy defekt. Kocsi rendben van, pálya az off road. |
Gy8 10:43 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Terep rally-n vagyunk. Ez ilyen határeset. Az a baj, hogy nem lehet élvezni. A verseny része, de nem erre számítottunk, de itt vagyunk csináljuk
|
Gy8 10:41 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Kicsit beáztunk egy két helyen, de nem rossz, volt egy két izgalom. Ez ilyen. |
Gy8 10:40 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Szoktam mondani, hogy survivor-ös, de ez most nagyon az volt. Utolsó kilométeren bepárásodtunk, már mindent bekapcsoltunk. Örülök, hogy lejöttünk. |
Gy8 10:37 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Kipróbáltuk Kenyát. Óriási volt, full elzsibbadt a bal kezem. Meglehetet csinálni, nagyon jó volt, kíváncsi leszek mit csinálnak a többiek. |