HunGarian Baja 2014 - Végeredmény

Végeredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
2.
AL-ATTIYAH Nasser - BAUMEL Matthiew
#202 Toyota Hilux

T1_1
3:29:08.0

89.1
2.
3.
VASILYEV Vladimir - ZHILTSOV Konstantin
#201 Mini All4 Racing

T1_2
3:37:47.0
+8:39.0
+8:39.0
85.6
1.67
3.
1.
TERRANOVA Orlando - GRAUE Bernardo
#207 Mini All4 Racing

T1_2
3:39:56.0
12:00.0
+10:48.0
+2:09.0
84.8
2.09
4.
ZAPLETAL Miroslav - MARTON Maciej
#204 H3 Evo VII

T1_2
3:42:45.0
+13:37.0
+2:49.0
83.7
2.63
5.
RAKHIMBAYEV Aidyn - NIKOLAEV Anton
#218 Mini All4 Racing

T1_2
3:49:49.0
+20:41.0
+7:04.0
81.1
3.99
6.
FODOR Imre - MESTERHÁZI Márk
#212 Ford Ranger

T1_1
3:50:28.0
2:00.0
+21:20.0
+39.0
80.9
4.12
7.
FEKETE Antal - TÓTH György
#211 Toyota Hilux

T1_1
3:53:57.0
+24:49.0
+3:29.0
79.7
4.79
8.
DABROWSKI Marek - CZACHOR Jacek
#203 Toyota Hilux Overdrive

T1_1
3:59:20.0
+30:12.0
+5:23.0
77.9
5.83
9.
LÓNYAI Pál - FARNADI Ágnes
#221 Ford F-150 Raptor

T1_1
4:03:26.0
+34:18.0
+4:06.0
76.6
6.62
10.
SAZONOV Yuriy - SAKHIMOV Arslan
#215 Hummer H3 Evo

T1_1
4:03:28.0
+34:20.0
+2.0
76.6
6.63
11.
PORIZEK Zdenek - SYKORA Marek
#222 H3 EVO II.

T1_1
4:04:36.0
+35:28.0
+1:08.0
76.2
6.85
12.
OUREDNICEK Tomas - VACULIK Pavel
#216 Hummer H3 Evo1

T1_1
4:07:20.0
+38:12.0
+2:44.0
75.4
7.38
13.
FAZEKAS Károly - HORN Albert
#210 BMW X6 RR

T1_2
4:12:33.0
+43:25.0
+5:13.0
73.8
8.38
14.
15.
LOPRAIS Ales - FERRAN Marco Alcayna POKORA Petr
#501 Tatra T-815-2

T4
4:14:57.0
+45:49.0
+2:24.0
73.1
8.85
15.
16.
MACIK Martin - MRKVA Michal ORLICKY Marian
#504 Liaz 111.154

T4
4:18:03.0
+48:55.0
+3:06.0
72.2
9.45
16.
14.
RUDSKOY Andrey - ZAGORODNIYK Evgeniy
#229 Toyota Landcruiser 200

T2_2
4:18:29.0
+49:21.0
+26.0
72.1
9.53
17.
JERIE Peter - VASATKO Jiri
#402 Isuzu D-Max

Open
4:30:35.0
+1:01:27.0
+12:06.0
68.9
11.87
18.
TRIVINI BELLINI Alessandro - TRIVINI BELLINI Paolo
#233 Mitsubishi Pajero

T2_2
4:32:21.0
+1:03:13.0
+1:46.0
68.5
12.21
19.
20.
VARGA Imre - SZEGEDI Ferenc
#301 Nissan King Cab

T1_1_2
4:38:41.0
+1:09:33.0
+6:20.0
66.9
13.43
20.
19.
LECHOWICZ Lukasz - SOLECKI Lukasz
#235 Nissan Navara

T2_2
4:39:10.0
+1:10:02.0
+29.0
66.8
13.52
21.
PIEC Tomas - PROCHACKI Gabriel
#236 Nissan Navara

