Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy110.7 km
6:06.552
105.1100.44.100.44.
01:40 Kicsit izgulósan kezdtünk, volt pár amatőr hiba, elfékezés, pedig ezeket a pályákat tényleg nagyon ismerjük. Le kell nyugodni, és megtalálni a ritmust.
103.6147.73.99.43.
23:39 Volt egy meleg helyzet, amit sikerült kimozogni szerencsésen a fák között. Sok nem marad ott, max 4mp, de lehetett volna sokkal rosszabb vége is.
Gy65.39 km
2:53.526
111.878.33.92.38.
23:45 Nem lett rosz, egy helyen volt ismét ijedtség, de ha ilyen nem lenne, meg kellene kérdezni magunktól, hogy elég gyorsan megyünk?
117.2121.57.89.32.
17:42 Sikerült egy tempósat driftelni, nem volt szándékos mutatvány, csoda, hogy úton sikerült megfogni és nem csúsztunk neki semminek.
Gy95.56 km
2:50.475
117.488.34.88.32.
18:30 A "játszótéren" elfelejtettük, hogy időre megy, és nem a nézők pontoznak, klasszul kiadta
116.695.47.77.29.
19:34 Pár helyen izgulós volt az utolsó kör első két szakasza, itt az utolsó gyorson meg nagyon nem akartam már eldobni, szóval minden kanyart egy picit jobban megtiszteltem. Köszi a versenyt, nekünk egész jól sikerült. Gratulálunk mindenkinek, aki célba ért.
Végeredmény: 94.43 km 51:44.644 109.5 77