Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy114.34 km
7:42.574
111.689.45.89.45.
23:31 Sziasztok. Gond nélkül lejöttünk az első gyorsról, próbáljuk ezt tartani. Vérmes reményeink nincsenek ezen a versenyen.
120.877.39.71.38.
23:35 Első kör letudva, hiba nélkül, bár a tempó is olyan, amilyen. Jön a délutáni kör, az éjszakai gyorsot nem várom...
2023. április 15. (szombat)
Gy414.34 km
7:42.662
111.669.38.68.38.
23:38 Volt egy necces szitu a végefelé, de kis időveszteségen kívül megúsztuk..
Gy57 km
3:31.481
119.243.25.56.31.
23:40 Ez is megvolt, minden rendben van. Jön a töksötét, megpróbálunk lebotorkálni rajta.
Gy66.55 km
3:18.353
118.979.40.55.33.
23:43 Túl vagyunk az éjszakai gyorson is, hibamentesen gurítjuk be az autót a parc fermébe. A holnapi gyorsaságik véleményem szerint, fárasztóbbak lesznek, pihenünk egyet rá.
2023. április 16. (vasárnap)
Gy76.81 km
3:44.390
109.379.37.57.34.
23:47 Számomra ez most csúszós volt nagyon. Váratlanul ért. Nem tudom miért, lehet a friss gumik nem koptak még be. A két hosszún remélem nem lesz ilyen gond.
Gy810.57 km
5:08.731
123.367.34.57.33.
23:50 Az egyik jobbos kanyarban kicsit lesodródtunk az útról, de egyébként minden rendben.
Gy914.34 km
7:00.131
122.938.21.50.31.
20:44 Hú, ez marha jó volt! Nagyon jó ritmusban, nagyon élveztük. Az idő olyan amilyen, hogy szegény Craig Breen-t idézzem, azért vagyunk itt, hogy élvezzük.
2023. április 17. (hétfő)
Gy106.81 km
3:41.023
110.957.29.47.29.
20:47 Minden rendben, szervizben jól bekávéztunk, hogy jobban tudjunk összpontosítani.
Gy1110.57 km
5:08.881
123.255.29.48.29.
20:51 Nagyon jó volt ez is, kicsit a jobb hátulját odacsaptuk, de szerencsére semmi baj nem lett belőle
Gy1214.34 km
7:01.128
122.632.23.40.26.
20:55 Bent a célban, maximálisan megelégedve. Sem defekt, sem műszaki probléma, sem sofőr, sem navigátor hiba nem volt. Köszönöm ismételten a nagyszerű futamot, sajnos a tragédiák árnyékában futottuk ezt le most. Én még mindig le vagyok döbbenve, nagyon megrázott a héten történtek.... Jövő héten irány Horvátország, megpróbálunk méltó szurkolással elbúcsúzni Craig Breen-től. Mindenkinek további jó versenyzést, a célba érőknek gratulálunk, az épp futóknak, vagy később rajtolóknak pedig sok sikert kívánunk!
Végeredmény: 119.22 km 1:00:44.793 117.8 40