Gy11 17:10 | #16 Fechner. Robby - Roch. Markus : Nagyon jó volt, szuper volt minden! |
Gy11 17:10 | #25 Kelemen Csaba - Wilk Péter : Nem volt egyszerű új kocsival, de az autó nagyon jól bírta, örülök, hogy itt vagyunk. |
Gy11 17:08 | #38 Tárkányi Sándor - Magyar Péter : Kivette az erőnket ez a verseny, de nagyon nagy élmény volt! Két éve összetörtem itt a kocsit, szóval most kimondottan örülök, hogy célba értünk! |
Gy11 17:07 | #24 Tellér Antal - Tellér Antónia : A végére jöttünk egy jót - imádom azt az Árpádtetőt! Eléggé elfáradtunk, nem bánom, hogy vége van.. :) |
Gy11 17:06 | #32 Oroszi Zsolt - Seres József : Jó volt nagyon, élveztük! Az alsómocsoládi szakasz volt a kedvencem, de mindegyiken jól éreztük magunkat. |
Gy11 17:05 | #29 Cseri József - Horváth Péter : Nagyon tetszett a verseny, gratulálni tudok csak a szervezőknek és köszönjük a sportbírók munkáját! |
Gy11 17:03 | #39 Hulmann Gábor - Szegő Barnabás : Nehéz volt, de nagyon jó volt - ez az utolsó kifejezetten tetszett. |
Gy11 17:02 | #34 Helembai Zsolt - Tukacs Ákos : Nagyon jó volt, jól sikerült. |
Gy11 17:01 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : A rajtban lefulladtunk, és egyszer le is csúsztunk az útról - másfél év után az első verseny, amin célba értünk Magyarországon, szóval nem panaszkodom. |
Gy11 17:00 | #37 Molnár Zoltán Ferenc - Mohácsi László : Nagyon jó volt az egész Mecsek Rali! |
Gy11 16:59 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Itt vagyunk, és ez a lényeg. Nagyon jó volt a nap, bár nagyon elfáradtam. |
Gy11 16:58 | #12 László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály : Örülök, hogy célba értünk! A kocsi tökéletes, egy köhintése nem volt egész hétvégém. |
Gy11 16:57 | #26 Spindler Jenő - Spindler Tibor : Nagyon örülünk, hogy megvettem a kocsit, nagyon jó versenyünk volt! |
Gy11 16:56 | #22 Hibján József - Szurovcsák István : Mindenki aki itt van, kell, hogy mosolyogjon: nagyon jó verseny volt, de nagyon nehéz, örülünk, hogy megcsináltuk! |
Gy11 16:55 | #21 Zagyva Dorka - Spitzer Frida : Nagyon jól éreztem magam, de nagyon nehéz verseny volt. Nagyon szoros csata volt, és nagyon sokat tanultam, és ez a lényeg. |
Gy11 16:54 | #23 Faltusz Dávid Dominik - Balai Róbert : Remélem Dorka nem hoz rajtunk 12 másodpercet, örülök, hogy megnyertük, de nagyon sajnálom, hogy így kellett, miután Patrik kiesett. |
Gy11 16:53 | #35 Hinger Dávid - Hoffmann Hanna : A meleg miatt a végére eléggé elfáradtunk, de nagyon jó kis verseny volt. |
Gy11 16:52 | #14 Vida Péter - Bárdos Péter : Tetszett, jó volt a mai napunk, bár kicsit elfáradtunk, ezért rontottunk a végére 1 másodpercet. |
Gy11 16:51 | #19 Schulze. Fabian - Kaiser. Jacqueline : Először voltunk itt Magyarországon és nagyon jól éreztük magunkat! |
Gy11 16:50 | #10 Bujdos Miklós - Csonti : Van egy mumus kanyarom, azt most is elrontottam, de teljesítettük a versenyt, itt vagyunk, csak ez számít! |
Gy11 16:47 | #17 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Nagyon jó volt az egész hétvége - mostanra kicsit rakoncátlankodik a szervónk, hol volt, hol nem, de végigértünk, ez a lényeg. |
