GOBALDARU Borsodnádasd-Balaton Rally Sprint 2017 - MARB futam - Nevezők

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
Safety Car Pacher Péter
0 Vida Sándor Újvárosi János Lada 2105 Előfutó
1 Geng Bence Geng Ferenc Vadhajtás ASE Opel Corsa 4 MARB,2WD-P2
2 Gubinczki Zsolt Papp Tamás Lada VFTS 5 MARB,LK-P3
3 Hulman Gábor Molnár Zsolt Sopianae TSE Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
4 Bukulya István Kapás Attila North Racing Kft. Lada 2107 5 MARB,LK- P3
5 Tim Gábor Timár Tamás Nissan Sunny Gti 5 MARB,2WD-P3
6 Magyar Attila Ifj. Magyar Attila Gondi MSE Honda Civic HHC 5 MARB,2WD-P3
7 Magyari Beck Szabolcs Török András Eurosol Racing Team Renault Clio 5 MARB,2WD-P3
8 Ifj. Szőke András Somodi Attila Speed Rally Team Kft. Peugeot 306 S16 5 MARB,2WD-P3
9 Hollósi"EDU" Endre Ferenci Miklós Full Autó SE. Lada VFTS 5 MARB,LK- P3
10 Apkó Dániel Budai László Lada 2107 5 MARB,LK-P3
11 Hámori Balázs Doleschall István Full Autó SE. Peugeot 205 1,9 R 5 MARB,2WD-P3
12 Kubovics István Gerendás Ádám Full Autó SE. Lada 2107 5 MARB,LK- P3
14 Szabó György Miklós Alexandra Full Autó SE. Peugeot 206 RC 5 MARB,2WD-P3
15 Barnóczki Tamás Pásztor Csaba Lada 2107 5 MARB,LK-P3
16 Péter Pál Gyulai Boglárka Speed Rally Team Kft. Opel Astra 5 MARB,2WD-P3
17 Kovács Csongor Szász Mátyás Rigó Motorsport Opel Astra 5 MARB,2WD-P3
18 Pénzes Csaba Bartók Erik Full Autó SE. Lada VFTS 5 MARB,LK- P3
19 Gaál Ferenc Pósa Márk Lada 2101 5 MARB,LK-P3
20 Üveges Sándor Nagy Attila East Motorsport Kft Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
21 Simák Tamás Volosinovszky Mihály Simiracing Rally Team Lada VFTS 4 MARB,LK-A2
22 Simon György Simon Tímea North Racing Kft. Lada 21074 4 MARB,LK-P2
23 Vincze Dániel Vincze Zsolt Lada 2107 4 MARB,LK-P2
24 Lengyel János Váradi Zoltán Speed Rally Team Kft. Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
25 Csibrák Zoltán Erdélyi László Halom Rallye Sport Lada 2105 4 MARB,LK-P2
26 Márton Ferenc Dudás István Márton East Motorsport Kft Lada 2107 4 MARB,LK-A2
27 Nagy Viktor Nagy Bettina CMT-ASE Kft Lada 2107 4 MARB,LK-A2
28 Bodor Tamás Juhász Péter North Racing Kft. Lada 2105 4 MARB,LK-A2
29 Lang Arnold Magyar Levente Lada 2107 4 MARB,LK-P2
30 Géczi László Fidrich Gergő CMT-ASE Kft Lada 2107 4 MARB,LK-A2
31 Foczkó Ákos Szegedi Máté East Motorsport Kft Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
32 Lezák Péter Németh Alex Lada 2101 4 MARB,LK-P2
33 Péli Tibor Polgár Péter Citroen C2 4 MARB,2WD-P2
34 Szegedi Zoltán Szegedi Krisztián CMT-ASE Kft Lada 2107 4 MARB,LK-A2
35 Jobbágy Krisztián Egerszegi Dávid Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
36 Barnóczi Patrik Baráth Balázs Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
37 Gajdácsi-Zombori Ákos Kása Ferenc Citroen Saxo 4 MARB,2WD-P2
38 Kuttor Norbert Havasi Gábor Lada 2105 4 MARB,LK-P2
39 Várkonyi Márk Várkonyi István Full Autó SE. Lada 2107 4 MARB,LK-P2
40 Elek Róbert Kőrösi Gyula East Motorsport Kft Lada 21074 4 MARB,LK-P2
41 Balogh Péter Szarka Dávid Lada 2105 4 MARB,LK-P2
42 Siteri Sándor Jóna Gábor East Motorsport Kft Lada 21074 4 MARB,LK-A2
43 Józsa Csaba Farkas Martin Lada 2107 4 MARB,LK-A2
