Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy18.05 km
4:39.905
103.5272.129.272.129.
23:03 Elég fáradt fejjel álltam be a rajtba és szokatlan is volt a C3, pedig igyekeztem gyakorolni. A plusz súly, vagy nem tudom mi, de mintha az egész jobb hátulja folyamatosan le akart volna esni az útról...
Gy27.51 km
3:57.740
113.7240.110.234.106.
23:05 Tyúúú! Na ez már jobb volt, nem annyira gyors, de én bentről élveztem!
Gy38.1 km
4:14.100
114.8214.102.219.100.
23:07 Ha az előzőre azt írtam, hogy tetszett, akkor ez NAGYON tetszett! Pedig ettől a gyorstól féltem a legjobban, de azt hiszem versenykörülmények között, kontrollerrel sikerült a határon autózni és most fülig ér a szám!
2021. május 8. (szombat)
Gy48.05 km
4:24.997
109.4228.103.217.99.
14:36 A 3 pálya közül ettől tartok a legjobban és ez megy a legkevésbé, de sikerült az előző körhöz képest gyorsulni! Fasza volt, tetszett!
Gy57.51 km
3:59.873
112.7210.96.202.92.
14:40 Ez a pálya tetszik a legjobban, de nagyon megzavart, hogy szinte alig láttam valamit. Volt is egy kis móka, tolatás, de így se rossz! Csapatjuk tovább
Gy68.1 km
4:09.436
116.9184.78.194.88.
14:45 Húh! Imádkoztam a rajtban, hogy lássak és szerencsére, itt már láttam... Nagyon jó ez a pálya, bár végig maxon koncentrálós. A hülye ugrónál inkább visszavettem kicsit, de 2 kör után nagyon élvezem a dolgot! Megyünk tovább!
2021. május 9. (vasárnap)
Gy78.05 km
4:28.966
107.7197.86.188.83.
21:15 Más gumikat raktam fel és velünk utazott a majré is, de ahhoz képest egészen jól ment!
Gy87.51 km
4:11.373
107.6205.94.181.82.
21:17 Na itt már, azért jobb választásnak bizonyult a keményebb keverék, de eléggé fosos volt ez a gyors most. Viszont az autó egyben és megyünk a cél felé!
Gy98.1 km
4:14.819
114.4159.77.166.75.
21:19 Kopott gumik, félhomály, biztonságit próbáltam menni, ahhoz képest csak 5 másodperccel lassabb, mint az előző kör. Jó volt!
2021. május 10. (hétfő)
Gy1016.2 km
8:43.737
111.4172.76.162.69.
21:24 Próbáltam egy stabilabb és minden kockázat nélkülit menni, talán összejött... Jó volt!
Gy1115.05 km
8:21.376
108.1155.64.152.63.
21:28 Ha szurkoló lennék, akkor biztosan nem szeretném magamat. Itt-ott mintha erőtlen lett volna az autó, csúszott is mint a takony. Biztonsági, de azért 1-2 részt élveztünk is! Már csak egy van hátra!
Gy1216.2 km
8:44.508
111.2151.64.147.61.
21:36 Célban! Nagyon fura volt a soft két kör medium után, de pár helyen próbáltunk egy kis kockázatot vállalni, viszont úgy nehéz, ha kilométerekre vagy életed első bajnoki futamának a céljától. Köszi a szervezők munkáját! Nagyon király volt minden! Az egész hétvégét élveztük!
Végeredmény: 118.43 km 1:04:10.830 110.7 147