Gy5 16:47 | #22 Molnár Zsolt - Bartók Erik : Óriási volt, az idő lehetne jobb, de nagyon kemény. Próbáltuk mindenhol áttolni, de ez kevés a srácok ellen. De köszönjük, nagyon király. |
Gy5 16:46 | #21 Völcsey Viktor - Dragán Orsolya Luca : Élveztük nagyon, szerintünk tudtunk javítani. Jó volt, kezdem élvezni. A következő gyors az nagyon nehéz, az olyan, hogy jöjjünk le. |
Gy5 16:43 | #17 Tellér Antal - Tellér Antónia : Minden rendben, probáljuk élvezni. |
Gy5 16:40 | #20 Bertalan Márton Bálint - Paizs Róbert : Élvezzük azt kész. Azt hittem jobb lesz, de ez a jó. Ez van. |
Gy5 16:37 | #19 Herczig Patrik - Varga Kristóf : Nagyon élveztük, tetszett, azt hittük rosszabb lesz így másodikra, de nem volt annyira rossz. |
Gy5 16:36 | #16 Zagyva Dorka - Spitzer Gábor : Itt már melegszik a hangulat rendesen, itt bent. Próbáltunk gyorsulni azért egy kicsit, érzésre jobban viselkedett az autó is. |
Gy5 16:32 | #15 Hibján József - Szurovcsák István : Most nagyon tetszett. Nem tudom milyet jöttünk, de érzésre nagyon jó volt. K*rva jó volt, élveztük, ez az egyik kedvenc gyorsom. |
Gy5 16:30 | #14 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Jól vagyunk, egyre bátrabban közlekedünk. Még van benne bőven, de meg kell szokni. |
Gy5 16:29 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Ez már valami. Amikor lendületben lehet tartani, az nagyon jó. Tényleg az a lényege, hogy átmegy mindenen. |
Gy5 16:22 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Egyenesebben áll a kormány, jelentősen jobb lett a Setup. Esőre készültünk este, de megtréfált az idő. Korai még az öröm, de élveztük minden pillanatát. |
Gy5 16:21 | #4 Trencsényi József - Verba Gábor : Rendben volt, picit gyorsultunk rosszabb pályán. |
Gy5 16:19 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Jó volt, próbáltunk gyorsulni, lehet egy két helyen túl is feszítettük, de érzésére nagyon tetszett. Várjuk nagyon a következő gyorst, az idő nem olyan vészes, tudunk előre lépkedni. |
Gy5 16:16 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Egész jó volt, azt hittük, hogy jól átjöttünk, de a Martin gyerek jól megvert minket. Levágták, biztos! |
Gy5 16:15 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Még mindig csak alakul, de most jobban nyomtam. Lassan szerintem jobb lesz, de a kocsi az zseniális. |