44 Czékmány Norbert Velezdi Eszter Corner Rallyecross SE Lada 2105 4 MARB,LK-A2
45 Merényi Zsolt Érsek Krisztián S.C.A.R. Hungary SE Honda Civic VTI 4 MARB,2WD-P2
46 Domonkos Attila Kovács Csaba Suzuki Swift 3 MARB,2WD-P2
47 Mosoni István Simon Nikolett Full Autó SE. Suzuki Swift 3 MARB,2WD-P2
48 Sipos István Király Evelin Full Autó SE. Suzuki Swift 3 MARB,2WD-P2
P0000 Kéméndi Tibor Bodnár Attila CMT-ASE Kft Lada 2107 Előfutó
P000 Kiss Balázs Háj Ildikó Zsomar-Ker Kft. Lada 2107 Előfutó
P00 Serfőző Péter Kozma Péter Gondi MS Opel Omega Előfutó
P0 Baranyi Tibor Fodor Gábor Team Galgalog Lada 2107 Előfutó
P1 Ifj. Bihari Péter Számel Péter MAFC Mitsubishi Evo IX Licenszes
P2 Szabó Attila Smidht Ádám North Racing Kft. BMW Compact Licenszes
P3 Riskó Dániel Losonczi Csaba East Motorsport Kft. Toyota Corolla Licenszes
P4 Sziklai Tibor Kertész Krisztián Hideg SE Mitsubishi Evo VII Licenszes
P5 Tőzsér Áron Rajki Bálint GFS MSE BMW E36 3,2 M3 Licenszes
P6 László István Szabó Gábor North Racing Kft. Honda Civic Type-R Licenszes
P7 Porkoláb Gergő Matuscsák Dávid East Motorsport Kft. BMW E36 Licenszes
P8 Bertus Balázs Lovász Tibor Livewire Rallye Team BMW 318i Licenszes
P9 Gyenes Attila Deák Henrietta Gondi Motorsport SE BMW E36 320i Licenszes
P10 Oroszki Tamás Diósi János Gondi Motorsport SE BMW E36 Licenszes
P11 Tamás Gergely Szász Tina Gondi Motorsport SE Renault Twingo Licenszes
P12 Gondi Csaba Buza Zsuzsa Gondi Motorsport SE Citroen Saxo Licenszes
P14 Fenyvesi Gábor Tóth Tibor Juhász-Média Kft. VW Golf Licenszes
P15 Ifj Kerék György Bata Zsolt Rigó Motorsport Lada VFTS Licenszes
P16 Ruszó Krisztián Geró Gábor CMT-ASE Kft Lada VFTS Licenszes
P17 Fábián Dániel Bodogán Balázs North Racing Kft. Lada 2107 Licenszes
P18 Kisubi Gondos Péter East Motorsport Kft. Lada 2101-3 Licenszes
P19 Japó Roli East Motorsport Kft. Lada VFTS Licenszes
P20 Nedeczki László Nedeczki László HBRK Lada VFTS Licenszes
P21 B.B. Csigoly Nagy László East Motorsport Kft. Lada 2107 Licenszes
P22 Kurali Bálint Harmos Gergő MAFC Lada VFTS Licenszes
S0000 Kalóczkai Szabolcs Berényi Róbert Corner Rallyecross SE Lada 2101 Előfutó
S000 Porkoláb Péter Porkoláb Ákos East Motorsport Kft. BMW E 36 Előfutó
S00 Mihályi Zsolt Cziglédi Ádám Lada 2107 Előfutó
S0 Pucsok Gábor Tucsa József Lada 2101 Előfutó
49 Sándor András Sándor-Matyikánics Emese CMT-ASE Kft Lada 2101-3 S5 Sprint Kupa,HK-2
50 Szilágyi Géza Labant Tamás Force and Speed Techn BMW E36 325i S6 Sprint Kupa,HK-2
51 Helgert Tamás Máté Zoltán BMW E36 325i S6 Sprint Kupa,HK-2
52 Nagy Gergő Zsiga Zsolt Pásztói ASE BMW E36 S6 Sprint Kupa,HK-2
53 Winkler András Poór Zsolt BMW 323 S6 Sprint Kupa,HK-2
54 Szalánczi László Büttösi Máté Lada 2105 S5 Sprint Kupa,HK-2
55 Bíró Gergő Bíró Balázs Opel Astra GSI S5 Sprint Kupa,2WD-2
56 Vass László Veres László Lada VFTS S4 Sprint Kupa,HK-1
57 Belme Attila Katona Miklós Lada 2107 S4 Sprint Kupa,HK-1
58 Béres László Károly Valter Lada 2107 S4 Sprint Kupa,HK-1
59 Cseh Donát Azori Viktor Lada 2107 S4 Sprint Kupa,HK-1
60 Veréb Ádám Bodnár Péter Lada 2107 S4 Sprint Kupa,HK-1
61 Kalocsai Márk Horváth József Suzuki Swift S4 Sprint Kupa,2WD-2