Gy11 17:10
#16 GER Fechner. Robby - GER Roch. Markus : Nagyon jó volt, szuper volt minden!
Gy11 17:10
#25 HUN Kelemen Csaba - HUN Wilk Péter : Nem volt egyszerű új kocsival, de az autó nagyon jól bírta, örülök, hogy itt vagyunk.
Gy11 17:08
#38 HUN Tárkányi Sándor - HUN Magyar Péter : Kivette az erőnket ez a verseny, de nagyon nagy élmény volt! Két éve összetörtem itt a kocsit, szóval most kimondottan örülök, hogy célba értünk!
Gy11 17:07
#24 HUN Tellér Antal - HUN Tellér Antónia : A végére jöttünk egy jót - imádom azt az Árpádtetőt! Eléggé elfáradtunk, nem bánom, hogy vége van.. :)
Gy11 17:06
#32 HUN Oroszi Zsolt - HUN Seres József : Jó volt nagyon, élveztük! Az alsómocsoládi szakasz volt a kedvencem, de mindegyiken jól éreztük magunkat.
Gy11 17:05
#29 HUN Cseri József - HUN Horváth Péter : Nagyon tetszett a verseny, gratulálni tudok csak a szervezőknek és köszönjük a sportbírók munkáját!
Gy11 17:03
#39 HUN Hulmann Gábor - HUN Szegő Barnabás : Nehéz volt, de nagyon jó volt - ez az utolsó kifejezetten tetszett.
Gy11 17:02
#34 HUN Helembai Zsolt - HUN Tukacs Ákos : Nagyon jó volt, jól sikerült.
Gy11 17:01
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : A rajtban lefulladtunk, és egyszer le is csúsztunk az útról - másfél év után az első verseny, amin célba értünk Magyarországon, szóval nem panaszkodom.
Gy11 17:00
#37 HUN Molnár Zoltán Ferenc - HUN Mohácsi László : Nagyon jó volt az egész Mecsek Rali!
Gy11 16:59
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Itt vagyunk, és ez a lényeg. Nagyon jó volt a nap, bár nagyon elfáradtam.
Gy11 16:58
#12 HUN László Zoltán - HUN Balázs Zsolt Mihály : Örülök, hogy célba értünk! A kocsi tökéletes, egy köhintése nem volt egész hétvégém.
Gy11 16:57
#26 HUN Spindler Jenő - HUN Spindler Tibor : Nagyon örülünk, hogy megvettem a kocsit, nagyon jó versenyünk volt!
Gy11 16:56
#22 HUN Hibján József - HUN Szurovcsák István : Mindenki aki itt van, kell, hogy mosolyogjon: nagyon jó verseny volt, de nagyon nehéz, örülünk, hogy megcsináltuk!
Gy11 16:55
#21 HUN Zagyva Dorka - HUN Spitzer Frida : Nagyon jól éreztem magam, de nagyon nehéz verseny volt. Nagyon szoros csata volt, és nagyon sokat tanultam, és ez a lényeg.
Gy11 16:54
#23 HUN Faltusz Dávid Dominik - HUN Balai Róbert : Remélem Dorka nem hoz rajtunk 12 másodpercet, örülök, hogy megnyertük, de nagyon sajnálom, hogy így kellett, miután Patrik kiesett.
Gy11 16:53
#35 HUN Hinger Dávid - HUN Hoffmann Hanna : A meleg miatt a végére eléggé elfáradtunk, de nagyon jó kis verseny volt.
Gy11 16:52
#14 HUN Vida Péter - HUN Bárdos Péter : Tetszett, jó volt a mai napunk, bár kicsit elfáradtunk, ezért rontottunk a végére 1 másodpercet.
Gy11 16:51
#19 GER Schulze. Fabian - GER Kaiser. Jacqueline : Először voltunk itt Magyarországon és nagyon jól éreztük magunkat!
Gy11 16:50
#10 HUN Bujdos Miklós - HUN Csonti : Van egy mumus kanyarom, azt most is elrontottam, de teljesítettük a versenyt, itt vagyunk, csak ez számít!
Gy11 16:47
#17 HUN Viszló Csaba - HUN Maricsek Miklós : Nagyon jó volt az egész hétvége - mostanra kicsit rakoncátlankodik a szervónk, hol volt, hol nem, de végigértünk, ez a lényeg.
