Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy114.34 km
7:19.726
117.416.4.16.4.
23:31 Szép napot mindenkinek! Kicsit izgulós lett a kezdés, de az idő rendben van. Ezen a versenyen Craig Breen tiszteletére versenyzünk, nagyon sajnálom a történteket. Megyünk tovább, erős a mezőny, de próbálunk helyt állni!
Gy27 km
3:25.349
122.721.5.18.4.
23:33 Sajnos maradt benne, kicsit eltolta az elejét.
Gy36.55 km
3:13.067
122.146.11.20.4.
23:35 Majdnem csúnya vége lett, rácsúsztunk keresztben a szalagkorlátra 4. fokozatban. Megfogtam, 3 másodperc biztos bent maradt...
2023. április 15. (szombat)
Gy414.34 km
7:20.438
117.215.2.17.3.
23:37 Kétszer magamra hoztam a frászt, jó ez, élvezzük.
122.917.3.16.3.
23:42 Ez a gyors a kedvencünk. Volt benne egy pici hiba, de nem sok maradt bent.
2023. április 16. (vasárnap)
Gy76.81 km
3:32.473
115.416.3.16.3.
23:48 Nagyon jó volt a ritmus, viszont a pálya elég koszos maradt tegnapról.
Gy810.57 km
4:59.810
126.922.6.18.4.
23:51 Jól sikerült, szeretném megtartani ezt a ritmust a végéig.
Gy914.34 km
6:47.980
126.513.4.15.3.
20:44 Úgy éreztem visszafogottan jöttem, de ez volt a kifizetődőbb. Megyünk új gumikért és támadunk az utolsó körben.
2023. április 17. (hétfő)
Gy106.81 km
3:31.847
115.713.3.14.3.
20:48 Nem vállaltam kockázatot, de az idő jobb, mint az előző körben. Az autó stabil, remélem az is marad a végéig.
Gy1110.57 km
4:59.726
127.018.5.17.4.
20:51 Egy tizeddel jobbat jöttem az előző körhöz képest. Hatalmas élmény ez a verseny, kár hogy csak egy szakasz maradt hátra.
Gy1214.34 km
8:13.541
104.6172.74.28.6.
20:55 Mérhetetlenül dühös vagyok magamra... A pálya harmadánál megúszott a hátulja, felakadt egy sziklába, felborultunk és defektet kaptunk. Másfél percet vesztettünk a szakaszon, értékes pontokat buktunk. Elnézést kérek a csapattól és köszönöm mindenkinek a bíztatást!
Végeredmény: 119.22 km 59:59.389 119.2 28