Gy11 16:46 | #28 Matics Mihály - Zejda Viktória : Elfáradtam a végére, de azért jó verseny volt. |
Gy11 16:44 | #9 Trencsényi Vince - Szegedi Máté : Érzésre jobb volt, jobb időre számítottam.. |
Gy11 16:42 | #1 Bodolai László - Deák Attila : Sikerülhetett volna jobban - ebben ennyi volt. |
Gy11 16:41 | #7 Trencsényi József - Verba Gábor : Örülünk, hogy célba értünk, nagyon hosszú és nehéz verseny volt. |
Gy11 16:39 | #4 Tóth Tibor - Szabó József : Ebbe az utolsóba beleadtam apait-anyait, mert Bodolai Lacival nagy csatában vagyunk... |
Gy11 16:38 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Jót jöttünk szerintem. |
Gy11 16:38 | #5 László Martin - Zsiros Gábor : Jól éreztük magunkat, minden rendben volt, örülünk, hogy itt vagyunk! |
Gy11 16:36 | #3 Bútor Róbert - Molnár Fanni : Nagyon boldog vagyok, most már főleg. Örülök, hogy gond nélkül teljesítettük a versenyt, külön öröm, hogy egy ennyire fiatal és profi navigátorral tölthettem a hétvégét! |
Gy11 16:36 | #2 Vincze Ferenc - Kocsis György : Örülök, hogy vége és tudtuk teljesíteni. |
Gy10 16:29 | #39 Hulmann Gábor - Szegő Barnabás : Jól állunk: picit szeretnék még gyorsulni, de valahogy most nem megy. |
Gy10 16:28 | #34 Helembai Zsolt - Tukacs Ákos : Érzésre jó volt, javítottunk az itineren is, szóval tökéletes volt. Be szeretnénk érni a célba, nem kockáztatunk. |
Gy10 16:27 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : Kicsit megakadtunk, de átjöttünk rajta - remélem, eljutunk a célig. |
Gy10 16:26 | #37 Molnár Zoltán Ferenc - Mohácsi László : Mennénk még sokat, vezetjük a kategóriát, és most megpróbáljuk a powert is behúzni. |
Gy10 16:25 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Nagyon jó ez a gyors, szeretem, szerintem a kocsinknak is ez fekszik a legjobban. Nem akarom feszegetni, mert előttem is, mögöttem is sok az idő, szóval spórolom a technikát. |
Gy10 16:23 | #12 László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály : Ez a pattogós gyors valahogy nem az én világom, de átjöttünk rajta, itt vagyunk, ez a lényeg. |
Gy10 16:23 | #26 Spindler Jenő - Spindler Tibor : Nem kell sehová siessünk. Ez az első versenyünk ezzel, alakulunk. |
Gy10 16:22 | #22 Hibján József - Szurovcsák István : Tartottunk tőle, de egy borzasztó jól kezelhető gyorsasági. |
Gy10 16:05 | #7 Trencsényi József - Verba Gábor : A gumival spórolunk, mert erre a melegre nem való ez a keverék.. |
Gy10 16:04 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Nagyon egy csomóban vagyunk páran, egy rövid gyors jön: mi áttoljuk, aztán meglátjuk, mi lesz belőle. |
Gy10 16:00 | Jóízűt autóztunk, próbálunk taktikusan menni. Fura hangok jönnek ki hátulról - remélem, kibírja a végégig...! |
Gy9 15:46 | #47 Csehovics Alex - Kulcsár Gábor : A balesetnél kint volt az OK tábla, én az olajat nem vettem észre, mert nekünk anélkül is csúszik a kocsi... :) |
Gy9 15:41 | #36 Bodogán Ferenc - Dudás István Márton : Baleset volt előttünk, annyi olaj van a pályán, hogy nem lehet lejönni a pályán, mi is teligázon lapon csúsztunk, nem lehet így folytatni, fel kell takarítani. |