T2_2
4:55:23.0
9:00.0
+1:26:15.0
+16:13.0
63.1
16.65
22.
23.
DANNER Kristof - RIEGER Herwig
#226 Puch G320

T1_1
4:58:51.0
+1:29:43.0
+3:28.0
62.4
17.32
23.
28.
GADASIN Boris - KUZMICH Alexey
#206 G-Force Proto New Line

T1_1
5:10:23.0
28:00.0
+1:41:15.0
+11:32.0
60.1
19.55
24.
25.
GYABRONKA István - RADICS Gábor
#302 Nissan PickUp

TH
5:11:19.0
+1:42:11.0
+56.0
59.9
19.73
25.
22.
KASPAREK Tomas - KONCOS Miroslaw HONDA Michael
#505 Tatra T-815-2

T4
5:15:29.0
20:00.0
+1:46:21.0
+4:10.0
59.1
20.54
26.
27.
LEEUW Marc - EBBERS Joel WINKEL Gert-Jan
#503 Daf CF FAV75

T4
5:18:35.0
18:00.0
+1:49:27.0
+3:06.0
58.5
21.13
27.
29.
SAEIDAN Yasir - LICHTEUCHTER Laurent
#230 Toyota Prado

T2_2
5:30:22.0
30:00.0
+2:01:14.0
+11:47.0
56.4
23.41
28.
30.
HANGODI Zoltán -
#220 Klement Mosquito

T3
6:57:41.0
2:00:00.0
+3:28:33.0
+1:27:19.0
44.6
40.27
29.
24.
ULRICH Juraj - ULRICHOVA Daniela
#234 Ford F-150 SVT Raptor

T2_1
7:26:26.0
2:00:00.0
+3:57:18.0
+28:45.0
41.8
45.82
30.
31.
SEBESTYÉN Sándor - CSATÓ Attila
#231 Toyota Landcruiser

T2_2
8:11:13.0
2:37:00.0
+4:42:05.0
+44:47.0
38.0
54.47
31.
32.
KORDA Erik - NYÍRFÁS Julianna
#209 Nissan Qashqai

T1_1
9:23:56.0
4:00:00.0
+5:54:48.0
+1:12:43.0
33.1
68.51
32.
33.
KOMORNICKI Lukasz - GORECKI Ernest
#214 G1 Racing Chevrolet S10

T1_1
9:34:52.0
4:04:00.0
+6:05:44.0
+10:56.0
32.4
70.62
33.
34.
KAPOSI Zoltán - SZŐKE Nikolett
#224 Nissan Navara Pick Up

T1_2
10:17:51.0
4:30:00.0
+6:48:43.0
+42:59.0
30.2
78.92
Információ (2)
SS5a 17:09 A motorosok szerint a pálya állapota sokat javult, száradt a nap folyamán / According to the bikers the track has improved greatly, dried during the day
SS5a 16:55 Várható rajt 17:00 / Next start expected at 17.00
Büntetések
Gyors No. Versenyző - Navigátor
Csapat
Autó Csoport.
Kategória.
  Büntetés Büntetés oka
SS5a  502 KOVÁCS Miklós - CZEGLÉDI Péter ÁCS László
Qualisport Kft.
Scania Qualisport V8 T4 30:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS5a  234 ULRICH Juraj - ULRICHOVA Daniela
Raid Adventure Team
Ford F-150 SVT Raptor T2T2_1 2:00:00.0 Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS5a  207 TERRANOVA Orlando - GRAUE Bernardo
Monster Energie X-Raid
Mini All4 Racing T1T1_2 12:00.0 TC22 Késés - Late arrival
SS5a  505 KASPAREK Tomas - KONCOS Miroslaw HONDA Michael
Instaforex Loprais Team
Tatra T-815-2 T4 1:00.0 TC18 Késés - Late arrival
SS5a  502 KOVÁCS Miklós - CZEGLÉDI Péter ÁCS László
Qualisport Kft.
Scania Qualisport V8 T4 8:00.0 TC18 Késés - Late arrival