MOJITO LEMON Lyukóbánya - Parasznya - MARB futam

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
0000 Porkoláb Peti Porkoláb Ákos East Motorsport Kft. BMW E36 előfutó
000 BB Csigoly Nagy László East Motorsport Kft. Lada VFTS előfutó
00 Sipos István Gyenge Szandra Full Auto SE Skoda Fabia előfutó
0 Gerencsér Tibor Gerencsér Bernadett Dynamic Rally Team SE. Ford Coswort előfutó
1 Bukulya István Kapás Attila Inter Europa Team Kft. Lada 2107 5 MARB,Lada Kupa P3
2 Foczkó Ákos Kiss Balázs East Motorsport Kft. Lada VFTS 4 MARB,Lada Kupa P2
3 Kubovics István Gerendás Ádám Full Auto SE Lada 2107 5 MARB,Lada Kupa P3
4 Péter Pál Erdélyi Dávid Opel Astra 5 MARB,2WD P3
5 Jobbágy Krisztián Nagy István ISU Borsod Race Media Kft Lada VFTS 4 MARB,Lada Kupa P2
6 Dudás István Márton Bűdi Norbert East Motorsport Kft. Lada 2101 4 MARB,Lada Kupa P2
7 Nagy Norbert Karmanóczki Csaba East Motorsport Kft. Lada 21011 4 MARB,Lada Kupa P2
8 Bíró Gergő Bíró Balázs Opel Astra Gsi 5 MARB,2WD P3
9 Gyenes Attila Tóth Viktor Gondi Motorsport BMW 320 5 MARB,BMW
10 Fancsik Gergely Fancsik Péter Lada VFTS 5 MARB,Lada Kupa P3
11 Kuti János Szilágyi Richard BMW E36 Coupe 5 MARB,BMW
12 Oroszki Tamás Hollósi Attila Bimbo Racing BMW E36 5 MARB,BMW
14 Helgert Tamás Máté Zoltán BMW E36 325i 5 MARB,BMW
15 Zajácz Róbert Vizsolyi "Vizsi" Róbert East Motorsport Kft Fiat Stilo Abart 5 MARB,2WD P3
16 Tóth Tamás Jónás Péter Honda Civic 5 MARB,2WD P3
17 Sándor Máté Riczkó Ádám Ford Sierra 5 MARB,2WD P3
18 Hámori Balázs Doleschall István Full Auto SE Peugeot 205 1,9 Rallye 5 MARB,2WD P3
19 Hollósi Endre Ferenci Miklós Full Auto SE Lada VFTS 5 MARB,Lada Kupa P3
20 Pénzes Csaba "Puki" Mészáros Dóra Speed Motorsport Lada VFTS 5 MARB,Lada Kupa P3
21 Szabó Zoltán Lubai Dénes Péter Lada 2107 5 MARB,Lada Kupa P3
22 Mihalik Dániel Anger Cintia Lada 2105 5 MARB,Lada Kupa P3
23 Simon György Simon Tímea Inter Europa Team Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa P2
24 Furák Ádám Miklós Alexandra Speed Rallye Team Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa P2
25 Gaál Ferenc Kócs Szabolcs Gaál Gumi és Autószervíz Kft. Lada 2101 4 MARB,Lada Kupa P2
26 Csibrák Zoltán Csibrák Csaba Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa P2
27 Kuttor Norbert Havasi Gábor Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa P2
28 Szegedi Zoltán Szegedi Krisztián CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
29 Márton Ferenc Csák Alex East Motorsport Kft. Lada 21074 4 MARB,Lada Kupa A2
30 Vass László Cseh Donát Lada VFTS 4 MARB,Lada Kupa P2
31 Kalóczkai Szabolcs Berényi Róbert Corner Rallyecross SE Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa P2
32 Redler Zsolt Danis Miklós Lada 21074 4 MARB,Lada Kupa P2
33 Simák Tamás Gyarmati Dávid Simiracing RT Lada VFTS 4 MARB,Lada Kupa P2
34 Lengyel János Váradi Zoltán Speed Rally Team Lada VFTS 4 MARB,Lada Kupa P2
35 Krampek Nándor Horváth Norbert BA-RO Motorsport Egyesület Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa P2
36 Csapó Roland Csapó Attila Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa P2
37 Lang Arnold Takács Tamás Lada 2017 4 MARB,Lada Kupa P2
38 Barnóczki Patrik Baráth Balázs East Motorsport Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa P2
39 Péli Tibor Lember YOYO József Gondi Motorsport Citroen C2 4 MARB,2WD P2
40 Poncsák László Sumalán Balázs CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
41 Nagy Viktor Nagy Bettina CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
42 Czékmány Norbert Kovács Zoltán Corner Rallyecross SE Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa A2
43 Kulcsár Gergő Kulcsár Tamás Gondi Motorsport Lada 2105-3 4 MARB,Lada Kupa A2
44 Szemán Ádám Lukács Bence László East Motorsport Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
45 Szalontai Attila Sarkadi Csaba East Motorsport Kft. Lada 2105-3 4 MARB,Lada Kupa A2
46 Majoros Gábor Cselepák Mercédesz Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa A2
47 Géczi László Fidrik Gergő East Motorsport Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
48 Rutkovszky Tibor Berencsi Zsolt MC Crash Rallye Team Lada 2105 4 MARB,Lada Kupa A2
49 Paulik Csaba Kuczó Zsolt Perfomance Racing Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
50 Józsa Csaba Farkas Martin East Motorsport Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
51 Molnár Máté Molnár Ádám CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa A2
52 Gyimesi Attila Rideg Tibor Lada 2107 4 MARB,Lada Kupa P2
53 Domonkos Attila Kovács Csaba Suzuki Swift 3 MARB,2WD P1
54 ifj. Pothánszky László Pothánszky László Suzuki Swift 3 MARB,2WD P1
55 Oberling Krisztián Mitnyik János Gyufa Team SE. Suzuki Swift 3 MARB,2WD P1
56 Balogh Lajos Tóth Ádám CMT-ASE Kft Trabant 601 3 MARB,2WD P1
P1 Szabó Attila Molnár Péter Inter Europe Team Kft BMW Compact Licenszes
P2 Kovács Attila Lipták István Dynamic RT SE Subaru N10 Licenszes
P3 László István Bugovits Zoltán Inter Europe Team Kft Honda Civic Type-r Licenszes
P4 Bardóczy Ádám Dobos Edit BAR Racing SE BMW E36 M3 Licenszes
P5 Fodor László Barcsák Péter East Motorsport Kft. BMW E36 Licenszes