Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy16.31 km
3:06.923
121.5154.79.154.79.
17:57 Nem sikerült túl jól a kezdés, a nagy ugrató utáni jobbosban sikerült nagy tempóval megforogni, és a jobb hátuljával egy nagyobb követ eltalálni.
Gy210.81 km
6:08.773
105.552.26.81.40.
18:18 Ez már jobban sikerült, mint az előző, de a megütött futóművel elég bizonytalan voltam sok helyen.
121.282.36.55.28.
18:54 A szervizben végre meg lett javítva az autó, így ez már sokkal jobban tetszett, mint az első kör
Gy610.81 km
6:27.300
100.561.30.53.27.
Gy711.67 km
6:25.479
109.096.47.52.26.
19:09 Sajnos egy gyors részen leestünk az útról, szerencsére az autó megúszta, de jó néhány másodperc benne maradt emiatt.
Gy85.85 km
3:30.704
100.049.27.48.24.
19:18 Össze-vissza csúszkáltunk a kopott esőgumikkal, de nagyon élveztem ezt a szakaszt!
Gy96.31 km
3:05.204
122.779.38.47.24.
19:24 Volt egy-két gyorsabb rész, amit elóvatoskodtam a rossz fényviszonyok miatt, de összességében nem sikerült rosszul így sem ez a szakasz.
Gy1010.81 km
6:12.975
104.369.34.44.21.
19:29 Az egyik szűk hajtűben hibáztam egyet, ott tolatni is kellett, emiatt benne maradt néhány másodperc.
Gy1111.67 km
5:56.276
117.948.25.43.20.
19:34 Nagyon élveztem ezt a szakaszt, végre sikerült nagyobb hiba nélkül átjönni rajta.
Gy125.85 km
3:20.625
105.027.14.43.20.
19:47 Sajnos, az első szakaszon elkövetett hiba miatt már az első körben elég nagy hátrányt sikerült összeszedni, onnan már csak mentünk az eredmény után, de így is nagyon élveztem az egész versenyt! Nagy köszönet a szervezőknek, és gratulálok mindenkinek! :)
Végeredmény: 103.92 km 56:46.319 109.8 43