Szilveszter Rallye 2013

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
238 Nagy István Tóth Tibor VW Golf H9Historic Licenszes
239 Roland Spazierer (A) Gerold Schuh (A) Ford Escort RS2000 H9Historic Licenszes
240 Schuck János Schuck András Ford Sierra Cosworth H9Historic Licenszes
241 Riedler Johann (A) Engbrecht Peter (A) Audi 200 Quattro H9Historic Licenszes
242 Szikszay Attila Zámbó Norbert Ford Escort RS2000 MK1 H9Historic Licenszes
244 Gyenes András Schmidt Ádám Lada 2101 H9Historic Licenszes,Lada Kupa -1600
1 Kazár Miklós Dallos Ferenc Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
2 Turán Frigyes Zsiros Gábor Peugeot 207 S2000 H8 Licenszes
3 Érdi Tibor Táborszki Attila Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
4 Beppo Harrach (A) Leopold Welsersheimb (A) Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
5 Balogh Jani Bodnár Edit Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
6 Hadik András Balla Niki Subaru Impreza STI H8 Licenszes
7 Kabacinski Lukasz (PL) Dachowski Grzegorz (PL) Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
8 Budavári Zoltán Kulcsár Csaba Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
9 Tomás Ondrej (SK) Adam Gömöry (SK) Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
10 Tomás Kukucka (SK) Marek Podobnik (SK) Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
11 Vlastimil Majercák (SK) Marcel Kollárik (SK) Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
12 Tibor Cserhalmi (SK) Petr Tesinsky (SK) Subaru Impreza STI H8 Licenszes
14 Sziklai Tibor Gabura Krisztián Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
15 Kiss Viktor Kovács Petra Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
16 Lovász Pál Kulcsár Dániel Subaru Impreza STI H8 Licenszes
17 Lencse Zoltán Hofbauer Tamás Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
18 Ifj. Ranga László Benkő András Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
19 Stüber Bernard (A) Dienhof Jürgen (A) Subaru Impreza STI H8 Licenszes
48 Ifj. Cseh Vilmos Fejes Gábor Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
20 Ifj. Kiss Kászló Varga Zsuzsanna Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
21 Kozma Gábor Bartha Nándor Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
22 Szvatek Zsolt Kovács Szabolcs Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
23 Markó Gergely Bordás Gréta Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
24 Ranga Péter Baumhakl Kornél Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
25 Kurtos Róbert Szőke Roland Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
26 Vladimir Filip (CZ) Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
58 Csegezi Ákos Csáki Richard Mitsubishi Lancer Evo H8 Licenszes
27 Fogasy Gergely Berendi Dávid Renault Clio R3 H8 Licenszes
33 Várkonyi Szabolcs Balogh Zoltán Honda Civic Type R H8 Licenszes
28 Lángi Attila Toma József BMW Z4M H8 Licenszes
29 Juhász Csaba Juhász Zsolt Honda Civic FD2 H8 Licenszes
39 Fehérvári Csaba Gonda Dániel Subaru Impreza H8 Licenszes
30 Burkus Egon Vogel Adrienn GFS Lotus Exige Cup H8 Licenszes
31 Hajdú Gábor Lada VFTS H8 Licenszes,Lada Kupa 1600-
32 Dr Varga Attila Savanyú Roland Suzuki Swift S1600 H7 Licenszes
35 Jiri Broz (CZ) Martin Neoral (CZ) Skoda Felicia Kit-Car H7 Licenszes
36 Kronome Ákos Monostori Gábor Skoda Fabia H7 Licenszes
37 Tomás Guryca (CZ) Jakub Navratil (CZ) Citroen DS3 R1 H7 Licenszes
40 Szolyka Miklós Demeter Adrienn Lada VFTS H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
41 Zsíros Imre Érdi József Lada VFTS H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
42 Major Benedek Váradi Alexandra Lada 2105 H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
43 Milan Blahout (CZ) Matej Havlicek (CZ) Lada VFTS H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
44 Tomás Klokocnik (CZ) Jaroslav Zlámal (CZ) Lada VFTS H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
45 Csík Zoltán Csík Zsuzsanna Lada VFTS H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
46 Straub Krisztián Tanács Géza Lada 2101 H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
148 Traki DuEn Lada VFTS H7 Licenszes,Lada Kupa -1600
47 Ifj. Vincze Ferenc Kuti Péter Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
49 Domonkos László Horváth István Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