Gy11 16:46
#28 HUN Matics Mihály - HUN Zejda Viktória : Elfáradtam a végére, de azért jó verseny volt.
Gy11 16:44
#9 HUN Trencsényi Vince - HUN Szegedi Máté : Érzésre jobb volt, jobb időre számítottam..
Gy11 16:42
#1 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Sikerülhetett volna jobban - ebben ennyi volt.
Gy11 16:41
#7 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : Örülünk, hogy célba értünk, nagyon hosszú és nehéz verseny volt.
Gy11 16:39
#4 HUN Tóth Tibor - HUN Szabó József : Ebbe az utolsóba beleadtam apait-anyait, mert Bodolai Lacival nagy csatában vagyunk...
Gy11 16:38
#6 HUN Osváth Péter - HUN Májer Dávid : Jót jöttünk szerintem.
Gy11 16:38
#5 HUN László Martin - HUN Zsiros Gábor : Jól éreztük magunkat, minden rendben volt, örülünk, hogy itt vagyunk!
Gy11 16:36
#3 HUN Bútor Róbert - HUN Molnár Fanni : Nagyon boldog vagyok, most már főleg. Örülök, hogy gond nélkül teljesítettük a versenyt, külön öröm, hogy egy ennyire fiatal és profi navigátorral tölthettem a hétvégét!
Gy11 16:36
#2 HUN Vincze Ferenc - HUN Kocsis György : Örülök, hogy vége és tudtuk teljesíteni.
Gy10 16:29
#39 HUN Hulmann Gábor - HUN Szegő Barnabás : Jól állunk: picit szeretnék még gyorsulni, de valahogy most nem megy.
Gy10 16:28
#34 HUN Helembai Zsolt - HUN Tukacs Ákos : Érzésre jó volt, javítottunk az itineren is, szóval tökéletes volt. Be szeretnénk érni a célba, nem kockáztatunk.
Gy10 16:27
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : Kicsit megakadtunk, de átjöttünk rajta - remélem, eljutunk a célig.
Gy10 16:26
#37 HUN Molnár Zoltán Ferenc - HUN Mohácsi László : Mennénk még sokat, vezetjük a kategóriát, és most megpróbáljuk a powert is behúzni.
Gy10 16:25
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Nagyon jó ez a gyors, szeretem, szerintem a kocsinknak is ez fekszik a legjobban. Nem akarom feszegetni, mert előttem is, mögöttem is sok az idő, szóval spórolom a technikát.
Gy10 16:23
#12 HUN László Zoltán - HUN Balázs Zsolt Mihály : Ez a pattogós gyors valahogy nem az én világom, de átjöttünk rajta, itt vagyunk, ez a lényeg.
Gy10 16:23
#26 HUN Spindler Jenő - HUN Spindler Tibor : Nem kell sehová siessünk. Ez az első versenyünk ezzel, alakulunk.
Gy10 16:22
#22 HUN Hibján József - HUN Szurovcsák István : Tartottunk tőle, de egy borzasztó jól kezelhető gyorsasági.
Gy10 16:05
#7 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : A gumival spórolunk, mert erre a melegre nem való ez a keverék..
Gy10 16:04
#6 HUN Osváth Péter - HUN Májer Dávid : Nagyon egy csomóban vagyunk páran, egy rövid gyors jön: mi áttoljuk, aztán meglátjuk, mi lesz belőle.
Gy10 16:00
Jóízűt autóztunk, próbálunk taktikusan menni. Fura hangok jönnek ki hátulról - remélem, kibírja a végégig...!
Gy9 15:46
#47 HUN Csehovics Alex - HUN Kulcsár Gábor : A balesetnél kint volt az OK tábla, én az olajat nem vettem észre, mert nekünk anélkül is csúszik a kocsi... :)
Gy9 15:41
#36 HUN Bodogán Ferenc - HUN Dudás István Márton : Baleset volt előttünk, annyi olaj van a pályán, hogy nem lehet lejönni a pályán, mi is teligázon lapon csúsztunk, nem lehet így folytatni, fel kell takarítani.
Gy9 15:40
#44 HUN Szivák Zoltán - HUN Szivák Ádám : Belülről jó érzés volt, kezd összeállni, de kéne még vagy kettő ebből...
