Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy111.98 km
8:02.197
89.4320.151.320.151.
11:11 Bekerültem a Car-Go Virtual Rallye Team harmadik számú csapatába, idén cél a minden futamon való célbaérkezés, lehetőleg nem utolsóként
Gy26.69 km
4:17.139
93.7290.135.302.141.
11:12 Megyünk még, eddig a tavaly minden versenyen (gyorsaságin) jelentkező defekt elkerült, az autó megy, de a következő gyors tuti büntetéssel kezdődik
2022. február 26. (szombat)
Gy311.98 km
10:11.648
70.5304.148.296.144.
11:13 Gyorsultunk, de a szervizbeli késés miatt nem látszik belőle semmi, továbbra sincs defekt
Gy46.69 km
4:31.072
88.8268.127.281.137.
11:15 Elmarad a defekt? Megvan, ki lehet a verhető ellenfél, egyelőre mögötte vagyok, de hátha javulok a végére
2022. február 27. (vasárnap)
Gy512.34 km
9:16.999
79.8263.126.259.124.
11:16 Ismét szerviz késés, előző gyors végén még voltak mögöttünk, de az eredménylistán már sajnos nem látom magam mögött az illetőt, utolsók vagyunk, de megyünk
Gy65.25 km
3:23.433
92.9225.101.254.122.
11:17 A túrából ismerős szakaszon sikerült magunkat is meglepve viszonylag jót menni, a defekt még mindig elkerül, de ha a szervizben kirakom a két pótkereket tuti utána rögtön jön a defekt, babonás vagyok a pótkerék marad
Gy76.69 km
4:17.860
93.4226.107.245.119.
11:17 A rajtban bekerült egy kamera a kocsiba, látható így mennyire béna voltam a gyorson, 7 másodpercet kaptam a kijelölt ellenfelemtől, nemsokára szervizpark, alig várom a pihenőt!
102.4184.83.215.103.
23:16 Túl az utolsó szervizen a kocsi megy, nincs bünti, lesz egy jó részeredmény, remélem
93.8191.92.195.95.
23:23 Motor, turbó, váltó kuka, de itt a cél. Csak egy kis etap van hátra, nehéz verseny volt, de a célban vagyok
Végeredmény: 110.58 km 1:14:16.589 89.3 195