(Gy11) Kislőtér /2 22.58 km, Rajt: 2026. március 29. 15:05
Rallylive.hu - CEZ1 - Gy11 - szakasz eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Bodolai László
-
HUN Deák Attila
#5 Ford Fiesta R5 MkII
RC2
15:58.7
84.8
2.
HUN László Martin
-
HUN Zsiros Gábor
#8 Citroën C3 Rally2
RC2
15:59.8
+1.1
+1.1
84.7
0.05
3.
HUN Trencsényi József
-
HUN Verba Gábor
#4 Škoda Fabia RS
RC2
16:44.1
+45.4
+44.3
81.0
2.01
4.
HUN Kovács Antal
-
HUN Csáki Richárd
#7 Ford Fiesta Rally2
RC2
17:01.4
+1:02.7
+17.3
79.6
2.78
5.
HUN László Zoltán
-
HUN Fehérvári Csaba
#10 Škoda Fabia Rally2 Evo
RC2
17:37.2
+1:38.5
+35.8
76.9
4.36
Rallylive.hu - CEZ1 - Gy11 - összetett eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Bodolai László
-
HUN Deák Attila
#5 Ford Fiesta R5 MkII
RC2
1:28:05.8
88.8
2.
HUN László Martin
-
HUN Zsiros Gábor
#8 Citroën C3 Rally2
RC2
1:28:42.1
+36.3
+36.3
88.2
0.28
3.
HUN Trencsényi József
-
HUN Verba Gábor
#4 Škoda Fabia RS
RC2
1:29:45.4
+1:39.6
+1:03.3
87.2
0.76
4.
HUN Kovács Antal
-
HUN Csáki Richárd
#7 Ford Fiesta Rally2
RC2
1:31:36.4
+3:30.6
+1:51.0
85.4
1.61
5.
HUN László Zoltán
-
HUN Fehérvári Csaba
#10 Škoda Fabia Rally2 Evo
RC2
1:39:10.1
+11:04.3
+7:33.7
78.9
5.09
Gy11 15:48
#10 HUN László Zoltán - HUN Fehérvári Csaba : Nagyon jó, az összes pocsoját imádom. Négy gumival megcsináltuk az egészet, én nagyon élveztem. Lehet jövök holnap is.
Gy11 15:37
#7 HUN Kovács Antal - HUN Csáki Richárd : Ki kellett nyitni, bepárásodott, de legalább itt vagyunk. Katasztrófa.
Gy11 15:36
#4 HUN Trencsényi József - HUN Verba Gábor : Megvan az összes hal, galuska szűrővel kimértem a tócsából. Sokkal sz*rabb a pálya, sokkal rosszabb a minősége, kiszámíthatatlan. Hajrá a mögöttem lévőknek, hogy kiérjenek gumicsizmában.
Gy11 15:26
#8 HUN László Martin - HUN Zsiros Gábor : Nem lett jobb a helyzet, nem tudom az autó, hogy bírta ki, azt se tudom merre jártunk, de itt vagyunk, az a lényeg. Jó volt, ez van, ez ilyen. Ez egy autó verseny, kicsit Kenya.
Gy11 15:25
#5 HUN Bodolai László - HUN Deák Attila : Én azt gondolom minden rendben. Lényeg az, hogy túl vagyunk rajta, jó volt a ritmus.