Gy9 15:40 | #44 Szivák Zoltán - Szivák Ádám : Belülről jó érzés volt, kezd összeállni, de kéne még vagy kettő ebből... |
Gy9 15:37 | #45 Kiss Zsolt - Puskás Róbert : Meglepő, mert szinte semmi gumink nincs, mégis most mentünk a legjobban... |
Gy9 15:36 | #16 Fechner. Robby - Roch. Markus : Full gázzal lefelé! :) |
Gy9 15:36 | #25 Kelemen Csaba - Wilk Péter : Most már kezd nagyon melegünk lenni, szóval nagyon várom a végét. |
Gy9 15:34 | #38 Tárkányi Sándor - Magyar Péter : A pálya nagyon tetszett, a kocsi nagyon jó, de nagyon dühös vagyok, mert első helyen álltunk, és a gyors elején azt mondták korábban gurultunk be, ami nem igaz, szóval nincs is kedvem folytatni. |
Gy9 15:33 | #24 Tellér Antal - Tellér Antónia : Én ezt éreztem az eddigi legjobbnak - egy picit sikerült javítani is. |
Gy9 15:33 | #32 Oroszi Zsolt - Seres József : Meleg van, de nagyon jó volt minden, élvezzük! |
Gy9 15:31 | #29 Cseri József - Horváth Péter : Belülről nagyon élvezzük - az időnk mondjuk nem ezt mutatja. |
Gy9 15:30 | #39 Hulmann Gábor - Szegő Barnabás : Jó volt most, ennél jobbat nem tudok jönni. |
Gy9 15:29 | #34 Helembai Zsolt - Tukacs Ákos : Belülről nagyon jó volt, nem tudok gyorsabban lejönni ennél. Szerintem ez a maximum. Cél a cél, kockáztatni nem fogunk. |
Gy9 15:27 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : Nem az igazi az időnk - nem akar úgy jönni...! Fölfelében nem az igazi. |
Gy9 15:27 | #37 Molnár Zoltán Ferenc - Mohácsi László : Szuper volt most minden! |
Gy9 15:25 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Nem kell már sietnünk sehová, szóval próbáltunk minél kellemesebben lejönni. Nem akarom erőltetni. |
Gy9 15:24 | #12 László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály : Ezt a gyorsot elcserélném az összesre! |
Gy9 15:23 | #26 Spindler Jenő - Spindler Tibor : Alakul: kezdem érezni a kocsit. Remélem, a következő versenyen még jobb lesz! |
Gy9 15:22 | #22 Hibján József - Szurovcsák István : Elégedett vagyok, bízom benne, hogy végig tudunk majd érni. |
Gy9 15:21 | #21 Zagyva Dorka - Spitzer Frida : Nagyon szoros az állás, nagyon koncentrálunk, hogy ne zökkentsen ki semmi. |
Gy9 15:20 | #23 Faltusz Dávid Dominik - Balai Róbert : Jó volt, harcolunk az első helyért Dorkáékkal, akik nagyon jól jönnek, de szerintem megfogjuk őket! |
Gy9 15:19 | #35 Hinger Dávid - Hoffmann Hanna : Most érzem az eddigi legjobbnak az autót - a következő jobb lesz! |
Gy9 15:18 | #14 Vida Péter - Bárdos Péter : Nagyon élveztük, folyamatosan javulunk, szóval örülünk, hogy itt lehetünk! |
Gy9 15:17 | #19 Schulze. Fabian - Kaiser. Jacqueline : Nem ez a kedvenc szakaszom, de nagyon szeretek padlógázon jönni lefelé! :) |
Gy9 15:16 | #10 Bujdos Miklós - Csonti : Próbáljuk élvezni a versenyt, és bár nekünk már nincs tétje, azért sietünk. |
Gy9 15:15 | #17 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Hihetetlen ez a kocsi - kár, hogy ilyen rövid ez a gyorsasági.. |
