Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy19.25 km
4:21.184
127.590.41.90.41.
17:15 Az esélytelenek nyugalmával eljöttünk gurulni egy jót. Hátha megtetszik végre a lengyel rally. Idő nem volt pályát bejárni, se beállitgatni, de jó lesz ez. A cél, hogy ne sérüljön az autó. Első gyors karcmentes.
Gy26.82 km
3:09.852
129.385.32.79.31.
17:17 Továbbra is karcmentes, bár a célban volt egy kis kaland, de mindent is kikerülve sikerült megállni keresztben.
Gy316.46 km
8:20.611
118.474.30.64.27.
17:20 Hibátlan, mondjuk ugy könnyű, hogy tobbet nyomom a féket, mint a gázt. Első kör pipa, auto hibátlan.
2021. szeptember 4. (szombat)
Gy49.25 km
4:31.473
122.798.42.64.26.
17:22 Befelhősödött, még óvatosabb lettem. Néha a tükröt néztem, hátha el kell engedni valakit.
Gy56.82 km
3:13.345
127.084.35.63.26.
17:25 Tanulva az előző körből, most extra óvatos voltam a célnál, jó előre fékeztem.
Gy616.46 km
8:11.347
120.657.25.53.24.
17:36 Ez picit bátrabbnak tűnt, de fogalmam sincs jobb lett e mint az előző körben, minden esetre vissza kell venni, néha elkapott a hév és nyomni akartam neki, de abból csak idegeskedés lesz, és a cél az, hogy megszeressük a lengyel pályákat. nem idegeskedni jöttem, csak nyugodt kocsikázás a cél.
Gy79.25 km
4:44.605
117.092.39.54.23.
17:39 Hurrá, leesett az eső, mondjuk a mi versenyünknek nem árt, sétakocsikázunk
Gy86.82 km
3:17.261
124.559.26.51.22.
22:47 Az autó továbbra is hibátlan, sőt, karcmentes. ilyen sem volt még ezeken a pályákon...
2021. szeptember 5. (vasárnap)
Gy913.42 km
6:22.901
126.263.28.50.23.
22:50 A rajtban picit meglepődtem, fejben még az előző hosszu gyorsa számitottam. két kanyar után már nem volt gond. megyünk haladunk. megfontoltan.
Gy107.03 km
4:10.003
101.259.28.49.24.
22:52 Azért ennél a vészvillogós tempónál is sikerült egy kisebb kalandot beiktatni a nyugodt autókázásba. baj nem lett, csak remélem senki nem vette fel, mert minden vicces videoban évekig viszontlátjuk majd