Gy9 15:37
#45 HUN Kiss Zsolt - HUN Puskás Róbert : Meglepő, mert szinte semmi gumink nincs, mégis most mentünk a legjobban...
Gy9 15:36
#16 GER Fechner. Robby - GER Roch. Markus : Full gázzal lefelé! :)
Gy9 15:36
#25 HUN Kelemen Csaba - HUN Wilk Péter : Most már kezd nagyon melegünk lenni, szóval nagyon várom a végét.
Gy9 15:34
#38 HUN Tárkányi Sándor - HUN Magyar Péter : A pálya nagyon tetszett, a kocsi nagyon jó, de nagyon dühös vagyok, mert első helyen álltunk, és a gyors elején azt mondták korábban gurultunk be, ami nem igaz, szóval nincs is kedvem folytatni.
Gy9 15:33
#24 HUN Tellér Antal - HUN Tellér Antónia : Én ezt éreztem az eddigi legjobbnak - egy picit sikerült javítani is.
Gy9 15:33
#32 HUN Oroszi Zsolt - HUN Seres József : Meleg van, de nagyon jó volt minden, élvezzük!
Gy9 15:31
#29 HUN Cseri József - HUN Horváth Péter : Belülről nagyon élvezzük - az időnk mondjuk nem ezt mutatja.
Gy9 15:30
#39 HUN Hulmann Gábor - HUN Szegő Barnabás : Jó volt most, ennél jobbat nem tudok jönni.
Gy9 15:29
#34 HUN Helembai Zsolt - HUN Tukacs Ákos : Belülről nagyon jó volt, nem tudok gyorsabban lejönni ennél. Szerintem ez a maximum. Cél a cél, kockáztatni nem fogunk.
Gy9 15:27
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : Nem az igazi az időnk - nem akar úgy jönni...! Fölfelében nem az igazi.
Gy9 15:27
#37 HUN Molnár Zoltán Ferenc - HUN Mohácsi László : Szuper volt most minden!
Gy9 15:25
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Nem kell már sietnünk sehová, szóval próbáltunk minél kellemesebben lejönni. Nem akarom erőltetni.
Gy9 15:24
#12 HUN László Zoltán - HUN Balázs Zsolt Mihály : Ezt a gyorsot elcserélném az összesre!
Gy9 15:23
#26 HUN Spindler Jenő - HUN Spindler Tibor : Alakul: kezdem érezni a kocsit. Remélem, a következő versenyen még jobb lesz!
Gy9 15:22
#22 HUN Hibján József - HUN Szurovcsák István : Elégedett vagyok, bízom benne, hogy végig tudunk majd érni.
Gy9 15:21
#21 HUN Zagyva Dorka - HUN Spitzer Frida : Nagyon szoros az állás, nagyon koncentrálunk, hogy ne zökkentsen ki semmi.
Gy9 15:20
#23 HUN Faltusz Dávid Dominik - HUN Balai Róbert : Jó volt, harcolunk az első helyért Dorkáékkal, akik nagyon jól jönnek, de szerintem megfogjuk őket!
Gy9 15:19
#35 HUN Hinger Dávid - HUN Hoffmann Hanna : Most érzem az eddigi legjobbnak az autót - a következő jobb lesz!
Gy9 15:18
#14 HUN Vida Péter - HUN Bárdos Péter : Nagyon élveztük, folyamatosan javulunk, szóval örülünk, hogy itt lehetünk!
Gy9 15:17
#19 GER Schulze. Fabian - GER Kaiser. Jacqueline : Nem ez a kedvenc szakaszom, de nagyon szeretek padlógázon jönni lefelé! :)
Gy9 15:16
#10 HUN Bujdos Miklós - HUN Csonti : Próbáljuk élvezni a versenyt, és bár nekünk már nincs tétje, azért sietünk.
Gy9 15:15
#17 HUN Viszló Csaba - HUN Maricsek Miklós : Hihetetlen ez a kocsi - kár, hogy ilyen rövid ez a gyorsasági..
Gy9 15:14
#27 HUN Rongits Attila - HUN Hannus Laszló : Nagyon jók a pályák, nagyon jó a kocsi, és végre van ellenfél - jó verseny ez!