Gy9 15:14 | #27 Rongits Attila - Hannus Laszló : Nagyon jók a pályák, nagyon jó a kocsi, és végre van ellenfél - jó verseny ez! |
Gy9 15:13 | #18 ifj.Fogarasi Attila - Toloczkó Péter : Minden tökéletes! Annyira nem feszítjük már, próbálunk inkább célba érni. |
Gy9 15:12 | #28 Matics Mihály - Zejda Viktória : volt az úton egy kő, amit eltaláltunk, szóval kicsit óvatosabban jöttem utána, mert nem hittem el, hogy nincs defektünk.. :) |
Gy9 15:11 | #9 Trencsényi Vince - Szegedi Máté : A mecsekpölöskei nagyon tetszik, ezen valahogy nem találom a ritmust - meglátjuk, mi lesz belőle. |
Gy9 15:10 | #8 Kovács Antal - Csáki Richárd : Szerintem tök jó volt, de Orfűtől csak a nézőknek próbáltunk autózni, szóval hagytunk benne. |
Gy9 15:08 | #1 Bodolai László - Deák Attila : Próbáltunk gyorsulni, de kikéstünk egy percet egy rendőri igazoltatás miatt. |
Gy9 15:07 | #7 Trencsényi József - Verba Gábor : A gumink nagyon nyúlik itt már, nem túl jó ide a keverékünk.. |
Gy9 15:06 | #4 Tóth Tibor - Szabó József : Volt benne egy-két hiba, szóval nem sikerült annyira jól, viszont élveztük. |
Gy9 15:04 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : A nap végén számolják a libákat - meglátjuk, hová leszünk elegek. |
Gy9 15:04 | #5 László Martin - Zsiros Gábor : Elég jó a harc, jókat meccselünk a többiekkel. |
Gy9 15:03 | #3 Bútor Róbert - Molnár Fanni : Megint nagyon jó volt, élveztük minden pillanatát - kicsit többet kaptunk, mert jobban színeztük, de minden oké. |
Gy9 15:01 | #2 Vincze Ferenc - Kocsis György : Nagyjából ugyanazt jöttünk: lendületesen, de nem kockáztattunk. |
Gy8 13:48 | #47 Csehovics Alex - Kulcsár Gábor : Nagyon tetszik ez a pálya: tempós, de lehet keresztbe is menni, mert széles és van hely rá. :) |
Gy8 13:47 | #40 Kronome Ákos - Pásztor Tamás : Szerintem elég jó volt: próbálunk tempósan menni,m de nincs hová sietnünk. |
Gy8 13:46 | #44 Szivák Zoltán - Szivák Ádám : Jöttünk egy jó közepeset. |
Gy8 13:34 | #34 Helembai Zsolt - Tukacs Ákos : Meleg van, de ez az egyik kedvenc pályám. Elvittünk egy lassítót - kicsit túlerőltettem talán már. |
Gy8 13:34 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : Minden rendben van, bár kicsit elgumiztuk magunkat. |
Gy8 13:32 | #37 Molnár Zoltán Ferenc - Mohácsi László : Siettünk, bár kicsit elrontottam a végét, viszont fürtökben lógnak a nézők, ami nagyon jó! |
Gy8 13:31 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Nagyon jól bírja az autó, nagyon szeretjük a pécsi pályákat. |
Gy8 13:30 | #12 László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály : Jól érezzük magunkat, de ezért jöttünk - meg, hogy drukkoljunk a kisfiamnak. |
Gy8 13:29 | #26 Spindler Jenő - Spindler Tibor : Élvezzük, nagyon tetszik ez a pálya. Az autó új nekünk, szokjuk, de alakulunk. |
Gy8 13:28 | #22 Hibján József - Szurovcsák István : Megyünk stabilan most már, nem kockáztatunk, mert hosszú és nehéz verseny ez. |
Gy8 13:27 | #21 Zagyva Dorka - Spitzer Frida : Nagy csatában vagyunk, de minden oké. |
