Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy112.5 km
6:12.698
120.7145.67.145.67.
00:12 Rögtön az elején sikerült elrontani a gyorsot, mert beakadt a játék és a kövek között kötöttem ki. Ott 15 másodperc elment. Utána forró fejjel forogtam még egyet, de most kicsit lenyugtatom magam, aztán megyünk tovább.
Gy26.1 km
3:02.540
120.314.3.91.38.
00:17 Nagyon félős, de nem forogtunk. Ilyen nehéz és gyors pályákon a célban érés lesz az elsőszámú kihívás.
130.914.2.43.16.
00:46 Sok kis hiba volt benne, de nagyobb nem volt.
Gy56.1 km
3:43.165
98.4321.169.87.37.
00:50 Az eleje rohadt jó volt aztán egy picit leért az autó háta...vagy nyolcat fordultunk a tengelyünk körül, motornak annyi, turbónak annyi, hűtésnek annyi, két defekt és egy pótkerék....
Gy66.01 km
4:02.369
89.3316.165.138.66.
00:53 Ez az egész már úgy szar, ahogy van. Gurulok végig hibás motorral és defekttel..
2021. március 7. (vasárnap)
Gy712.5 km
7:32.454
99.5310.156.172.82.
01:04 Rohadt jó úgy menni egy R5-el hogy 100-ig sem gyorsul....
Gy86.1 km
3:51.783
94.7302.154.184.86.
01:09 Ez a verseny nekem valahogy sosem jön össze. A tavalyi “hazai” pályákon kiestem, most gurulok 80-al..
132.585.35.196.95.
01:21 Az autó még mindig szar, de a motor legalább már egy kicsit jobban hajt a szervizpark után.
Gy116.89 km
3:33.905
116.041.14.183.86.
01:27 Már a motorlámpa is piros, csak érjünk célba!
Gy1212.86 km
30:00.000
25.7298.150.289.146.
01:33 Ha nem lett volna így is szar az egész verseny, most gondolt egyet az autó és eltört a felfüggesztés. 5-el próbáltam egy jobbos kanyart bevenni, de az csak azért is balra ment. Ezen a hétvégén minden, ami tudott tönkrement, szar volt az egész. Remélem több ennyire rossz futamom nem lesz...
Végeredmény: 100.22 km 1:18:40.698 76.4 289