Gy9 15:13
#18 HUN ifj.Fogarasi Attila - HUN Toloczkó Péter : Minden tökéletes! Annyira nem feszítjük már, próbálunk inkább célba érni.
Gy9 15:12
#28 HUN Matics Mihály - HUN Zejda Viktória : volt az úton egy kő, amit eltaláltunk, szóval kicsit óvatosabban jöttem utána, mert nem hittem el, hogy nincs defektünk.. :)
Gy9 15:11
#9 HUN Trencsényi Vince - HUN Szegedi Máté : A mecsekpölöskei nagyon tetszik, ezen valahogy nem találom a ritmust - meglátjuk, mi lesz belőle.
Gy9 15:10
#8 HUN Kovács Antal - HUN Csáki Richárd : Szerintem tök jó volt, de Orfűtől csak a nézőknek próbáltunk autózni, szóval hagytunk benne.
Gy9 15:08
#1 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Próbáltunk gyorsulni, de kikéstünk egy percet egy rendőri igazoltatás miatt.
Gy9 15:07
#7 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : A gumink nagyon nyúlik itt már, nem túl jó ide a keverékünk..
Gy9 15:06
#4 HUN Tóth Tibor - HUN Szabó József : Volt benne egy-két hiba, szóval nem sikerült annyira jól, viszont élveztük.
Gy9 15:04
#6 HUN Osváth Péter - HUN Májer Dávid : A nap végén számolják a libákat - meglátjuk, hová leszünk elegek.
Gy9 15:04
#5 HUN László Martin - HUN Zsiros Gábor : Elég jó a harc, jókat meccselünk a többiekkel.
Gy9 15:03
#3 HUN Bútor Róbert - HUN Molnár Fanni : Megint nagyon jó volt, élveztük minden pillanatát - kicsit többet kaptunk, mert jobban színeztük, de minden oké.
Gy9 15:01
#2 HUN Vincze Ferenc - HUN Kocsis György : Nagyjából ugyanazt jöttünk: lendületesen, de nem kockáztattunk.
Gy8 13:48
#47 HUN Csehovics Alex - HUN Kulcsár Gábor : Nagyon tetszik ez a pálya: tempós, de lehet keresztbe is menni, mert széles és van hely rá. :)
Gy8 13:47
#40 HUN Kronome Ákos - HUN Pásztor Tamás : Szerintem elég jó volt: próbálunk tempósan menni,m de nincs hová sietnünk.
Gy8 13:46
#44 HUN Szivák Zoltán - HUN Szivák Ádám : Jöttünk egy jó közepeset.
Gy8 13:34
#34 HUN Helembai Zsolt - HUN Tukacs Ákos : Meleg van, de ez az egyik kedvenc pályám. Elvittünk egy lassítót - kicsit túlerőltettem talán már.
Gy8 13:34
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : Minden rendben van, bár kicsit elgumiztuk magunkat.
Gy8 13:32
#37 HUN Molnár Zoltán Ferenc - HUN Mohácsi László : Siettünk, bár kicsit elrontottam a végét, viszont fürtökben lógnak a nézők, ami nagyon jó!
Gy8 13:31
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Nagyon jól bírja az autó, nagyon szeretjük a pécsi pályákat.
Gy8 13:30
#12 HUN László Zoltán - HUN Balázs Zsolt Mihály : Jól érezzük magunkat, de ezért jöttünk - meg, hogy drukkoljunk a kisfiamnak.
Gy8 13:29
#26 HUN Spindler Jenő - HUN Spindler Tibor : Élvezzük, nagyon tetszik ez a pálya. Az autó új nekünk, szokjuk, de alakulunk.
Gy8 13:28
#22 HUN Hibján József - HUN Szurovcsák István : Megyünk stabilan most már, nem kockáztatunk, mert hosszú és nehéz verseny ez.
Gy8 13:27
#21 HUN Zagyva Dorka - HUN Spitzer Frida : Nagy csatában vagyunk, de minden oké.
Gy8 13:26
#23 HUN Faltusz Dávid Dominik - HUN Balai Róbert : Szerintem nagyon jó volt, ez egy nagyon jó gyors. Sajnálom, hogy Patrik kiesett, de most Dorkával küzdünk az elsőségért.
Gy8 13:25
#35 HUN Hinger Dávid - HUN Hoffmann Hanna : Nagyon élvezzük ezt a versenyt, szuper minden.