Gy8 13:26 | #23 Faltusz Dávid Dominik - Balai Róbert : Szerintem nagyon jó volt, ez egy nagyon jó gyors. Sajnálom, hogy Patrik kiesett, de most Dorkával küzdünk az elsőségért. |
Gy8 13:25 | #35 Hinger Dávid - Hoffmann Hanna : Nagyon élvezzük ezt a versenyt, szuper minden. |
Gy8 13:24 | #14 Vida Péter - Bárdos Péter : Jó volt érzésre és az időnk sem rossz, szóval nyomjuk, gyorsulunk tovább! |
Gy8 13:23 | Az előző gyorsaságin kategória első helyet tudtunk autózni, ezen picit a tapadással volt bajunk. |
Gy8 13:22 | #10 Bujdos Miklós - Csonti : Kicsit szauna érzésünk van.. Az előzőn kicsit kicsúsztunk, és egy bokor lekapta a lökhárítónkat, de megyünk, csináljuk tovább. |
Gy8 13:20 | #17 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Szerintem most gyorsabban lejöttünk, mint az előbb - élvezzük is! |
Gy8 13:20 | #27 Rongits Attila - Hannus Laszló : Jó volt, nagyon tetszett ez a pálya. |
Gy8 13:19 | #18 ifj.Fogarasi Attila - Toloczkó Péter : Nagyon sajnálom, hogy Patrikék kiestek, szóval innentől megyünk, de annyira nem kell feszíteni. |
Gy8 13:16 | #28 Matics Mihály - Zejda Viktória : Egész jó volt. Nagyon sok néző volt, aminek külön örülünk! |
Gy8 13:15 | #9 Trencsényi Vince - Szegedi Máté : Bentről nem azt éreztük, amit az eredmény mutat... |
Gy8 13:15 | #8 Kovács Antal - Csáki Richárd : Itt elég szoros a mezőny - én elégedett vagyok. |
Gy8 13:14 | #1 Bodolai László - Deák Attila : Jól néz ki az időnk, jól ment ez a gyors. Készülünk, mert ez lesz a power a következő körben. |
Gy8 13:13 | #7 Trencsényi József - Verba Gábor : Az előzőhöz képest javítottunk, de a mezőnyben annyira nem jó, mert a többiek is gyorsultak.. |
Gy8 13:10 | #4 Tóth Tibor - Szabó József : Egyre melegebb van, egyre csúszósabb a pálya, mert elmelegszik a gumink. |
Gy8 13:08 | #3 Bútor Róbert - Molnár Fanni : Jól sikerült, kezdjük elkapni a fonalat, bár még van benne. Élvezzük: a látványos részeken látványosan megyünk, a gyors részeken gyorsan - minden rendben. |
Gy8 13:01 | #2 Vincze Ferenc - Kocsis György : Jól sikerült, jól szórakozunk. |
Gy7 13:00 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Talán jobb volt érzésre, mint előbb. Gyorsulni sokat nem tudok, szerintem ennyi van bennünk. |
Gy7 12:54 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : Azt hittük, nagyon jól átjöttünk, de az időnk nem ezt mutatja. |
Gy7 12:53 | #21 Zagyva Dorka - Spitzer Frida : Nagyon jól sikerült, de még messze a vége. |
Gy6 12:13 | #36 Bodogán Ferenc - Dudás István Márton : Jobb lett, de van még ebben sok. |
Gy6 12:06 | #33 Mejkli Ernő - Nagy Attila : Ez most már jó volt, ez tetszett. |
Gy6 12:05 | #24 Tellér Antal - Tellér Antónia : Másodikra sokkal jobban tetszett, mint az előbb: akkor még csak ébredeztünk. |
Gy6 12:03 | #38 Tárkányi Sándor - Magyar Péter : Nagyon jól sikerült, nagyon élveztük! Van még benne, de új az autó, szokni, és el vagyok ájulva a kocsitól! |
Gy6 12:03 | #32 Oroszi Zsolt - Seres József : Rontottam az előzőhöz képest - sajnos húzgáltam a kéziféket.. :) |
Gy6 12:02 | #29 Cseri József - Horváth Péter : Most már menetirányban ülök, szóval próbálunk támadni. :) |
