(Gy7) Szentkút - Orfű /3 8.4 km, Rajt: 2026. június 13. 17:11
Rallylive.hu - 13 - Gy7 - szakasz eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Rimár Tamás
-
HUN Csicsely Pál
#213 Honda Civic EP3 Type-R
13
5:17.2
95.3
2.
HUN Furák Ádám János
-
HUN Kálna Tamás
#212 Lada VFTS
13
5:24.8
+7.6
+7.6
93.1
0.90
3.
HUN Schlotter Martin Antal
-
HUN Erdélyi László
#219 Lada VFTS
13
5:25.3
+8.1
+0.5
93.0
0.96
4.
HUN Bartha Nándor
-
HUN Farkas Martin
#214 Peugeot 206
13
5:37.9
+20.7
+12.6
89.5
2.46
5.
HUN Kishonti Márkó
-
HUN Virányi Ferenc
#222 Lada VFTS
13
5:46.0
+28.8
+8.1
87.4
3.43
6.
HUN Póczik Tamás
-
HUN Matus László
#215 Alfa Romeo 147
13
6:00.6
+43.4
+14.6
83.9
5.17
Rallylive.hu - 13 - Gy7 - összetett eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Rimár Tamás
-
HUN Csicsely Pál
#213 Honda Civic EP3 Type-R
13
41:41.3
99.3
2.
HUN Furák Ádám János
-
HUN Kálna Tamás
#212 Lada VFTS
13
42:43.8
+1:02.5
+1:02.5
96.9
0.91
3.
4.
HUN Schlotter Martin Antal
-
HUN Erdélyi László
#219 Lada VFTS
13
43:55.7
20.0
+2:14.4
+1:11.9
94.2
1.95
4.
5.
HUN Bartha Nándor
-
HUN Farkas Martin
#214 Peugeot 206
13
44:39.2
+2:57.9
+43.5
92.7
2.58
5.
6.
HUN Kishonti Márkó
-
HUN Virányi Ferenc
#222 Lada VFTS
13
46:56.1
1:10.0
+5:14.8
+2:16.9
88.2
4.56
6.
7.
HUN Póczik Tamás
-
HUN Matus László
#215 Alfa Romeo 147
13
47:49.4
+6:08.1
+53.3
86.6
5.33
Gy7 17:39
#222 HUN Kishonti Márkó - HUN Virányi Ferenc : Szerintem egyre jobb - ha mennénk még kettőt, az lenne a legjobb!
Gy7 17:37
#219 HUN Schlotter Martin Antal - HUN Erdélyi László : Ez nagyon jó ez a gyors, reggelig tudnánk itt menni! A gumink kezd fogyni, de megyünk!
Gy7 17:33
#215 HUN Póczik Tamás - HUN Matus László : Jól éreztük magunkat, ritmusos volt. Nem működik jól a kocsi, de legalább tapasztalatot szereztünk.
Gy7 17:32
#214 HUN Bartha Nándor - HUN Farkas Martin : Most már kezdjük belakni a kocsit. Élvezzük nagyon - így lesz jó hétfőn dolgozni! :)
Gy7 17:31
#213 HUN Rimár Tamás - HUN Csicsely Pál : Nagyon tetszett ez már - talán kidolgoztam magamból végre a zempléni esést...
Gy7 17:31
#212 HUN Furák Ádám János - HUN Kálna Tamás : Ezt már lazábbra vettük, mert kezdünk elfáradni, de a legjobb szakasz jön most, fel kell pörögni! :)