Gy8 13:24
#14 HUN Vida Péter - HUN Bárdos Péter : Jó volt érzésre és az időnk sem rossz, szóval nyomjuk, gyorsulunk tovább!
Gy8 13:23
Az előző gyorsaságin kategória első helyet tudtunk autózni, ezen picit a tapadással volt bajunk.
Gy8 13:22
#10 HUN Bujdos Miklós - HUN Csonti : Kicsit szauna érzésünk van.. Az előzőn kicsit kicsúsztunk, és egy bokor lekapta a lökhárítónkat, de megyünk, csináljuk tovább.
Gy8 13:20
#17 HUN Viszló Csaba - HUN Maricsek Miklós : Szerintem most gyorsabban lejöttünk, mint az előbb - élvezzük is!
Gy8 13:20
#27 HUN Rongits Attila - HUN Hannus Laszló : Jó volt, nagyon tetszett ez a pálya.
Gy8 13:19
#18 HUN ifj.Fogarasi Attila - HUN Toloczkó Péter : Nagyon sajnálom, hogy Patrikék kiestek, szóval innentől megyünk, de annyira nem kell feszíteni.
Gy8 13:16
#28 HUN Matics Mihály - HUN Zejda Viktória : Egész jó volt. Nagyon sok néző volt, aminek külön örülünk!
Gy8 13:15
#9 HUN Trencsényi Vince - HUN Szegedi Máté : Bentről nem azt éreztük, amit az eredmény mutat...
Gy8 13:15
#8 HUN Kovács Antal - HUN Csáki Richárd : Itt elég szoros a mezőny - én elégedett vagyok.
Gy8 13:14
#1 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Jól néz ki az időnk, jól ment ez a gyors. Készülünk, mert ez lesz a power a következő körben.
Gy8 13:13
#7 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : Az előzőhöz képest javítottunk, de a mezőnyben annyira nem jó, mert a többiek is gyorsultak..
Gy8 13:10
#4 HUN Tóth Tibor - HUN Szabó József : Egyre melegebb van, egyre csúszósabb a pálya, mert elmelegszik a gumink.
Gy8 13:08
#3 HUN Bútor Róbert - HUN Molnár Fanni : Jól sikerült, kezdjük elkapni a fonalat, bár még van benne. Élvezzük: a látványos részeken látványosan megyünk, a gyors részeken gyorsan - minden rendben.
Gy8 13:01
#2 HUN Vincze Ferenc - HUN Kocsis György : Jól sikerült, jól szórakozunk.
Gy7 13:00
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Talán jobb volt érzésre, mint előbb. Gyorsulni sokat nem tudok, szerintem ennyi van bennünk.
Gy7 12:54
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : Azt hittük, nagyon jól átjöttünk, de az időnk nem ezt mutatja.
Gy7 12:53
#21 HUN Zagyva Dorka - HUN Spitzer Frida : Nagyon jól sikerült, de még messze a vége.
Gy6 12:13
#36 HUN Bodogán Ferenc - HUN Dudás István Márton : Jobb lett, de van még ebben sok.
Gy6 12:06
#33 HUN Mejkli Ernő - HUN Nagy Attila : Ez most már jó volt, ez tetszett.
Gy6 12:05
#24 HUN Tellér Antal - HUN Tellér Antónia : Másodikra sokkal jobban tetszett, mint az előbb: akkor még csak ébredeztünk.
Gy6 12:03
#38 HUN Tárkányi Sándor - HUN Magyar Péter : Nagyon jól sikerült, nagyon élveztük! Van még benne, de új az autó, szokni, és el vagyok ájulva a kocsitól!
Gy6 12:03
#32 HUN Oroszi Zsolt - HUN Seres József : Rontottam az előzőhöz képest - sajnos húzgáltam a kéziféket.. :)
Gy6 12:02
#29 HUN Cseri József - HUN Horváth Péter : Most már menetirányban ülök, szóval próbálunk támadni. :)
Gy6 12:01
#39 HUN Hulmann Gábor - HUN Szegő Barnabás : Az előbb kicsit jobban csúszkált, szóval most jobban tetszett.
Gy6 11:59
#46 HUN Veréb Zoltán László - HUN Ripka Attila László : Cseréltünk egy gumiszettet, tesztüzem volt. Lefelé nagyon csúszott, de nagyon élveztük.