Gy6 12:01 | #39 Hulmann Gábor - Szegő Barnabás : Az előbb kicsit jobban csúszkált, szóval most jobban tetszett. |
Gy6 11:59 | #46 Veréb Zoltán László - Ripka Attila László : Cseréltünk egy gumiszettet, tesztüzem volt. Lefelé nagyon csúszott, de nagyon élveztük. |
Gy6 11:58 | #34 Helembai Zsolt - Tukacs Ákos : Nagyon jó volt, tetszett, szerintem jobb lett, mint az előbb. |
Gy6 11:58 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : Nagyon csúszkáltunk az elején, utána meg nagyon túrta az elejét, szóval harcos volt, de itt vagyunk, ez a lényeg. |
Gy6 11:56 | #37 Molnár Zoltán Ferenc - Mohácsi László : Nagyon elmelegítettük a gumit, lefelé nagyon csúszkáltunk. Rengeteg néző volt, köszönjük, hogy ennyien eljöttek: nagyon jó ennyi néző közt menni! |
Gy6 11:55 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Jobban éreztük magunkat, mint az elsőbe, most keményebb gumival jöttünk. |
Gy6 11:54 | #12 László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály : Nagyon jó volt, nagyon szép emlékeim fűződnek ehhez a pályához, szóval nagyon élvezem. |
Gy6 11:53 | #26 Spindler Jenő - Spindler Tibor : Kicsit csúszkálunk, nem merem még pár helyen eltolni, de alakulunk. |
Gy6 11:52 | #22 Hibján József - Szurovcsák István : Most javítottunk, állítottunk az autón, szóval jobb lett, mint az előző. |
Gy6 11:51 | #21 Zagyva Dorka - Spitzer Frida : Jó volt, autó bírja, ahogy kell! |
Gy6 11:50 | #23 Faltusz Dávid Dominik - Balai Róbert : Jó volt, próbálunk haladni. Patrik nagyon erős, nagyon jól tolja. |
Gy6 11:49 | #35 Hinger Dávid - Hoffmann Hanna : Most kicsit jobban jöttünk, én úgy érzem. Kicsit állítottunk, kicseréltünk két hátsó gátlót - próbálkozunk. |
Gy6 11:48 | #14 Vida Péter - Bárdos Péter : Érzésre ez jobb volt, mint az első, most jobban tetszett. |
Gy6 11:47 | #19 Schulze. Fabian - Kaiser. Jacqueline : Minden rendben van, de lehetne jobb is, mindenesetre jobb volt, mint az előző volt. |
Gy6 11:46 | #10 Bujdos Miklós - Csonti : Próbálunk sietni, de van még benne: hagytunk most is, hogy a következőn is javulhassunk! :) |
Gy6 11:45 | #17 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Egyre jobban érzem a kocsi egyensúlyát, szerintem a következőn még jobb lesz. |
Gy6 11:44 | #27 Rongits Attila - Hannus Laszló : Nagyon szeretjük ezt a pályát, szerintem a kocsinak is fekszik, szóval t csatázunk a Miskával. |
Gy6 11:43 | #18 ifj.Fogarasi Attila - Toloczkó Péter : Nem volt jó, túrta az orrát sok helyen, lehet, hogy lejjebb kell engedni a gumikat... |
Gy6 11:42 | #28 Matics Mihály - Zejda Viktória : Nagyon csúszkáltunk, majd meg kell néznünk, miért.. |
Gy6 11:41 | #20 Herczig Patrik - Varga Kristóf : Nagyon tetszett, főleg a második része. Nagyon nehezen melegedtek be az abroncsok, de a végét nagyon élveztük. |
Gy6 11:39 | #9 Trencsényi Vince - Szegedi Máté : Jobb lett, mint az előbb, de remélem a kövi körben tovább tudunk javulni. |
Gy6 11:38 | #1 Bodolai László - Deák Attila : Kezdünk ráérezni erre a széles részre is, bár a végére elmelegedett kicsit a gumink. A következőkben kicsit bátrabbnak kell lennünk. |
