Bányásznapi Oroszlány Rallye 2018 - MARB futam

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
R2 Mészáros Attila Mészáros Kőszegi Anikó Scar-Ungheria SE Lada 21011 előfutó
R1 Tóth József Yondi Tóth Tímea Lada 2107i előfutó
02 Veréb Zoltán Eperjesi Péter Lada VFTS előfutó
01 Ifj. Fogarasi Attila Róth Alexandra Fogarasi Rally Team SE Honda Civic Type-R előfutó
000 Rideg Tibor Rókás György Citroen C2R2 Max előfutó
00 Perge György Kirnbauer Ernő Speedy Motorsport SE Mitsubishi Lancer Evo VI előfutó
0 Matics Mihály Németh Gergely MR Racing Kft Mitsubishi Lancer Evo IX előfutó
1 Gubinczki Zsolt Papp Tamás Lada VFTS 5 MARB,RWD1
2 Horváth Attila Ratting Tamás Korda Racing Lada VFTS 5 MARB,RWD1
3 Kubovics István Gerendás Ádám FullAuto Se Lada 2107 5 MARB,RWD1
4 Oroszki Tamás Bárdos Péter Gondi Motorsport SE BMW E36 5 MARB,BMW
5 Biránti Dániel Migács Krisztián VW Golf II. 5 MARB,FWD1
6 Hámori Balázs Doleschall István FullAuto Se Peugeot 205 1,9 Rallye 5 MARB,FWD1
7 Hollósi Endre Ferenczi Miklós FullAuto Se Lada VFTS 5 MARB,RWD1
8 Bajusz Krisztián Hoferka Péter UniCorse SE Lada VFTS 4 MARB,RWD2
9 Hajdú Zoltán Jozipovics Tímea Sophianae technikai SE Lada 2105 4 MARB,RWD2
10 Csibrák Zoltán Csibrák Csaba Lada 2105 4 MARB,RWD2
11 Vass Károly Szabó Lajos Lada 21013 4 MARB,RWD2
12 Várkonyi Márk Várkonyi István FullAuto Se Lada 2107 4 MARB,RWD2
14 Redler Zsolt Danis Miklós Lada 20174 4 MARB,RWD2
15 Csizmadia Péter Ristyák Ádám Lada VFTS 4 MARB,RWD2
16 Androsovits Róbert Miklós alexandra FullAuto Se Suzuki Ignis 4 MARB,FWD2
17 Telek Zoltán Kováts Edith Spindler ASE Citroen Saxo 4 MARB,FWD2
18 Paulik Csaba Kuczó Zsolt Lada 2107 4 MARB,RWD2
19 Szabó Zsolt Szabó Alexandra Lada 2107 4 MARB,RWD2
20 Takács Márk Czékmány Norbert CMT-ASE Lada 2105 4 MARB,RWD2
21 Józsa Péter Ábrahám János Szepa AKSE Suzuki Ignis 4 MARB,FDW2
22 Oberling Krisztián Mitnyik János Gyufa Team SE Suzuki Swift Gti 3 MARB,FWD2
23 Tóth Zoltán Dubovay Angelika Suzuki Swift Gti 3 MARB,FWD2
24 Ifj.Pothánszky László Pothánszky László Suzuki Swift 3 MARB,FWD2
03 Szetei Norbert Tisch Gábor Citroen C2R2 Max előfutó
04 Fogarasi Attila Imre Gábor Fogarasi Rally Team SE Opel Corsa Gsi előfutó
05 Szilas Dorka Zoltán Kevin Opel Adam Cup előfutó
25 Schmidt Tamás Németh Balázs Peugeot 306 Sprint 5 Sprint,Sprint FWD1
26 Kapás Jani Sipos Ferenc Opel Astra Sprint 5 Sprint,Sprint FWD1
27 Nemes Dániel Vida Géza Gergely Renault Clio Sprint 5 Sprint,Sprint FWD1
28 Stohl Ádám Tar Ádám Renault Clio Sprint 5 Sprint,Sprint FWD1
29 Feitner Viktor Ferencz Gábor VW Golf Sprint 5 Sprint,Sprint FWD1
30 Zoltán József Káposznyák Csaba Lada VFTS Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
31 Zákányi János Vidécz Zsolt Kalti Motorsport Egy. Lada 2101 Sprint 4 Sprint,A 1.6