Gy6 11:58
#34 HUN Helembai Zsolt - HUN Tukacs Ákos : Nagyon jó volt, tetszett, szerintem jobb lett, mint az előbb.
Gy6 11:58
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : Nagyon csúszkáltunk az elején, utána meg nagyon túrta az elejét, szóval harcos volt, de itt vagyunk, ez a lényeg.
Gy6 11:56
#37 HUN Molnár Zoltán Ferenc - HUN Mohácsi László : Nagyon elmelegítettük a gumit, lefelé nagyon csúszkáltunk. Rengeteg néző volt, köszönjük, hogy ennyien eljöttek: nagyon jó ennyi néző közt menni!
Gy6 11:55
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Jobban éreztük magunkat, mint az elsőbe, most keményebb gumival jöttünk.
Gy6 11:54
#12 HUN László Zoltán - HUN Balázs Zsolt Mihály : Nagyon jó volt, nagyon szép emlékeim fűződnek ehhez a pályához, szóval nagyon élvezem.
Gy6 11:53
#26 HUN Spindler Jenő - HUN Spindler Tibor : Kicsit csúszkálunk, nem merem még pár helyen eltolni, de alakulunk.
Gy6 11:52
#22 HUN Hibján József - HUN Szurovcsák István : Most javítottunk, állítottunk az autón, szóval jobb lett, mint az előző.
Gy6 11:51
#21 HUN Zagyva Dorka - HUN Spitzer Frida : Jó volt, autó bírja, ahogy kell!
Gy6 11:50
#23 HUN Faltusz Dávid Dominik - HUN Balai Róbert : Jó volt, próbálunk haladni. Patrik nagyon erős, nagyon jól tolja.
Gy6 11:49
#35 HUN Hinger Dávid - HUN Hoffmann Hanna : Most kicsit jobban jöttünk, én úgy érzem. Kicsit állítottunk, kicseréltünk két hátsó gátlót - próbálkozunk.
Gy6 11:48
#14 HUN Vida Péter - HUN Bárdos Péter : Érzésre ez jobb volt, mint az első, most jobban tetszett.
Gy6 11:47
#19 GER Schulze. Fabian - GER Kaiser. Jacqueline : Minden rendben van, de lehetne jobb is, mindenesetre jobb volt, mint az előző volt.
Gy6 11:46
#10 HUN Bujdos Miklós - HUN Csonti : Próbálunk sietni, de van még benne: hagytunk most is, hogy a következőn is javulhassunk! :)
Gy6 11:45
#17 HUN Viszló Csaba - HUN Maricsek Miklós : Egyre jobban érzem a kocsi egyensúlyát, szerintem a következőn még jobb lesz.
Gy6 11:44
#27 HUN Rongits Attila - HUN Hannus Laszló : Nagyon szeretjük ezt a pályát, szerintem a kocsinak is fekszik, szóval t csatázunk a Miskával.
Gy6 11:43
#18 HUN ifj.Fogarasi Attila - HUN Toloczkó Péter : Nem volt jó, túrta az orrát sok helyen, lehet, hogy lejjebb kell engedni a gumikat...
Gy6 11:42
#28 HUN Matics Mihály - HUN Zejda Viktória : Nagyon csúszkáltunk, majd meg kell néznünk, miért..
Gy6 11:41
#20 HUN Herczig Patrik - HUN Varga Kristóf : Nagyon tetszett, főleg a második része. Nagyon nehezen melegedtek be az abroncsok, de a végét nagyon élveztük.
Gy6 11:39
#9 HUN Trencsényi Vince - HUN Szegedi Máté : Jobb lett, mint az előbb, de remélem a kövi körben tovább tudunk javulni.
Gy6 11:38
#1 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Kezdünk ráérezni erre a széles részre is, bár a végére elmelegedett kicsit a gumink. A következőkben kicsit bátrabbnak kell lennünk.
Gy6 11:37
#7 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : Az előzőhöz képest 5-öt javítottunk, bár kicsit kikéstünk, mert a rendőr feltartott az etapon, de a szakasz nem volt rossz egyáltalán.
Gy6 11:35
#4 HUN Tóth Tibor - HUN Szabó József : Teljesen jó volt, most sokkal koncentráltabb voltam, mint az előzőn.
