Gy4 14:13 | #217 Kodó József - Szabó Péter I. : Állítottunk a hátsó futóművőn, és egy perccel gyorsabban jöttünk. Jó volt, nagyon élveztük, és ha még versenyezni is tudnánk. |
Gy4 14:12 | #218 Makranczi Norbert - Vaszily László : Már begurulunk. Leállt a motor a hármas gyors közepén, meg ugyan úgy nincsenek sebességek. |
Gy4 14:12 | #213 Világi Levente - Áfra Martin : Jól vagyunk. |
Gy4 14:10 | #212 Bartha Nándor - Farkas Martin : Még mindig stabil három. Szerettem volna gyorsabban menni, de ez van. Amúgy roh*dtúl tetszett, ez igazi rallys volt. A pályák, a nézők, nagyon jó volt. Ebből a két gyorsból mindent megkaptunk most, ezt ajánlom otthonra. |
Gy4 14:09 | #214 Himer Attila - Csanády Sándor : Nagyon jó volt, nagyon élveztük. |
Gy4 14:08 | #211 Farkas Gábor - Kiss Péter : Második kört nagyon élveztük, a váltó nem javult meg, én se lettem ügyesebb, de jó volt. Nagyon jó volt. |
Gy4 14:07 | #208 Kiss László - Bindis Zoltán : Volt egy kis kalandunk, egy kis forgás, de itt vagyunk. A verseny jó volt, nagyon tetszett. |
Gy4 14:06 | #209 Szabó Zoltán - Kuli József : Jól vagyunk, nagyon jó volt a verseny. Mennék még egy kört, ha belefér az időnkbe. |
Gy4 14:05 | #207 Békési Richárd - Bernát Martin Zsolt : Most jó volt, hogy nem tolattunk, így szimpatikusabb volt. Amúgy tudom, hogy hol a hiba, még fejlődni kell ehhez. |
Gy4 14:04 | #205 Simon György - Simon Tímea : Eredménytől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat. Végre jól éreztük magunkat, ez egy kicsit vissza adott. |
Gy4 14:03 | #204 Kerekes Bence - Szőllős Róbert : Mi jól éreztük magunkat. Szerintem örülhetünk, hogy beérünk mindenhova épségben. |
Gy4 14:00 | #203 Kóródi Koppány - Kelecsényi Csaba : Jól vagyunk, jó kedvel megyünk haza, ez a kör már sokkal jobban tetszett. Minden a legnagyobb rendben. |
Gy4 13:59 | #202 Huhák Csaba - Lászka Alex : Jó verseny volt, csak voltak bosszantó körülmények. |