Euro One Rallye Sprint az SLine2005 kupáért - MARB futam - Végeredmény

Végeredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
3.
ifj. Géringer Zoltán - Somodi Attila
#4 Honda Civic

4
24:58.2

90.8
2.
1.
Geng Bence - Geng Ferenc
#27 Opel Corsa

4
24:58.8
+0.6
+0.6
90.8
0.02
3.
4.
Gubinczki Zsolt - Szabó Bence
#6 Lada VFTS

5
25:10.7
+12.5
+11.9
90.1
0.33
4.
5.
Kiss Roland - Haraszti Zsolt
#1 Lada 2105

4
25:24.5
10.0
+26.3
+13.8
89.3
0.70
5.
8.
Ifj. Szőke András - Szőke Nikolett
#10 Peugeot 306

5
25:49.3
+51.1
+24.8
87.8
1.35
6.
7.
Téczely Tamás - Bányai Barna
#7 Suzuki Swift GTI

3
25:51.6
+53.4
+2.3
87.7
1.41
7.
6.
Fekete András - Hencz Roland
#26 Lada 2107

4
25:53.4
+55.2
+1.8
87.6
1.46
8.
9.
Mészáros Zsolt - Bölcsföldi Dénes
#12 BMW E30

5
26:11.4
10.0
+1:13.2
+18.0
86.6
1.94
9.
11.
Gráber Tamás - Kelemen Gábor
#17 Honda Civic Type-R

5
26:12.1
+1:13.9
+0.7
86.6
1.96
10.
Szinger Zoltán - Jankovics Rajmund
#16 Honda Civic Type-R

5
26:16.2
+1:18.0
+4.1
86.3
2.06
11.
12.
Barabás Olivér - Barabás Eszter
#30 Lada 2107

4
26:32.8
+1:34.6
+16.6
85.4
2.50
12.
14.
Veriga Gábor - Veriga Dávid
#P50 Lada 21011

4
27:03.0
+2:04.8
+30.2
83.8
3.30
13.
15.
Tóth Zoltán - Dubovay Angelika
#37 Suzuki Swift

3
27:15.7
+2:17.5
+12.7
83.2
3.64
14.
16.
Novák Tamás - Leutch István
#39 Skoda Favorit

3
27:41.5
+2:43.3
+25.8
81.9
4.32
15.
18.
Zákányi János - Sántha Zoltán
#22 Lada 21011

4
28:06.9
10.0
+3:08.7
+25.4
80.7
4.99
16.
19.
Burai Barna - Haraszti Tibor
#43 Opel Corsa

3
28:18.0
10.0
+3:19.8
+11.1
80.1
5.29
17.
22.
Ráti Gergő - Papp Tamás
#18 Ford Escort MK2

5
28:30.8
10.0
+3:32.6
+12.8
79.5
5.62
18.
20.
Schwab Roland - Simon Dániel
#28 Lada 2105

4
28:32.4
+3:34.2
+1.6
79.5
5.67
19.
21.
Szabó Zsolt - Polereczki Ramóna
#40 Suzuki Swift

3
28:45.4
+3:47.2
+13.0
78.9
6.01
20.
23.
Ifj. Vojtek Gábor - Molnár Zsolt
#38 Lada 2107

3
28:50.1
10.0
+3:51.9
+4.7
78.7
6.13
21.
2.
Kaltenecker Ádám - Fodor Ádám
#3 Opel Corsa

4
28:57.0
+3:58.8
+6.9
78.3
6.32
22.
25.
Hollósi Ádám - Garai Norbert
#15 Peugeot 206 RC

5
29:05.4
30.0
+4:07.2
+8.4
78.0
6.54
23.
24.
Lengyel László - Wesz Viktória
#42 Suzuki Swift

3
29:08.1
+4:09.9
+2.7
77.8
6.61
24.
26.
Szvatek Krisztián - Steiner Zoltán
#45 Suzuki Swift

3
29:15.9
+4:17.7
+7.8
77.5
6.82
25.
27.
Szabó Szilárd - Pardi Kata
#34 Lada 2105

4
29:20.1
10.0
+4:21.9
+4.2
77.3
6.93
26.
29.
Tóth Kristóf - Temesi László
#36 Lada 2101

4
29:57.9
10.0
+4:59.7
+37.8
75.7
7.93
27.
28.
Bajusz Krisztián - Keszeli Zoltán
#29 Lada VFTS

4
29:59.4
10.0
+5:01.2
+1.5
75.6
7.97
28.
30.
Megyaszai Gergő - Obert Patrik
#46 Skoda 115 L/R

2
30:12.8
10.0
+5:14.6
+13.4
75.1
8.32
29.
32.
Kriván Dávid - Kutits Roland
#49 Skoda 105

2
30:15.7
20.0
+5:17.5
+2.9
74.9
8.40
30.
31.
Giedl Tamás - Kollár Mihály
#31 Citroen Saxo

4
30:19.3
+5:21.1
+3.6
74.8
8.49
31.
34.
Komjáti Tibor - László Ferenc
#44 Suzuki Swift

3
30:36.5
30.0
+5:38.3
+17.2
74.1
8.95
32.
33.
Barabás Márió - Szabó Tibor
#35 Lada 2107

4
30:42.0
+5:43.8
+5.5
73.9
9.10
33.
35.
Oláh Balázs - Góczán Enikő
#33 Lada 2107

4
30:49.3
+5:51.1
+7.3
73.6
9.29
34.
36.
Harth Máté - Galambos Gábor
#51 Trabant 601

2
31:19.7
+6:21.5
+30.4
72.4
10.09
35.
37.
Vankó Richárd - Fehér Kata
#50 Suzuki Swift

2
32:11.7
10.0
+7:13.5
+52.0
70.4
11.47
36.
17.
Hajdu Zoltán - Lehőcz Zsuzsanna
#20 Lada 2105

4
33:33.0
20.0
+8:34.8
+1:21.3
67.6
13.62
37.
38.
Nagy Dávid - Nagy János
#48 Trabant 601S

2
33:46.8
+8:48.6
+13.8
67.1
13.98
38.
39.
Faragó Benjamin - Szauer Tamás
#41 Suzuki Swift

3
36:16.4
+11:18.2
+2:29.6
62.5
17.94
Információ (1)
Gy6 14:08 #3 Kaltenecker Ádám - Fodor Ádám : Becsúsztak az árokba, tovább tudtak menni
Büntetések
Gyors No. Versenyző - Navigátor
Csapat
Autó Csoport.
Kategória.
  Büntetés Büntetés oka
Gy6  12 Mészáros Zsolt - Bölcsföldi Dénes
Mészáros Zsolt
BMW E30 5 10.0