50 Igor Bacigál (SK) Kajcsa Zsolt Peugeot 207 S2000 H6 Amatőr
51 Velenczei Ádám Apkó András Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
52 Hevesi Norbert Bottyán János Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
53 Kocsomba Károly Meggyes Zsolt Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
54 Szabó György Cser Kornél Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
55 Sípos István Szabó Tamás Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
57 Pochlopien Rafal (PL) Gospodarczyk Szymon (PL) Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
59 Tóth Attila Bakai Renáta Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
60 Baksay Szabó Ádám Molnár Roni Subaru Impeza H6 Amatőr
61 Nagy Norbert Juhász Péter Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
62 Tóth Gábor Turza Zsolt Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
63 Bakonyi Csaba Bereczki Szilvia Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
64 Bugyi Csaba Ficzere József Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
65 Denis Volte (D) Rimár Tamás Mitsubishi Lancer Evo H6 Amatőr
66 Papp Viktor Benczarski Grzegorz Subaru Impeza H6 Amatőr
67 Lajosházi Csaba Krizsanyik Zoltán Subaru Impeza H6 Amatőr
68 Kiss Pista Szalai Szabolcs Audi 90 Quattro H6 Amatőr
69 Kiss Imre Tibor Keskeny László Audi Quattro H6 Amatőr
70 Horváth Balázs Adorján Szabolcs BMW E36 H5 Amatőr
71 Klausz Kristóf Klausz László BMW M3 H5 Amatőr
72 Gyarmati Ariel Kocsis György BMW M3 H5 Amatőr
73 Tajmel Tibor Tajmel Barnabás BMW 3,2 M3 H5 Amatőr
34 Órai Balázs Órai Zsuzsanna Honda Civic Type R H4 Amatőr
74 Debreczeni Péter Szőllősi Roland BMW E36 M3 H5 Amatőr
75 Bala Tamás Berger Richárd BMW M3 H5 Amatőr
76 Horváth Rudolf Simon Nikolett BMW E36 H5 Amatőr
77 Megyeri Gábor Laczkó Tímea BMW E36 H5 Amatőr
78 Halmos Gábor Szebényi Dávid BMW 316 H5 Amatőr
79 Berki Gábor Gagarin Antal Szandra BMW E30 M3 H5 Amatőr
80 Nyeste Róbert Domonkos Gábor BMW M3 H5 Amatőr
81 Kiss Zsolt Szollár Csaba BMW E30 H5 Amatőr
82 Szabó Ákos Nyakacska Bálint BMW 328i H5 Amatőr
83 Tőzsér Áron Oláh Zoltán BMW E36 H5 Amatőr
84 Szepesi Lajos Lóska Zsolt BMW M3 H5 Amatőr
85 Pálfalvi Gábor Bogdán Brigitta BMW E36 H5 Amatőr
86 Somogyi Zoltán Káposznyák Csaba BMW E30 H5 Amatőr
87 Haas Mathias (A) Bernhard Petra (A) BMW E30 H5 Amatőr
88 Sebestyén Roland Szaniszló Anna BMW E36 H5 Amatőr
89 Szekeres Péter Szekeres Ferenc BMW E30 H5 Amatőr
90 Szebelédi László Beliczky István BMWE36 H5 Amatőr
91 Büki Gergely Plachy Csaba BMW E36 H5 Amatőr
92 Kovács Róbert Horváth Attila BMW E30 H5 Amatőr
93 Gecs Máté Dorkó András BMW E36 H5 Amatőr
94 Dulai Roland Tóth Tamás Olivér BMW E36 325 H5 Amatőr
95 Csendes Zsolt Binder Zoltán Opel Ascona H5 Amatőr
96 Szlovák Ferenc Ladvenicza Tamás Seat Ibiza TDI H5 Amatőr
97 Fazekas Zoltán Faragó Róbert Seat Ibiza TDI H5 Amatőr
98 Szecsődi András Pálla Barbara Alfa Romeo GTV H5 Amatőr
99 Ronyecz Zoltán Varga Zoltán Renault Clio RS H5 Amatőr
101 Kurali Bálint Csáthy Miklós Lada VFTS H5 Amatőr,Lada Kupa 1600-
102 Faragó Richárd Szőke Zoltán Lada VFTS H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
103 Kókai Gábor Kamasz László Lada VFTS H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
104 Nagy Varga Géza Kórodi András Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
105 Pénzes Csaba Mészaros Sándor Lada VFTS H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
106 Balogh Balázs Csigoly Szabó István Lada 2107 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
107 Schirger Péter Gschwindt András Lada VFTS H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
108 Németh István Foczkó Ákos Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
109 Geró Gábor Fekete Milán Lada VFTS H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
110 Foltin Károly Kucsera Zsolt Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
111 Tompa Márk Budai Ádám Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
112 Sándor András Sándor-Matyikánics Emese Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
113 Gaál Ferenc Hetyei Tamás Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
114 Ruszkai Attila Gazdig Norbert Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
115 Krehlik Nándor Ungvárszki Milán Lada 2105 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