32 Szabó Szilárd Ifj. Fóti Péter Lada 2105 Sprint 4 Sprint,A 1.6
33 Kovács J Öcsike Lakatos Miklós Lada 2107 Sprint 4 Sprint,A 1.6
34 Kállai Tamás Matics Barbara Lada 2107 Sprint 4 Sprint,A 1.6
35 Varga Gábor Szőke Balázs Lada VFTS Sprint 4 Sprint
36 Csatári László Esső István Lada 2105 Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
37 Gazdik László Haász Eszter Lada VFTS Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
38 Desics Péter Szegedi Krisztián Peugeot 106 xsi Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
39 Boya Tamás Zsigó Balázs Opel Corsa Sprint 4 Sprint,Sprint FWD2
40 Varga Zoltán Niedermüller Viktor Lada 2107 Sprint 4 Sprint,A 1.6
41 Kosztolányi László Mireider Csaba Lada 2107 Sprint 4 Sprint,A 1.6
42 Vadász László Ihász Gábor Lada VFTS Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
43 Warschitz Roland Buna Zoltán Full Auto SE Lada 2107 Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
44 Jámbor László Szakál Sándor Lada VFTS Sprint 4 Sprint,Sprint RWD2
45 Fábián Ottó Fábián Dorottya Suzuki Swift Sprint 3 Sprint,Sprint FWD2
46 Vogel Adrienn Notheisz Ivett Roger Racing Kft Kia Picanto Sprint 3 Sprint,Sprint FWD2
47 Méhész Attila Pákai Viktor Roger Racing Kft Kia Picanto Sprint 3 Sprint,Sprint FWD2
48 Furtenbacher Gyula Horvát Márk Suzuki Swift Sprint 3 Sprint,Sprint FWD2
49 Oberling Attila Varga Valentin Gyufa Team Suzuki Swift GTI Sprint 3 Sprint,Sprint FWD2
06 Spindler Jenő Ifj. Spindler Tibor Spindler ASE Opel Kadett GSI előfutó
07 Zagyva Lajos Jenike Egon Citroen C2R2 Max előfutó
08 Gyimesi Attila Rókás György Citroen C2R2 Max előfutó
50 Hevesi István Bottyán János Mitsubishi Lancer Evo VI Licenszes
51 Perge György Kirnbauer Ernő Speedy Motorsport SE Mitsubishi Lancer Evo VI Licenszes
52 Szilas Péter Faragó Richárd Mitsubishi Lancer Evo IX Licenszes
53 Igor Heberling Szvatek "Öcsi " Krisztián Rally Café Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX Licenszes
54 Matics Mihály Németh Gergely MR Racing Kft Mitsubishi Lancer Evo IX Licenszes
55 Tajmel Tibor Horváth Lajos BMW E36 Licenszes
56 Ifj. Fogarasi Attila Róth Alexandra Fogarasi Rally Team SE Honda Civic Type-R Licenszes
57 Géringer Zoltán Furák Ádám FullAuto Se Honda Civic Licenszes
58 Tamás Gergely Benkó György Gondi Motorsport Renault Twingo R2 Licenszes
59 Sipos István Pankovics Lilla FullAuto Se Skoda Fabia Licenszes
60 Cséplő Balázs Varga Kristóf Peugeot 106 Licenszes
61 Gyuriczki Zsolt Böröczi Levente MAFC AMS Citroen C2R2 Max Licenszes
62 Kollár Károly Simon Niki Opel Astra Licenszes
63 Tóth József Yondi Szendrei Endre Lada 2107i Licenszes
64 Veréb Zoltán Eperjesi Péter Lada VFTS Licenszes
65 Maricsek Miklós Bán Viktor Rally Café Racing Team Kia Picanto Licenszes
Z Schrey Róbert Suzuki Swift záróautó