Gy6 11:37 | #7 Trencsényi József - Verba Gábor : Az előzőhöz képest 5-öt javítottunk, bár kicsit kikéstünk, mert a rendőr feltartott az etapon, de a szakasz nem volt rossz egyáltalán. |
Gy6 11:35 | #4 Tóth Tibor - Szabó József : Teljesen jó volt, most sokkal koncentráltabb voltam, mint az előzőn. |
Gy6 11:34 | #6 Osváth Péter - Májer Dávid : Az előbb defekttel jöttünk, szóval ez az első körünk, szóval sok maradt benne, legközelebb jobban figyelek. :) |
Gy6 11:33 | #5 László Martin - Zsiros Gábor : Kezd működni már a gumi is, szóval egyre élvezetesebb - most jön el majd a mi időnk szerintem! :) |
Gy6 11:32 | #3 Bútor Róbert - Molnár Fanni : Tisztább volt, gyorsabb volt, és a végét jobban kiszíneztem, de megérte, mert nagyon sokan vannak. Élmény ezzel a kocsival menni, a navigátorom pedig fantasztikus! |
Gy6 11:31 | #2 Vincze Ferenc - Kocsis György : Jól érezzük magunkat, jó a szakasz, megyünk, csináljuk! |
Gy3 08:46 | #47 Csehovics Alex - Kulcsár Gábor : Nagyon jó volt, a tegnaphoz képest felüdülés volt ez a gyors, nagyon élveztük! |
Gy3 08:44 | #36 Bodogán Ferenc - Dudás István Márton : A beállításokban vannak még problémáink, de állítgatjuk, de egyre jobb szerintem. Köszönöm Papp Arninak, mert nagyon sokat segít! Nagyon jól érezzük magunkat, és örülünk, hogy ilyen sokan vannak a pályák szélén, puszilunk mindenkit! :) |
Gy3 08:42 | #33 Mejkli Ernő - Nagy Attila : Kicsit álmos volt a reggel, de majd belejövök. |
Gy3 08:41 | #40 Kronome Ákos - Pásztor Tamás : Tegnap eltört a féltengelyünk, másfél órát aludtunk, de itt vagyunk, ez a lényeg! Köszönöm mindenkinek, aki segített! |
Gy3 08:40 | #44 Szivák Zoltán - Szivák Ádám : Ébresztőnek jó volt, de sok helyen lehet majd még gyorsabban jönni. |
Gy3 08:39 | #45 Kiss Zsolt - Puskás Róbert : Nem szeretem ezt a pályát: ez hegyiversenyre jó, de nekem nem. |
Gy3 08:38 | #31 Tóth István - Sillye Zsolt : Gyorsulni kell, mert nagyon óvatoskodok, de majd belejövök! :) |
Gy3 08:36 | #16 Fechner. Robby - Roch. Markus : Nagyon jó, bár kicsit lassúak voltunk, de ezt úgysem hiszitek el... :) |
Gy3 08:33 | #24 Tellér Antal - Tellér Antónia : Nagyon jó, ez most sokkal jobban tetszett, mint a tegnapi, próbáljuk felvenni a ritmust! |
Gy3 08:32 | #32 Oroszi Zsolt - Seres József : Jól indult a napunk, bár kicsit csúszkálunk, de legalább felébredtünk! :) |
Gy3 08:32 | #29 Cseri József - Horváth Péter : Élveztük, reggeli kezdésnek ez tökéletes volt. A kocsiból hiányzik egy kis teljesítmény, de igyekszünk bátorsággal pótolni. |
Gy3 08:30 | #39 Hulmann Gábor - Szegő Barnabás : Picit alábecsültem ezt a pályát: azt hittem könnyebb. De összességében jó volt, csak nehéz elkapni a ritmusát. Picit bátrabban kell mennünk, és jó lesz. |
Gy3 08:29 | #46 Veréb Zoltán László - Ripka Attila László : Az itinerben van egy kis hiba, de jó volt ez az első gyors. |
Gy3 08:28 | #34 Helembai Zsolt - Tukacs Ákos : Nem volt jó érzésre, remélem, a következő jobb lesz. |
Gy3 08:27 | #15 Módos Zoltán - Bölcs Balázs : Ébredezgetünk.. |
