Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy15.39 km
3:20.021
97.022.14.22.14.
21:24 Biztonságit gumiztunk, egészen vállalhatóan jöttünk de itt a végén a lejtőn nagyon rövidet akartam fékezni, felúszott az autó és megforogtunk.
Gy26.31 km
2:42.202
140.029.18.20.13.
21:30 Így a vizes gumikkal szárazon keresztbe jöttünk minden kanyarban, nagyon élveztünk.
Gy35.56 km
2:47.091
119.861.38.22.15.
21:34 Túléltük az első kört, srácoknak lesz egy kis dolguk a szervizben. Az utolsó negyedén a szakasznak már voltak gondok a motorral.
2020. szeptember 26. (szombat)
Gy45.39 km
3:17.783
98.129.18.22.15.
21:38 Köszönöm a srácoknak, 30 perc alatt újjá varázsolták az autót. A szakasz elejét nagyon megtiszteltem látszik is az időn.
Gy56.31 km
2:45.037
137.622.14.21.14.
21:42 A hosszú egyenesen fékútja kicsit optimista volt, de valahogy befértünk a következő kanyarba. Egy-két helyen alulkormányozott volt az autó de semmi dráma egyenlőre.
Gy65.56 km
2:47.718
119.315.9.20.13.
21:46 Jó ez a szakasz, tetszik. A “stadion” rész bejárata kicsit sok volt, 1 másodperc maradt benne. Eddig nagyon tetszenek ezek a körülmények.
2020. szeptember 27. (vasárnap)
Gy710.7 km
6:01.368
106.613.8.17.11.
21:02 Eseménytelen volt ez a szakasz. Jövünk a saját tempónkban és meglátjuk mire lesz elég.
Gy811.67 km
5:50.517
119.916.10.16.10.
21:14 Az elején a visszafordítókban túl sokat kézifékeztem, nagyon élveztük, de az időnek nem tett jót.
2020. szeptember 28. (hétfő)
Gy910.7 km
6:15.118
102.717.11.15.9.
21:22 Végre újra esőben! Nagyon tetszik, ilyen jól beállított autóval nem mentem még de sok helyen inkább elvettem, cél a cél.
Gy1011.67 km
6:22.165
109.991.48.22.12.
21:31 Egy tempós balosban elúszott az autó hátulja, megcsíptem a füvet és onnan már nem tudtam összeszedni, beestünk a nézők közé, 15 másodperc ottmaradt.
Gy115.39 km
2:58.146
108.920.12.22.12.
21:41 Kár, hogy lassan vége a versenyek, mennénk még.
Gy126.31 km
3:04.305
123.311.5.21.11.
21:51 Nagyon jól jöttünk, de a végén elvettem, nem akartunk elvenni egy pontot sem Patriktól, a bajnokság végén jól mutatna valami színes trófea a családban. :) Ez egy igazán jó verseny volt, ezekkel a változó körülményekkel, köszönjük szépen ismét a szervezést, nagyon extra volt.
Végeredmény: 90.96 km 48:11.471 113.2 21