Gy6 11:34
#6 HUN Osváth Péter - HUN Májer Dávid : Az előbb defekttel jöttünk, szóval ez az első körünk, szóval sok maradt benne, legközelebb jobban figyelek. :)
Gy6 11:33
#5 HUN László Martin - HUN Zsiros Gábor : Kezd működni már a gumi is, szóval egyre élvezetesebb - most jön el majd a mi időnk szerintem! :)
Gy6 11:32
#3 HUN Bútor Róbert - HUN Molnár Fanni : Tisztább volt, gyorsabb volt, és a végét jobban kiszíneztem, de megérte, mert nagyon sokan vannak. Élmény ezzel a kocsival menni, a navigátorom pedig fantasztikus!
Gy6 11:31
#2 HUN Vincze Ferenc - HUN Kocsis György : Jól érezzük magunkat, jó a szakasz, megyünk, csináljuk!
Gy3 08:46
#47 HUN Csehovics Alex - HUN Kulcsár Gábor : Nagyon jó volt, a tegnaphoz képest felüdülés volt ez a gyors, nagyon élveztük!
Gy3 08:44
#36 HUN Bodogán Ferenc - HUN Dudás István Márton : A beállításokban vannak még problémáink, de állítgatjuk, de egyre jobb szerintem. Köszönöm Papp Arninak, mert nagyon sokat segít! Nagyon jól érezzük magunkat, és örülünk, hogy ilyen sokan vannak a pályák szélén, puszilunk mindenkit! :)
Gy3 08:42
#33 HUN Mejkli Ernő - HUN Nagy Attila : Kicsit álmos volt a reggel, de majd belejövök.
Gy3 08:41
#40 HUN Kronome Ákos - HUN Pásztor Tamás : Tegnap eltört a féltengelyünk, másfél órát aludtunk, de itt vagyunk, ez a lényeg! Köszönöm mindenkinek, aki segített!
Gy3 08:40
#44 HUN Szivák Zoltán - HUN Szivák Ádám : Ébresztőnek jó volt, de sok helyen lehet majd még gyorsabban jönni.
Gy3 08:39
#45 HUN Kiss Zsolt - HUN Puskás Róbert : Nem szeretem ezt a pályát: ez hegyiversenyre jó, de nekem nem.
Gy3 08:38
#31 HUN Tóth István - HUN Sillye Zsolt : Gyorsulni kell, mert nagyon óvatoskodok, de majd belejövök! :)
Gy3 08:36
#16 GER Fechner. Robby - GER Roch. Markus : Nagyon jó, bár kicsit lassúak voltunk, de ezt úgysem hiszitek el... :)
Gy3 08:33
#24 HUN Tellér Antal - HUN Tellér Antónia : Nagyon jó, ez most sokkal jobban tetszett, mint a tegnapi, próbáljuk felvenni a ritmust!
Gy3 08:32
#32 HUN Oroszi Zsolt - HUN Seres József : Jól indult a napunk, bár kicsit csúszkálunk, de legalább felébredtünk! :)
Gy3 08:32
#29 HUN Cseri József - HUN Horváth Péter : Élveztük, reggeli kezdésnek ez tökéletes volt. A kocsiból hiányzik egy kis teljesítmény, de igyekszünk bátorsággal pótolni.
Gy3 08:30
#39 HUN Hulmann Gábor - HUN Szegő Barnabás : Picit alábecsültem ezt a pályát: azt hittem könnyebb. De összességében jó volt, csak nehéz elkapni a ritmusát. Picit bátrabban kell mennünk, és jó lesz.
Gy3 08:29
#46 HUN Veréb Zoltán László - HUN Ripka Attila László : Az itinerben van egy kis hiba, de jó volt ez az első gyors.
Gy3 08:28
#34 HUN Helembai Zsolt - HUN Tukacs Ákos : Nem volt jó érzésre, remélem, a következő jobb lesz.
Gy3 08:27
#15 HUN Módos Zoltán - HUN Bölcs Balázs : Ébredezgetünk..
Gy3 08:26
#37 HUN Molnár Zoltán Ferenc - HUN Mohácsi László : Beosztós volt, ez a kis autó megeszi a gumit azért.. Az időnk nagyon jó, nagyon élvezzük! Be kell osztani, mert hosszú a nap.
