Gy11 18:13 | #337 Schneer László - Róma Gábor : A tegnap reggelhez képest nagyon jól érezzük magunkat: akkor még nem volt biztos, hogy ma sikerül a célba érnünk... |
Gy11 18:07 | #334 Dombi Péter István - Pőcze Éva : Eléggé elfáradtunk, örülünk, hogy beértünk az utolsó célba! Megtettem mindent, amit lehetett, szóval elégedett vagyok. |
Gy11 17:59 | #317 Plesz Márk László - Dombai Szabolcs : Az előzőn árkot jártunk, de szerencsére nem álltunk meg, itt vagyunk. Jó tesztje volt ez az új autónak! |
Gy11 17:58 | #313 Kalapács Zsolt - Kalapács Kornél : Örülünk, hogy itt vagyunk a célban, mert tavaly ez nem sikerült. Kalandos nap volt, volt lassítónk, jártunk árkot - jó, hogy végigjöttünk! |
Gy11 17:57 | #314 Lévai Ferenc - Gubrán Filadelfia Anita : Most nagyon örülünk, hogy vége van, és hogy jó a helyezés - nem jó, hogy meg kell néznem a Star Warst, mert ez volt a fogadásunk.. :) |
Gy11 17:54 | #304 Magoss Péter - Bunkoczi László : Jól éreztük magunkat, jó hétvége volt! |
Gy11 17:53 | #310 Szombathelyi Péter - Heffner Gergő : Voltak izgalmak, de örülök, hogy itt vagyunk! Rettentő jó verseny volt! |
Gy11 17:48 | #303 Rónay László - Csuri András : Örülünk, hogy leértünk, minden baja van már a kocsinak, jó lenne elérni a parc ferméig... |
Gy11 17:47 | #302 Varga Zoltán - Endrész István : A második hely megvan, végigértünk. |
Gy11 17:47 | #301 Érdi Tibor Jr. - Kerék István : Megnyertük a Historic-ot közel 3 perccel: minden úgy történt, ahogy szerettük volna. Örülünk, hogy ilyen sok néző kilátogatott és hogy a mezőny ilyen szépen felfejlődött. |