Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy112.5 km
5:47.232
129.69.6.9.6.
18:59 Kezdésnek nem volt rossz. Nem akartuk túlvállalni magunkat, hosszú a verseny.
Gy26.1 km
3:14.565
112.919.9.9.6.
19:18 A híd egy kicsit megviccelt minket.
Gy36.64 km
3:00.887
132.111.5.9.5.
19:42 Már a szakasz közepén érezhető volt, hogy kopottak a gumik, ezért néhány helyen inkább elvettük.
Gy412.86 km
6:28.741
119.17.3.8.4.
20:13 Nagyon élveztük kopott gumikkal ezt a szakaszt. Szervizben átnézik a srácok a kocsit, és holnap ha minden igaz, száraz pályákon folytatjuk.
2020. május 24. (vasárnap)
Gy512.5 km
5:43.751
130.93.2.6.3.
20:34 Egész jól sikerült a szakasz, megpróbálunk a többin is hasonló tempóban jönni, de közben az autóra vigyázni.
Gy66.1 km
3:04.252
119.28.4.6.3.
20:51 Pár kisebb hibámat leszámítva rendben volt, az időnk is viszonylag elfogadható.
Gy76.64 km
2:54.244
137.211.6.6.3.
20:57 Volt egy nagyon meleg helyzetünk, az egyik tempós jobbosban elértük az autó hátuljával a kerítést, de fentről eléggé fogták a kezünket és így defekt nélkül megúsztuk. Ott maradt benne pár másodperc. :)
Gy812.86 km
6:13.101
124.15.4.5.3.
21:02 Jól sikerült a szakasz, végefelé viszont már nagyon kellett figyelni, a pálya elég rossz állapotban van.
2020. május 25. (hétfő)
Gy912.5 km
5:49.045
128.99.5.5.3.
21:11 Nem tudtuk pontosan milyen állapotban van a pálya, nem akartuk túlvállalni. Nagyon óvatos tempót jöttünk.
Gy106.1 km
3:07.272
117.312.5.5.3.
21:17 Többször hibáztam, ez látszik is az időn.
Gy116.64 km
2:57.625
134.68.3.4.2.
21:23 Szeretnénk defekt nélkül beérni, emiatt a necces helyeken nem vállaljuk el, ahogy az előző körökben.
Gy1212.86 km
6:21.020
121.59.4.4.2.
21:34 Nem a power stage pontokat tartottuk szem előtt, csakis a hiba nélküli célbaérésre törekedtünk. Nagyon kemény verseny volt, örülünk, hogy célban vagyunk :) Köszönjük a szervezést, és gratulálunk minden célbaérkezőnek!
Végeredmény: 114.3 km 54:41.735 125.4 4