Gy3 08:25
#12 HUN László Zoltán - HUN Balázs Zsolt Mihály : Kicsit nehéz volt, de sikerült ideérnünk - itt lakunk nem messze, legalább hamar ideértünk. :)
Gy3 08:24
#30 HUN Helgert Tamás - HUN Szekeres Szabolcs : Én tulajdonképpen még sosem mentem itt, szóval most kóstolgattuk, :) Még be kell melegednünk, de jó lesz ez!
Gy3 08:23
#26 HUN Spindler Jenő - HUN Spindler Tibor : Keveset aludtunk, az időnkön látszik is... Most tesztelünk, erre fog rámenni a nap, de szerintem alakul.
Gy3 08:22
#22 HUN Hibján József - HUN Szurovcsák István : Tetszett, nagyon jó ez a gyors, nagyon szeretem, de nem kockáztattunk, mert nagyon hosszú a nap, szeretnénk végigérni.
Gy3 08:21
#21 HUN Zagyva Dorka - HUN Spitzer Frida : Aránylag jó volt, és tudom, hol hagytam benne: a következőn remélem, már nem fogok. :)
Gy3 08:20
#23 HUN Faltusz Dávid Dominik - HUN Balai Róbert : Jó a kocsi ide, nagyon tetszik ez a pálya. Az időnk sem olyan rossz, remélem, tudunk javulni.
Gy3 08:19
#35 HUN Hinger Dávid - HUN Hoffmann Hanna : Nagyon aludtunk ezen az első gyorson, úgy látom az idő alapján - állítottunk a kocsin, remélem, jobb lesz nap közben.
Gy3 08:18
#14 HUN Vida Péter - HUN Bárdos Péter : Érzésre nem volt annyira jó, de élveztük.
Gy3 08:17
#19 GER Schulze. Fabian - GER Kaiser. Jacqueline : Kicsit álmos volt a reggel, muszáj lesz gyorsulni a nap során.
Gy3 08:16
#10 HUN Bujdos Miklós - HUN Csonti : Minden rendben, most bemelegítettünk, remélem, gyorsulunk a nap során.
Gy3 08:15
#17 HUN Viszló Csaba - HUN Maricsek Miklós : Reggelinek nagyon jó volt, élveztük, bár hibáztam, ezen még dolgoznom kell, hogy ilyeneket ne csináljak.
Gy3 08:14
#27 HUN Rongits Attila - HUN Hannus Laszló : Jó volt, reggelre egész fókuszáltan tudunk jönni. Tegnap volt egy kis fékproblémánk, de mára sikerült rendbe tenni.
Gy3 08:13
#18 HUN ifj.Fogarasi Attila - HUN Toloczkó Péter : Óvatosak voltunk, de az időnk nagyon jó.
Gy3 08:11
#28 HUN Matics Mihály - HUN Zejda Viktória : Még kicsit álmosak vagyunk, de meglátjuk, mit jönnek a többiek..
Gy3 08:10
#20 HUN Herczig Patrik - HUN Varga Kristóf : A tegnapi napunk jól sikerült, minden a terv szerint alakult, remélem, ma is így lesz! Nagyon csúszik, de jó volt nagyon!
Gy3 08:09
#9 HUN Trencsényi Vince - HUN Szegedi Máté : Csúszott, de nem mentem elég gyorsan ahhoz, hogy erre panaszkodjak. :) Muszáj gyorsulnunk.
Gy3 08:08
#8 HUN Kovács Antal - HUN Csáki Richárd : Kemény gumival vagyunk: az elején még, a végén már nem fogott, szóval nagy kihívás volt reggelre ez a gyors..
Gy3 08:07
#1 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Picit elfékezgettük, ez látszik az időnkön is, próbáltunk biztonságit jönni.
Gy3 08:04
#4 HUN Tóth Tibor - HUN Szabó József : Ez bemelegítésnek teljesen jó volt, az eleje kifejezetten tetszett, de sokkal pontosabban kellene ott mennünk.
Gy3 08:03
#46 HUN Veréb Zoltán László - HUN Ripka Attila László : Gyors előtti nyilatkozat: Fittek vagyunk, üdék, várjuk ezt a szuper napot! :) A tegnap light-os volt, ma lesz az igazi!