Gy3 08:26 | #37 Molnár Zoltán Ferenc - Mohácsi László : Beosztós volt, ez a kis autó megeszi a gumit azért.. Az időnk nagyon jó, nagyon élvezzük! Be kell osztani, mert hosszú a nap. |
Gy3 08:25 | #12 László Zoltán - Balázs Zsolt Mihály : Kicsit nehéz volt, de sikerült ideérnünk - itt lakunk nem messze, legalább hamar ideértünk. :) |
Gy3 08:24 | #30 Helgert Tamás - Szekeres Szabolcs : Én tulajdonképpen még sosem mentem itt, szóval most kóstolgattuk, :) Még be kell melegednünk, de jó lesz ez! |
Gy3 08:23 | #26 Spindler Jenő - Spindler Tibor : Keveset aludtunk, az időnkön látszik is... Most tesztelünk, erre fog rámenni a nap, de szerintem alakul. |
Gy3 08:22 | #22 Hibján József - Szurovcsák István : Tetszett, nagyon jó ez a gyors, nagyon szeretem, de nem kockáztattunk, mert nagyon hosszú a nap, szeretnénk végigérni. |
Gy3 08:21 | #21 Zagyva Dorka - Spitzer Frida : Aránylag jó volt, és tudom, hol hagytam benne: a következőn remélem, már nem fogok. :) |
Gy3 08:20 | #23 Faltusz Dávid Dominik - Balai Róbert : Jó a kocsi ide, nagyon tetszik ez a pálya. Az időnk sem olyan rossz, remélem, tudunk javulni. |
Gy3 08:19 | #35 Hinger Dávid - Hoffmann Hanna : Nagyon aludtunk ezen az első gyorson, úgy látom az idő alapján - állítottunk a kocsin, remélem, jobb lesz nap közben. |
Gy3 08:18 | #14 Vida Péter - Bárdos Péter : Érzésre nem volt annyira jó, de élveztük. |
Gy3 08:17 | #19 Schulze. Fabian - Kaiser. Jacqueline : Kicsit álmos volt a reggel, muszáj lesz gyorsulni a nap során. |
Gy3 08:16 | #10 Bujdos Miklós - Csonti : Minden rendben, most bemelegítettünk, remélem, gyorsulunk a nap során. |
Gy3 08:15 | #17 Viszló Csaba - Maricsek Miklós : Reggelinek nagyon jó volt, élveztük, bár hibáztam, ezen még dolgoznom kell, hogy ilyeneket ne csináljak. |
Gy3 08:14 | #27 Rongits Attila - Hannus Laszló : Jó volt, reggelre egész fókuszáltan tudunk jönni. Tegnap volt egy kis fékproblémánk, de mára sikerült rendbe tenni. |
Gy3 08:13 | #18 ifj.Fogarasi Attila - Toloczkó Péter : Óvatosak voltunk, de az időnk nagyon jó. |
Gy3 08:11 | #28 Matics Mihály - Zejda Viktória : Még kicsit álmosak vagyunk, de meglátjuk, mit jönnek a többiek.. |
Gy3 08:10 | #20 Herczig Patrik - Varga Kristóf : A tegnapi napunk jól sikerült, minden a terv szerint alakult, remélem, ma is így lesz! Nagyon csúszik, de jó volt nagyon! |
Gy3 08:09 | #9 Trencsényi Vince - Szegedi Máté : Csúszott, de nem mentem elég gyorsan ahhoz, hogy erre panaszkodjak. :) Muszáj gyorsulnunk. |
Gy3 08:08 | #8 Kovács Antal - Csáki Richárd : Kemény gumival vagyunk: az elején még, a végén már nem fogott, szóval nagy kihívás volt reggelre ez a gyors.. |
Gy3 08:07 | #1 Bodolai László - Deák Attila : Picit elfékezgettük, ez látszik az időnkön is, próbáltunk biztonságit jönni. |
Gy3 08:04 | #4 Tóth Tibor - Szabó József : Ez bemelegítésnek teljesen jó volt, az eleje kifejezetten tetszett, de sokkal pontosabban kellene ott mennünk. |
Gy3 08:03 | #46 Veréb Zoltán László - Ripka Attila László : Gyors előtti nyilatkozat: Fittek vagyunk, üdék, várjuk ezt a szuper napot! :) A tegnap light-os volt, ma lesz az igazi! |