116 Sárosi István Jelinek Zsolt Lada VFTS H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
117 Danis Tibor Bíró Attila Lada 2107 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
118 Oláh László Fodor Ernő Lada 2101 H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
119 Késmárki Gábor Homoky Zsófia Lada Competizion H4 Amatőr,Lada Kupa 1600-
100 Tarrósi Imre Tarrósi Andrea VW Scirocco H4 Amatőr
120 Molnár Zsolt Világi Tamás Opel Astra H4 Amatőr
121 Csomós Miklós Nagy Attila Opel Astra H4 Amatőr
122 Kondella Péter Szilassy Arnold Honda Civic R H4 Amatőr
123 Kovács Puki Zsolt Kovács Gergő BMW Compact H4 Amatőr
124 Mayer Nándor Oláh Zoltán Ford Escort RS 2000 H4 Amatőr
125 Nagy Lajos Handa Dénes Opel Astra H4 Amatőr
126 Vida Péter Batári Laura Renault Clio III RS H4 Amatőr
127 Tim Gábor Timár Tamás Nissan Sunny GTI H4 Amatőr
129 Jan Urbanic (SK) Frantisek Sobota (SK) Renault Clio Willians H4 Amatőr
130 Pavel Riska (CZ) Renata Riskova (CZ) Opel Astra H4 Amatőr
131 Daniel Karlovits (A) Arnold Dragan (A) Nissan Sunny GTI H4 Amatőr
132 Potje Tamás Szabados Gábor VW Golf H4 Amatőr
133 Fekete Zoltán Babinecz Bettina Peugeot 306 H4 Amatőr
134 Horváth Lajos Gulyás Máté Seat Ibiza H4 Amatőr
135 Ruzsa Gábor Kun Éva Mazda RX-8 H4 Amatőr
136 Kustra Tamás Király Zsolt BMW E30 H4 Amatőr
137 Bodon Denisz (SK) Bodon István (SK) BMW 318 H4 Amatőr
138 Jánosa Ákos Brunekker Árpád Citroen c2r2 H3 Amatőr
139 Baksai László Nagy Béla Lada H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
140 Jana Tomó Lada 2109 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
141 Vizelli Károly Jobbágy Éva Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
142 Krizsán Péter Koós Norbert Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
143 Hetyei Patrik Somodi Attila Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
144 Szauer Gergő Szauer Béla Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
145 Trescsik Ákos Mészáros László Lada 21074 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
146 Trescsik Károly Rádi Tibor Lada 21075 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
147 Horváth Géza Juhász Lóránt Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
149 Durkovic Peter (SK) Kamensky Emil (SK) Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
150 Fodor László Barcsák Péter Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
151 Pócs Gábor Bagó László Citroen c2r2 H3 Amatőr
152 Galuska Szabolcs Várfalvi Gábor Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
153 Kiss Balázs Varga Gábor Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
154 Molnár Szabolcs Polgár Henrietta Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
155 Ormosi Attila Kis Bali Gábor Lada H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
156 Nagy János Keszeli Zoltán Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
157 Kövér Tamás Koppány Vígh Dániel Lada 21015 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
158 Körmöndi Szabolcs Danku Miklós Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
159 Szigeti László Velezdi Eszter Lada 2108 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
160 Nagy Attila Nagy Dávid Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
161 Mácsai Martin Ozibiusz Rolnad Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
162 Tóth István Sillye Zsolt Lada 21074 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
163 Mikes Imre Mikesné Krisztina Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
164 Hibján József Szurovcsák István Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
165 Kiss Csaba Pintácsi József Lada H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
166 Paulik Csaba Kuczó Zsolt Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
167 Sinka Tamás Foltin Attila Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
168 Karner Zoltán Faludi Gabriella Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
169 Szabó Zsolt Bodogán Ferenc Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
170 Szegedi Zoltán Szegedi Krisztián Lada 21074 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
171 Jobbágy Krisztián Ajzner György Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
172 Paár Zoltán Molnár Bálint Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
173 Bárány Zsolt Nyíri János Lada 2101 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
