Gy11 16:13 | #17 Tellér Antal - Tellér Antónia : Gyilok. Na mindegy, ez a sport élmény. Örülök, hogy ezt lehoztuk. |
Gy11 16:02 | #22 Molnár Zsolt - Bartók Erik : Ultrasz*r. Király, nagyon király. Próbáltunk szűken fordulni mindenhol, de szűrnyű. Úgyhogy nagyon élvezzük. Köszönjük a nézőknek, akik kint maradtak ebben az időben, na meg a Sportbíróknak meg rendezőknek, akik kint maradtak mind két nap. |
Gy11 15:57 | #18 Faltusz Dávid - Balai Róbert : Ez rosszabb volt mint előbb, de élveztük, végig vigyorogtunk. |
Gy11 15:54 | #15 Hibján József - Szurovcsák István : Most nem leszek pozitív. Ez egy nagy sz*r volt, de imádom a rallyt azért még. Most már a célba szeretnénk lenni. |
Gy11 15:50 | #16 Zagyva Dorka - Spitzer Gábor : Lefröcsköltem saját magamat. Végig azon voltunk, hogy azt a k*rva ez de sz*r, mikor gyorsítunk, mikor lassítunk. Az a lényeg, hogy megyünk, célba érjünk. |
Gy11 15:48 | #10 László Zoltán - Fehérvári Csaba : Nagyon jó, az összes pocsoját imádom. Négy gumival megcsináltuk az egészet, én nagyon élveztem. Lehet jövök holnap is. |
Gy11 15:43 | #19 Herczig Patrik - Varga Kristóf : Az előbb azt mondtam majdnem elakadtunk, most túl fokoztam. Ez kemény volt, jó nagy víz van meg sár, de élveztem. Elvoltunk, nagyon jó, jól érezzük magunkat. Kristóf azt mondta jó rég érezte magát ilyen feleslegesnek. |
Gy11 15:41 | #14 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Ha megvan a kocsinak mindene, akkor minden rendben. Szerintem jobb volt most, mint az előző. Most jön a power, ráhajtunk. |
Gy11 15:39 | #9 Bujdos Miklós - Csontos Tamás : Van lökhárítónk? Minden f*sza. Jó volt, kell egy ilyen is. |
Gy11 15:37 | #7 Kovács Antal - Csáki Richárd : Ki kellett nyitni, bepárásodott, de legalább itt vagyunk. Katasztrófa. |
Gy11 15:36 | #4 Trencsényi József - Verba Gábor : Megvan az összes hal, galuska szűrővel kimértem a tócsából. Sokkal sz*rabb a pálya, sokkal rosszabb a minősége, kiszámíthatatlan. Hajrá a mögöttem lévőknek, hogy kiérjenek gumicsizmában. |
Gy11 15:33 | #12 Zagyva Lajos - Spitzer Frida : Másabb a hangulata, ha lehet látni azért. Teljesen más, az előzőn szűrnyű volt, de összességében most azt gondolom nem gátol semmi abban, hogy jöjjünk. Rettenetesen csúszott, de nem panaszkodunk, célba kell érni. |
Gy11 15:31 | #2 Tóth Tibor - Szabó József : Úgy gondolom ez még nehezebb volt, mint az előbb. Reméljük a következőn nem esik az eső. |
Gy11 15:28 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Ez már tényleg safari rally, nagyon rossz. Elfogyott a gumink is, szerintem az időnk is rossz, meg se nézem. Nem láttunk a sártól. Még egy van, azt még valahogyan kibírjuk. |
Gy11 15:26 | #8 László Martin - Zsiros Gábor : Nem lett jobb a helyzet, nem tudom az autó, hogy bírta ki, azt se tudom merre jártunk, de itt vagyunk, az a lényeg. Jó volt, ez van, ez ilyen. Ez egy autó verseny, kicsit Kenya. |
Gy11 15:25 | #5 Bodolai László - Deák Attila : Én azt gondolom minden rendben. Lényeg az, hogy túl vagyunk rajta, jó volt a ritmus. |
Gy11 15:23 | #3 Bútor Róbert - Tagai Róbert : Majdnem mindegy, vannak olyan helyek, ahol rosszabb, de valahol meg jobb. Igazi Kenya lett. Rendben van minden, élveztük nagyon. Köszönöm mindenkinek, aki itt volt a cudar idő ellenére, én nagyon élveztem. |