48. Mecsek Rallye - Historic

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
S3 Németh 16V Péterné kalti Motorsport Egyesület Mini Cooper 1.6 S Előfutó
S2 Notheisz Attila Lancia Delta HF Integrale Előfutó
S1 Vig Zsolt Kovács Miklós Hertz Autókölcsönző Opel Mokka Előfutó
000 Balatonyi Árpád Nagy Csaba Balatonyi Rallye Team Lada VFTS Előfutó
00 Márta János Homok Tamás TRB Racing Lada 2107 Előfutó
0 Bútor Róbert Frankó János TRB Racing Lada VFTS Előfutó
1 Wagner Karl Zauner Gerda Profil Racing Team Porsche 911 D4 FIA,INT,CEZ
2 Wilkman Klaus Kousa Reino Cellbase Oy Triumph TR7 D4 FIA,INT
3 Rossi Pierangelo Beltrame Luca Rossi Pierangelo Porsche 911 SC D4 INT,CEZ
4 Mats Myrsell Esko Junttila Tractive Motorsport Porsche 911 RSR C5 FIA,INT
5 Da Zanche Lucio Oberti Giulio Da Zanche Lucio Porsche Carrera RS C5 FIA,INT,CEZ
6 Kövesdán András Varga László Coppa Amici Porsche 911 SC D4 INT,CEZ,NAT
7 Johnsen Anders Johnsen Ingrid Tractive Motorsport Porsche 911 RSR C5 FIA,INT
8 Wirtmann Ferenc Barna György Textura SC Ford Escort RS2000 Mk.1. C3 FIA,INT,CEZ,NAT
9 Graham Ernie Graham Will Driver Ford Escort RS D3 FIA,INT
10 Pasutti Paolo Giovanni Battista Campeis Paolo Porsche Coupe 911 C5 INT,CEZ
11 Veikkanen Pentti Mentu Solja Veikkanen Pentti Porsche 911 SC D4 FIA,INT
12 Mekler László Mekler-Mikó Edit Scuderia Coppa Amici Alfa Romeo Giulia Sprint GTA C2 FIA,INT,CEZ,NAT
13 Dlugos Heiko Dennerlein Marc Dlugos Heiko Porsche 912 B3 INT
14 Kuhn Ludwig Burger Rouven Scuderia Coppa Amici Porsche 911 D4 FIA,INT
15 Huberth István Köhler Zoltán BSC Motorsport Ford Capri D4 FIA,INT,CEZ,NAT
16 Leitold Károly Bazsó Ildikó Budaörsi Sport Club Fiat Abarth 131 D3 INT,CEZ,NAT
17 Lévai Ferenc Csányi Botond Laroco MSE Opel Kadett C Coupe D3 INT,CEZ,NAT
18 Pitkänen Kari Rosberg Pirjo Historic Rally Club Finland ry Jaguar 3.4 Mk2 A3 INT
19 Kátai Tamás Sárdi Zoltán Scuderia Coppa Amici Fiat 131 Abarth Gr4 D3 INT,CEZ,NAT
20 Gaál József Gaál Ádám Scuderia Coppa Amici Opel Ascona BGr2 D3 INT,CEZ,NAT
21 Madár Sándor Fridrich László Rally & Racing MSE Toyota Celica 1900 C3 INT,CEZ,NAT
22 Tóth István Bruckner Viktor MAFC AMS Szakosztály Skoda S120 S C2 INT,CEZ,NAT
23 Lukács Zsolt Gulyás Katalin MAFC AMS Szakosztály Skoda 110 LRally C1 INT,CEZ,NAT
24 Váradi György Laboncz László MAFC AMS Szakosztály Mercedes 230 E R3 REP
25 Szabó Laci Illés Peti Turán Motorsport Lada VSTS R1 REP
26 Zsíros Imre Erdélyi László Dynamic Rally Team Lada VFTS R1 REP
27 Stepán Árpád Bán Viktor Maricsek Racing Team Kft. VAZ 2101 R1 REP
28 Veréb Zoltán Papp Tamás SPEEDY Motorsport Lada VFTS R1 REP
29 Szecsődi András Major Erik S.C.A.R. Ungheria SE Alfa Romeo GTV6 R3 REP
30 Kiscsatári Imre Siroki Zoltán Dynamic Rally Team Lada VFTS R1 REP
31 Merencsics Árpád Kulcsár Dániel Solid Racing Team Kft. Suzuki Swift Gti MK1 R1 REP
32 Szűcs Péter Szilassy László S.C.A.R. Ungheria SE Lada 2107 R1 REP
33 Zsótér Bertalan Eigel Attila Főtaxi SC Opel Ascona BGr2 D3 NAT
34 Király Gábor Molnár Alexandra School Team Hungary Kft. Lada VFTS R1 REP
35 Csík Zoltán Csík Zsuzsanna Dynamic Rally Team Lada VFTS R1 REP
36 Csomor László Harányi István DMTK Autósport Lada VFTS R1 REP
37 Gyenes András Schmidt Ádám Dynamic Rally Team Lada 2101 R1 REP
38 Veriga Gábor Kovács József Maricsek Racing Team Kft. Lada Samara R1 REP
39 Horváth Zsolt Vavrek Olivér Taubmann Trade Kft. Renault 5 Alpine Gr2 D2 NAT
40 Királyvári Gábor Szám Béla Főtaxi SC Wartburg 353 D1 NAT
41 Kenderesi Árpád Gyors László kalti Motorsport Egyesület Lada 2101 D2 NAT
42 Leitgéb Judit Klézli Szabolcs Taubmann Trade Kft. Renault 5 Alpine Turbo E4 NAT
43 Ördögh Miklós Angyal Tamás MAFC AMS Szakosztály Ford Escort XR3i E2 NAT