174 Ruszkai Máté Lerch Dávid Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
175 Poczang Valér Böröczi Levente Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
176 Papp Arnold Szabó Péter Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
177 Volosinovszki Mihály Soós István Lada 2101 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
178 Kállai Tamás Lakatos Miklós Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
179 Blahó Norbert Gálik Kata Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
180 Benkő Antal Szél Imre Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
181 Jobbágy Ákos Gulyás Kata Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
183 Vörös Balázs Vörös Tamás Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
184 Molnár Attila Molnár László Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
185 Pucsok Gábor Tucsa József Lada 2101 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
186 Skripeczky László Áron Nagy Balázs Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
187 Baranyi Tibor Fodor Gábor Lada 21074 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
188 Simák Tamás Bárdos Péter Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
190 Héja Dániel Kóródi Tamás Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
191 Thomázy András Szabó Dániel Lada 21053 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
192 Lippai Krisztián Mészáros Norbert Lada 2101 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
193 Fancsik Gergely Kapás Attila Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
194 Szűcs Péter Kurucz Zsolt Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
195 Nánai Tamás Széplaki Barnabás Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
196 Lengyel Gábor Gál Balázs Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
197 Fodor Ákos Apró Szabolcs Lada 2105 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
198 Tóth Ottó Erdélyi László Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
199 Csernai Zsolt Csáki Gábor Lada 2107 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
200 Bucsi József Lintner Gábor Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
201 Csiki Attila Hadnagy Márk Lada VFTS H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
243 Kiss Roland Haraszti Zsolt Lada 2101 H3 Amatőr,Lada Kupa -1600
202 Erdélyi György Növényi Norbert Citroen C2R2 H3 Amatőr
203 Ifj. Géringer Zoltán Spath Szabolcs Honda Civic H3 Amatőr
204 Szepesi Marcell Gondos Péter Honda Civic 16VTI H3 Amatőr
205 Tarr Zsolt Szabó Gábor Honda Civic H3 Amatőr
206 Joó László Paizs Róbert Honda Civic H3 Amatőr
207 Drávucz Olivér Szabó Zoltán Opel Corsa H3 Amatőr
208 Mélykuti Lajos Eisenreich Péter Honda Civic H3 Amatőr
209 Kolencsik Balázs Groholy Zoltán Peugeot 106 H3 Amatőr
210 Szepesi Dániel Egerszegi Dávid Honda Civic H3 Amatőr
211 Bertus Balázs Adamcsek István Honda Civic H3 Amatőr
212 Dusan Chrenko (SK) Peter Ponec (SK) Honda Civic H3 Amatőr
213 Cséplő Balázs Cséplő Attila Peugeot 106 H3 Amatőr
214 Vass Gergely Vass Ádám Suzuki Ignis H3 Amatőr
215 Geng Bence Geng Ferenc Opel Corsa H3 Amatőr
216 Bencs Zoltán Bencs Gábor Skoda Felicia H3 Amatőr
217 Benyó Miklós Benyó Máté Suzuki Ignis H3 Amatőr
218 Bereczki Péter Grünvald Balázs Suzuki Swift H3 Amatőr
219 Szabó Zoltán Kiss Márton Citroen Saxo H3 Amatőr
220 Oberling Krisztián Marcsa Nikoletta Suzuki GTI H2 Amatőr
221 Alföldi Róbert Török Ádám Suzuki Swift H2 Amatőr
222 Aczél József Aczél András Suzuki Swift H2 Amatőr
223 Farnadi Ágnes Jánosi Péter Suzuki Swift H2 Amatőr
224 Szigeti Attila Blaskovits Tamás Suzuki Swift H2 Amatőr
225 Morber Attila Guzi Róbert Suzuki Swift H2 Amatőr
38 György Gábor Bauer Attila Suzuki Swift H2 Amatőr
226 Percze Nándi Pikó Zsuzsa Toyota Yaris H2 Amatőr
227 Szivák Zoltán Merényi Tibor Peugeot 205 H2 Amatőr
228 Szombati István Szabó Gyula BMW 320 H2 Amatőr
128 Nyitray Béla Vén Gábor Skoda Favorit H2 Amatőr
229 Horváth Norbert Fischer Béla Skoda Favorit H2 Amatőr
230 Üveges Gábor Nagy Marianna Lada Samara H2 Amatőr
231 Horváth András Horváth Zsolt Lada 2105 H2 Amatőr
232 Magyar Attila Farkas Péter Lada 2108 H2 Amatőr
233 Káré László Káré Gergő Lada 2105 H2 Amatőr
234 Borza Balázs Hajdú Ádám Lada 2107 H2 Amatőr
235 Somogyi Zoltán Öreg Levente Trabant 601 u H1 Amatőr
236 Kávai György Szabó István Trabant 601 u H1 Amatőr