Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy15.39 km
4:09.276
77.8309.171.309.171.
10:56 Száraz beállitás, slick gumi.. el is izgultam, mentem már sokkal jobbat, de ez biztonsági volt
Gy26.31 km
2:51.992
132.1173.94.264.142.
10:59 Pár másodperc benne maradt, párszor belefékeztem mikor nem kellett volna, de jó kör volt
Gy35.56 km
2:59.269
111.7261.139.253.134.
11:02 Tesztekhez képest 15mp-el lassabb lett, de volt egy megforgás, így belefér, megyünk tovább
129.9119.62.189.99.
11:07 Száraz körülmények közt jobban tetszik, de csak 15mp a hátrányunk a szakaszon így rendben volt
Gy65.56 km
2:56.992
113.1147.77.175.91.
11:09 nagyon jó az esős beállitás, pályát szeretjük szük 10mp-t kaptunk, élvezzük eddig
2020. szeptember 27. (vasárnap)
Gy710.7 km
6:29.901
98.8175.93.170.90.
11:12 25mp hátrány egy ilyen hosszú szakaszon teljesen jó, kocsira nagyon vigyázunk, meg is hálálja szerencsére
Gy811.67 km
6:21.019
110.3140.72.147.77.
11:14 Egy pici megforgás, de rendben van, 215km/h-val az ugratónál, már ez miatt megérte
2020. szeptember 28. (hétfő)
Gy910.7 km
6:50.700
93.8183.101.146.77.
11:16 2 féktávon felúszott az autó a vizen, egyiknél be is csúsztunk a fák közé, de megúsztuk szerencsére
Gy1011.67 km
6:45.811
103.5164.84.141.72.
11:18 Szakasz első mért pontján bevillant a zöld, meg is lepődtünk, aztán gyorsan kaptunk is 30mp-et a szakasz végéig, megyünk tovább
Gy115.39 km
3:17.499
98.2158.79.137.69.
11:20 Közvetlen a cél előtt volt egy megforgás a nézők előtt, de rendben volt a kör
Gy126.31 km
3:24.207
111.2161.78.140.68.
11:22 Csak a célbaérés volt a szemünk előtt. Defekt és törés nélkül a célban, néha túlsagosan is óvatósan. Kocsi király volt, beállitás minden klappolt, nehéz verseny volt, főleg az 1. szakasz és a 2 hoszzú esős szakasz, esőben max koncentráció kell. Hajrá mindenki, sok sikert.
Végeredmény: 90.96 km 52:31.354 103.9 140