19:38 Ez alaposan el lett óvatoskodva, ideges is vagyok emiatt
116.14.3.9.8.
Gy46.69 km
3:17.425
122.06.6.9.8.
19:46 Túl vagyok a verseny első részén, eddig is nagyon kemény verseny, de ezután kezdődik a neheze... A második gyorson az első kanyarban túl szűkre sikerült venni, így dobtam egy tetőt... Ilyenkor jól jöhet a csapatnevünk (Borítsatok vissza!), de szerencsére talpra estem. Sajnos így is bent maradt pár másodperc.
24.7204.27.201.26.
19:54 Az 5. gyorson szereztem egy defektet, a 6. gyors viszont tiszta volt, mentem egy jót rajta. A 7-esen felakasztottam egy szalagkorlátra a kocsit, így szereztem egy dupladefektet, kilyukadt a hűtő, és a kerék is össze-vissza állt. A 8-ason már kivillant az engine light, ott bevittem a célba, következett a szerviz. A szervizben sajnos nem tudták a srácok megjavítani a motort és a futóművet, így mentem ki az utolsó körre... Nagyon csúnyán dadogott a motor. A 11-es szakaszon eltört a kormányösszekötő, olyan volt irányítani a kocsit mintha az első difit lehegesztettem volna... az utolsó gyors második felében megint felborultam, szerencsétlenségemre eltört valami a futóműben, így kiestem. Ez van, amikor nincs elég időd gyakorolni. Egerben újra megpróbálok valami jó eredményt elérni...
Végeredmény: 110.58 km 1:22:01.908 80.9 201